9914 відвідувачів онлайн
3 028 19

Генасамблея ООН схвалила посилену резолюцію щодо мілітаризації Росією окупованого Криму, - Кулеба

Генасамблея ООН схвалила посилену резолюцію щодо мілітаризації Росією окупованого Криму, - Кулеба

Генеральна асамблея ООН схвалила посилену резолюцію стосовно мілітаризації Криму, документ закликає РФ припинити перекидання на окупований півострів зброї та військових.

Про це повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, інформує Цензор.НЕТ.

"Генасамблея ООН схвалила посилену резолюцію щодо мілітаризації Криму. Вона містить важливу підтримку "Кримської платформи", закликає РФ припинити перекидання на півострів зброї та військових, припинити порушення свободи мореплавства в Чорному й Азовському морях", - написав Кулеба на своїй сторінці у Twitter.

Міністр також висловив удячність усім державам-членам ООН, які підтримали документ.

"Він консолідує міжнародну підтримку "Кримської платформи" та її цілей, протидіє мілітаризації Криму, надсилає сигнал стримування на тлі нарощування військової присутності РФ уздовж нашого кордону та в Криму", - наголосив глава МЗС.

Топ коментарі
+8
показати весь коментар
09.12.2021 19:26 Відповісти
+8
Забрать у раши ПРАВО ВЕТА,
и вообще лучше выгнать из Совета Безопасности - бо от них одни войны
показати весь коментар
09.12.2021 19:41 Відповісти
+7
А що там із "Кримською платформою"? На один раз попіаритись Гундосику? Де продовження? Де бурхлива діяльність?
показати весь коментар
09.12.2021 19:27 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Кремлівському параноїдному шизофреніку пох... ГА ООН !!!Йому параноїдна маячня великодержавного шовінізма спати не дає !!!)))
показати весь коментар
09.12.2021 19:21 Відповісти
это временно... "ничто не вечно под луной..." (с)
показати весь коментар
09.12.2021 19:28 Відповісти
В данном случае будет вечно, увы. Не факт, что нынешнее ***** это то самое, которое заступило на трон двадцать лет назад. Сколько их там наштамповали неизвестно.
показати весь коментар
09.12.2021 22:13 Відповісти
не верю в вечную жизнь.да и в клонов тоже.
показати весь коментар
09.12.2021 22:55 Відповісти
показати весь коментар
09.12.2021 19:26 Відповісти
Це фейк. Немає сенсу розповсюджувати підробку. Оригінал теж гарний -
Був напис - Руські йдіть додому!
- "Русские идите домой!"
https://rhoticsounds.quora.com/The-Russian-Language-Legacy-of-the-1956-Hungarian-Uprising

https://mek.oszk.hu/02100/02185/html/43.html

https://www.pinterest.pt/pin/491596115566665400/
показати весь коментар
01.04.2022 22:36 Відповісти
А що там із "Кримською платформою"? На один раз попіаритись Гундосику? Де продовження? Де бурхлива діяльність?
показати весь коментар
09.12.2021 19:27 Відповісти
У пошуку на сайті "платформи" спробував знайти новини - новин немає
показати весь коментар
09.12.2021 19:36 Відповісти
Они все уже к Рождеству готовят лыжи или плавки . Турагентства из Рады не вылазят . Чартеры уже зафрахтованы - Мальдивы, Бали 😀😀
показати весь коментар
09.12.2021 19:43 Відповісти
це було у вересні ,Для цього ми і втілюємо цілісну стратегію зовнішньої політики, створюємо систему альянсів для безпеки України, поглиблюємо взаємодію зі стратегічними партнерами. Парламент має право приймати рішення, які вважає за необхідне. Однак на цьому тлі ідея звернення до США за статусом "основного союзника поза НАТО" не несе доданої вартості для безпеки України", - підкреслив міністр.(кого крім США може послухати рашист?)

Він також назвав дане питання "спробою політичного хайпу".

"Я прошу народних депутатів не приймати рішення, яке ламає стратегічну логіку держави, і дати дипломатам продовжити професійно робити свою справу. Ми досягнемо ще більших результатів, якщо окремі політичні сили підпорядкують свої особисті внутрішньополітичні інтереси загальному для всіх завданню захисту національних інтересів України в світі" , - додав Кулеба.
показати весь коментар
09.12.2021 19:30 Відповісти
показати весь коментар
09.12.2021 19:35 Відповісти
Та не хвилюйтеся - московія чи рОсія авжеж не РУСЬ. Русь - це ми, українці. Це як ******* Італія колись в давні часи звалась Римська імперія. Насправді наші вороги рОськи, а не руські, як їм би дуже хотілося б, але не зможеться, бо роськи можуть бути тільки роськами.
показати весь коментар
09.12.2021 22:07 Відповісти
Забрать у раши ПРАВО ВЕТА,
и вообще лучше выгнать из Совета Безопасности - бо от них одни войны