Німеччина закликала США не запроваджувати санкції проти "Північного потоку-2"

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише РБК-Україна з посиланням на Axios.
У засекреченому документі, який посольство ФРН у Вашингтоні надіслало Конгресу, йдеться про те, що Німеччина "повна рішучості" досягнути двосторонні домовленості з метою зміцнення енергетичної безпеки України та Європи. Водночас країна планує утримувати Російську Федерацію від зловживання трубопроводом.
Однак, запровадження санкцій проти "Північного потоку-2", послабить довіру до уряду США та поставить під загрозу положення про підтримку України.
Також у документі зазначається, які кроки Німеччина зробить на національному рівні, якщо Росія використовуватиме газ як зброю:
- застосовуватиме рішучі публічні заяви;
- оцінюватиме припинення майбутніх політичних зустрічей;
- розглядатиме обмеження на російські проєкти.
Водночас подробиці обмежень не вказані.
Єврошльондри німецькі, блджад.