8397 відвідувачів онлайн
3 925 45

Шість кораблів з вугіллям мають прибути до кінця року, - Шурма

Про це заявив заступник керівника Офісу Президента Ростислав Шурма, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на "Укрінформ".

"На сьогоднішній день 2 кораблі вже знаходяться під розвантаженням у портах, ще близько 6 кораблів ми очікуємо до кінця грудня", - сказав Шурма, додавши, що до кінця року запаси вугілля досягнуть 800 тис. тонн.

Шурма зауважив, що в Україні достатній видобуток вугілля для забезпечення достатньої кількості палива на складах теплової генерації - до 1,3 млн тонн на місяць. Крім того, є стабільний імпорт із Польщі в обсягах 100-120 тис. тонн на місяць.

"Для того, щоб поновлювати ці склади, ми щомісячно будемо імпортувати від 6 до 10 кораблів", - повідомив заступник керівника Офісу Президента.

Він зазначив, що імпортують вугілля холдинг ДТЕК та ПАТ "Центренерго".

Топ коментарі
+11
Хорошо и ритмично работает Ринат Леонидович!

Завозя уголь панамаксами из Америки и вырабатывая из него электрику.
Только я не понял к чему по теме шаурма
показати весь коментар
14.12.2021 00:24 Відповісти
+10
Гетьман с Ахметом особо не заморачивались, напрямую с дыры через Ротердам возили
показати весь коментар
14.12.2021 02:38 Відповісти
+9
...бо Гетьман не подобався
показати весь коментар
14.12.2021 00:29 Відповісти

Завантаження...