9796 відвідувачів онлайн
3 852 45

Шість кораблів з вугіллям мають прибути до кінця року, - Шурма

Шість кораблів з вугіллям мають прибути до кінця року, - Шурма

В Офісі Президента розраховують на прибуття до України близько 6 кораблів з вугіллям до кінця 2021 року. Потім очікується прибуття 6-10 кораблів щомісяця.

Про це заявив заступник керівника Офісу Президента Ростислав Шурма, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на "Укрінформ".

"На сьогоднішній день 2 кораблі вже знаходяться під розвантаженням у портах, ще близько 6 кораблів ми очікуємо до кінця грудня", - сказав Шурма, додавши, що до кінця року запаси вугілля досягнуть 800 тис. тонн.

Шурма зауважив, що в Україні достатній видобуток вугілля для забезпечення достатньої кількості палива на складах теплової генерації - до 1,3 млн тонн на місяць. Крім того, є стабільний імпорт із Польщі в обсягах 100-120 тис. тонн на місяць.

"Для того, щоб поновлювати ці склади, ми щомісячно будемо імпортувати від 6 до 10 кораблів", - повідомив заступник керівника Офісу Президента.

Він зазначив, що імпортують вугілля холдинг ДТЕК та ПАТ "Центренерго".

Топ коментарі
+11
Хорошо и ритмично работает Ринат Леонидович!

Завозя уголь панамаксами из Америки и вырабатывая из него электрику.
Только я не понял к чему по теме шаурма
показати весь коментар
14.12.2021 00:24 Відповісти
+10
Гетьман с Ахметом особо не заморачивались, напрямую с дыры через Ротердам возили
показати весь коментар
14.12.2021 02:38 Відповісти
+9
...бо Гетьман не подобався
показати весь коментар
14.12.2021 00:29 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Хорошо и ритмично работает Ринат Леонидович!

Завозя уголь панамаксами из Америки и вырабатывая из него электрику.
Только я не понял к чему по теме шаурма
показати весь коментар
14.12.2021 00:24 Відповісти
Паамуша наркаман сказал шо шаурма патужный чувак... Но если капнуть глубже, можно увидеть как семейство фастфуда отжало запорожсталь...
показати весь коментар
14.12.2021 00:49 Відповісти
ну так попутчик революции
показати весь коментар
14.12.2021 01:18 Відповісти
правильно - контрреволюции
показати весь коментар
14.12.2021 09:31 Відповісти
Дожились, скоро пшеницу из Канады будем возить, а мясо из Бразилии...
показати весь коментар
14.12.2021 00:24 Відповісти
...бо Гетьман не подобався
показати весь коментар
14.12.2021 00:29 Відповісти
Гетьман с Ахметом особо не заморачивались, напрямую с дыры через Ротердам возили
показати весь коментар
14.12.2021 02:38 Відповісти
Гетман у агрессора все покупал. И на сейшелах отдыхал, когда солдаты а окопах гибли.
показати весь коментар
14.12.2021 09:11 Відповісти
На Мальдивах верней. Гетман Мальдивский.
показати весь коментар
14.12.2021 09:12 Відповісти
пиши сразу: "Барыга грел пузо на Канарах !"

так круче
показати весь коментар
14.12.2021 17:22 Відповісти
За 11 месяцев 2021 года импорт https://www.unian.net/economics/agro/ceny-na-svininu-v-ukraine-eksperty-rasskazali-o-situacii-na-rynke-i-napugali-prognozom-novosti-11631007.html свинины в Украину вырос на 27% по сравнению с аналогичным периодом прошлого года и составил $67 млн. Об этом говорится на https://customs.gov.ua/ сайте Государственной таможенной службы. В количественном выражении импорт составил 36 600 тонн, что на 36% больше января-ноября 2020 года. Свинину в Украину завозили из Дании (на $31,8 млн), Польши ($12 млн) и Нидерландов ($9,6 млн).
Экспорт украинской свинины вырос на 19% в годовом исчислении до $6,9 млн. За 11 месяцев текущего года Украина экспортировала 3 600 тонн свинины (рост на 34%).
показати весь коментар
14.12.2021 00:48 Відповісти
...на 27% по сравнению с аналогичным... - тю, еще бы с 1913-ым годом сравнили, во время ковид-19-ой пандемии, с ее синусоидальным развитием экономики...
показати весь коментар
14.12.2021 09:34 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=DOXDqNYzljI Владимир Высоцкий. Черное золото.
показати весь коментар
14.12.2021 00:24 Відповісти
Сколько из них с рассейских портов?
показати весь коментар
14.12.2021 00:26 Відповісти
100%
показати весь коментар
14.12.2021 00:26 Відповісти
Яка ціна буде ліктрічіства від такого вугілля?
показати весь коментар
14.12.2021 00:30 Відповісти
5 копеек
показати весь коментар
14.12.2021 08:56 Відповісти
Так це 400 тисяч тон…
А на весь сезон потрібно майже 17 мільйонів тон…
показати весь коментар
14.12.2021 00:31 Відповісти
Не расстраивайте тех, кто не в теме
показати весь коментар
14.12.2021 00:35 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=2od8yID7Ss8 ПРОПАЛО ВСЕ. Тимошенко. - YouTube
показати весь коментар
14.12.2021 00:38 Відповісти
у неЛОХАбубочки легко забрати гетьманську булаву .
свинарчуків не можливо без ізоляції відірвати від корита, ось в чому біда України.

(С)
показати весь коментар
14.12.2021 08:51 Відповісти
А хiба кораблi - не пiвмiльйонники? Чи ахметовские слуги урода користуються б л яшанками на пiвтора вiдра?
показати весь коментар
14.12.2021 09:13 Відповісти
Зараз бубочка замовить пароплав на 10 мільйонів тон, збудує і привезе за один раз…
показати весь коментар
14.12.2021 10:25 Відповісти
Курва та не кораблів, а суден
показати весь коментар
14.12.2021 00:37 Відповісти
Так этот недоучка знает только, что судно стояло под кроватью его дедушки!
Шо вы хотели - поколение калькуляторов и памперсов выросло и дорвалось до руля. А им в затылок дышит поколение смартфонов... Скоро читать/писать разучаться, т.к. смартфоны уже буквы озвучивают, Кортана на слух команды выполняет и вместо подписи отпечаток пальца принимают......
показати весь коментар
14.12.2021 08:43 Відповісти
Блин, диджиталисты, заэкскрементированные эгсы, настроили бы докомповым лохам программу на конечном компе... Бо врач-вакционист заносит в систему данные о прививках с электронной подписью Дiя принимает эту инфу, а конечный комп не бычит прочитать ту подпись у семейного врача, потом ужо и поумничать можно...
показати весь коментар
14.12.2021 09:26 Відповісти
Тю, вы такой сладкоежка-неженка... Менi зрозумiло, та як i вам. Тiльки ви ще й в цнотливого хочете пограти... ПХi...
показати весь коментар
14.12.2021 09:16 Відповісти
Хай буде так… - Добре, що не судів…
показати весь коментар
14.12.2021 10:12 Відповісти
А кому уголь принадлежит? Если Ахметке, то каким боком ОП бубочки к угольку?
показати весь коментар
14.12.2021 00:42 Відповісти
Так а для чого свої шахти знищувати? В чому прикол.
показати весь коментар
14.12.2021 01:01 Відповісти
Не гойдайте лодку!
показати весь коментар
14.12.2021 11:01 Відповісти
вперше в майбутньому
показати весь коментар
14.12.2021 01:16 Відповісти
показати весь коментар
14.12.2021 01:36 Відповісти
Ппц . Как в начале прошлого века. НаноТехнологии блин.
показати весь коментар
14.12.2021 07:52 Відповісти
Шаурма мабуть синок того ригунывсько-есдецького Шаурми
показати весь коментар
14.12.2021 08:26 Відповісти
В Україні у 2021 році зібрано рекордний урожай зернових, але, як не парадоксально, на внутрішньому ринку утворився дефіцит пшениці, що неминуче призведе до зростання цін на хліб. Про це https://apostrophe.ua/ua/article/economy/2021-12-10/s-urojaem-no-bez-hleba-kak-bezdeystvie-kabmina-privelo-k-defitsitu-pshenitsyi/43316 повідомляє apostrophe, пише https://agronews.ua/ agronews.ua . дохазяйнувався неЛох...
показати весь коментар
14.12.2021 08:47 Відповісти
Да не нужно его уничижать... Додик работает строго по методичке... У пыни его медальки ожидают, (по окончании миссии), если дадут и ему чухнуть.
показати весь коментар
14.12.2021 09:01 Відповісти
Вірно підмітили. За "багатого врожаю" ціна за хлібину лише за цей тиждень у магазинах зросла на гривну.
показати весь коментар
14.12.2021 12:19 Відповісти
Прекратите засирать атмосферу..уже 500 марок и сортов Ковида нашли...
показати весь коментар
14.12.2021 08:55 Відповісти
Бедный ринатка в поте лица старается вместо бубика, а невiглас взяв , та й ноги об нього витер... Горе-горе оно луковое...
показати весь коментар
14.12.2021 08:58 Відповісти
Съездил в США , Трамп попал под раздачу(импичмент). Страна страдает от тайфунов и наводнений.

Умер правитель Оман , страны, в которой гостил Зеленский на новогодние праздники

Оман пострадал от внезапных наводнений

некоторых частях Омана температура упала до уровня ниже нуля, а сильные дожди вызвали внезапные наводнения, в Украине о перебывании его на Банковой, так это вообще клинический случай так то надо чтобы ОН сьездил в столицу Чумного Барака..... , но его боятся в кремле принимать. хотя и так Мордор на грани полного *****ца
показати весь коментар
14.12.2021 08:59 Відповісти
Вот квартальцы не бычат, шо не на ту лошадь поставили, бедоносца как попрут с кресла, трындой накроется их квартал, как и Трамп в соборе парижской бога матери... ПРАВИТЕЛЬ ОМАНА ПРИЦЕПОМ.
показати весь коментар
14.12.2021 09:06 Відповісти
А давно кол-во угля "кораблями" меряют?
Я понимаю, привычка такая... Но корабли очень разные (для СН - это как доза у "хорошего" и "плохого" барыги)..
показати весь коментар
14.12.2021 10:25 Відповісти