11195 відвідувачів онлайн
2 494 23

НАЗК перевірить інформацію про незадекларований будинок Киви

НАЗК перевірить інформацію про незадекларований будинок Киви

Національне агентство з питань запобігання корупції планує провести перевірку раніше оприлюдненої у ЗМІ інформації про незадекларований будинок та інше майно народного депутата від фракції партії ОПЗЖ Іллі Киви.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Суспільне", про це повідомили у пресслужбі НАЗК.

"Ми насправді давно розпочали перевірку його декларації. Будь-яку інформацію зі ЗМІ ми використовуємо під час повної перевірки декларації. І цю інформацію так само тут використаємо", - розповіли в агентстві.

Як зазначили у пресслужбі, перевірка декларації Киви розпочалася ще у серпні.

"На проведення повної перевірки передбачено 120 днів, плюс за умови появи нової інформації та інших умов, відповідно до прядки повної перевірки, може бути приділено ще на 60 днів", - повідомили у НАЗК.

В агентстві пояснили, що якщо той самий посадовець раніше підпадав під іншу статтю Кримінального кодексу щодо незаконного збагачення та має необґрунтовано набутий актив, до нього може бути застосований такий механізм, як цивільна конфіскація.

Топ коментарі
+9
толку от ваших проверок НОЛЬ - у кого-то что-то забрали? нет....
показати весь коментар
06.12.2021 17:51 Відповісти
+5
И у фальшивоанализатора с-пальчевского протрусить на Майорке незадекларированную вилло-недвижуху.
показати весь коментар
06.12.2021 17:47 Відповісти
+4
Ківу давно пора здати в "поліклініку на опити".
показати весь коментар
06.12.2021 17:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
И у фальшивоанализатора с-пальчевского протрусить на Майорке незадекларированную вилло-недвижуху.
показати весь коментар
06.12.2021 17:47 Відповісти
Тоді Пальчевський викладе справжні аналізи Янелоха, як шантаж ЗЕвлади..
показати весь коментар
06.12.2021 17:52 Відповісти
толку от ваших проверок НОЛЬ - у кого-то что-то забрали? нет....
показати весь коментар
06.12.2021 17:51 Відповісти
Ну у этого кренделя таки забрали. Яму, звание забрали. Глядишь и дом заберут. Он же не отличается умом и сообразительностью, скорее всего будет к чему придраться...
показати весь коментар
06.12.2021 17:54 Відповісти
так жиж прафесар
показати весь коментар
06.12.2021 18:04 Відповісти
Ківу давно пора здати в "поліклініку на опити".
показати весь коментар
06.12.2021 17:51 Відповісти
кива принес бы пользу государству- только как подопытный шариков, здоровье есть, опыты можно делать долго
показати весь коментар
06.12.2021 18:05 Відповісти
Зе переполошився після стрільби жомової ями з нагородної зброї. Скоріш за все стріляв по мішенях, на яких розмістив портрет самого... Бо самих мішеней не показали.
показати весь коментар
06.12.2021 17:57 Відповісти
то воно кива чи ківа?
еле все одно встигло накомуніздити дохера і ще трішки.
не тільки баби ротом заробляють...
показати весь коментар
06.12.2021 18:06 Відповісти
Відірвати кивятині яя!
показати весь коментар
06.12.2021 18:07 Відповісти
Поки закінчать перевірку закінчиться і Ківа як депутат, мало того що відібрали жомову яму і наукову ступінь так ще і бомжом переспектива стати.
показати весь коментар
06.12.2021 18:12 Відповісти
Хто такий «Кива»? Соки ще Цензор буде тримати в себе цю бездарність?!
показати весь коментар
06.12.2021 18:12 Відповісти
Какая бездарность... Тоже мне любитель нацепить регалии, положительно характеризующие тупого быкована...
показати весь коментар
06.12.2021 18:30 Відповісти
Вообще как можно было на Киво повестись? Сперва он был правосеком, а теперь коммунист?
показати весь коментар
06.12.2021 18:29 Відповісти
ЗАжопистов спрашиваете?
показати весь коментар
06.12.2021 18:31 Відповісти
Вообще, ведь в начале он был герой, особенно когда вышел в эфир с "Порошенко - мудак"
показати весь коментар
06.12.2021 18:32 Відповісти
Ну чого ви накинулись на ківу через той будиночок ? Він же вчений і йому потрібно десь проводити наукові експерименти над собою для наступної дисертації ...
показати весь коментар
06.12.2021 18:42 Відповісти
Жомовий будинок?
показати весь коментар
06.12.2021 19:12 Відповісти
Киву под нары в курятник!
показати весь коментар
07.12.2021 05:27 Відповісти
только раздуплились и то потому что шума много на эту тему... ну и что должно быть в этой лысой башке.. знает что рыло в пуху и все не сиделось на жопе ровно ...