11566 відвідувачів онлайн
7 572 48

Німеччина закликала США не запроваджувати санкції проти "Північного потоку-2"

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише РБК-Україна з посиланням на Axios.

У засекреченому документі, який посольство ФРН у Вашингтоні надіслало Конгресу, йдеться про те, що Німеччина "повна рішучості" досягнути двосторонні домовленості з метою зміцнення енергетичної безпеки України та Європи. Водночас країна планує утримувати Російську Федерацію від зловживання трубопроводом.

Однак, запровадження санкцій проти "Північного потоку-2", послабить довіру до уряду США та поставить під загрозу положення про підтримку України.

Також у документі зазначається, які кроки Німеччина зробить на національному рівні, якщо Росія використовуватиме газ як зброю:

  • застосовуватиме рішучі публічні заяви;
  • оцінюватиме припинення майбутніх політичних зустрічей;
  • розглядатиме обмеження на російські проєкти.

Водночас подробиці обмежень не вказані.

Топ коментарі
+21
"застосовуватиме рішучі публічні заяви" остановите мо ор!!!
показати весь коментар
28.11.2021 19:02 Відповісти
+13
Дякуйте фрау Ріббентроп, яка, як і наркоман, приймає з усіх боків.
показати весь коментар
28.11.2021 19:06 Відповісти
+11
А те, що відбувається зараз вже використання газу як зброї, чи ще ні?
Єврошльондри німецькі, блджад.
показати весь коментар
28.11.2021 19:07 Відповісти

Завантаження...