10282 відвідувача онлайн
7 570 38

Кива не зміг позбавити журналіста Мокрика акредитації у ВР

Кива не зміг позбавити журналіста Мокрика акредитації у ВР

Нардеп "ОПЗЖ" Ілля Кива не зміг добитися позбавлення журналіста Данила Мокрика акредитації у Верховній Раді. Позицію Киви підтримували його колега Шуфрич та керівниця прес-служби ВР Кармелюк.

Це питання розглядали на засіданні Комітета ВР з питань свободи слова, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на сторінку Мокрика в соціальній мережі "Фейсбук".

Мокрик нагадав, що позбавити журналіста акредитації можна лише за порушення порядку роботи ВР, порядку допуску до парламенту або умов і загального режиму його роботи. А таких порушень з боку журналіста зафіксовано не було.

"Тим не менше, голова Комітету, нардеп від ОПЗЖ Нестор Шуфрич, пропонував все одно позбавити мене акредитації. Підстави для цього вбачала і керівниця прес-служби ВР Ірина Кармелюк", - написав Мокрик.

Втім, поки Комітет в цілому пропозицію про позбавлення акредитації не підтримав.

Мокрик зазначив, що під час засідання Комітету Кива виявив необізнаність із рядом ситуацій, що напряму його стосуються. Наприклад, начебто не знав, що в рішенні суду йдеться про його психічний розлад.

Мокрик навів цитату суду з рішення щодо Киви: "...перебував на лікуванні в Полтавській обласній клінічній психіатричній лікарні з діагнозом наслідки черепно-мозкової травми з психопатизацією особистості, є інвалідом 2 групи, має хворобливий стан здоров'я внаслідок перенесених закритих черепно-мозкових травм".

Також Кива буцімто не знав, що ВАКС визнав його "жомовий мільйон" необґрунтованим активом.

"Загалом складається враження, що народний депутат Ілля Кива дуже багато чого не знає про те, що про нього зафіксовано в офіційних документах. У зв'язку з цим браком обізнаності в Іллі Киви може виникнути зайва плутанина щодо того, що є, а що не є недостовірною інформацією. Треба це виправляти", - підсумував Мокрик.

Топ коментарі
+26
Так Кива не просто идиот, а имбецил с клиническим диагнозом. Чего еще ждать от любителя *****? Все закономерно.
показати весь коментар
15.12.2021 19:32 Відповісти
+18
у ківи залишились лише рефлекси-пхати до рота,та мастурбувати...
показати весь коментар
15.12.2021 19:35 Відповісти
+17
показати весь коментар
15.12.2021 19:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Так Кива не просто идиот, а имбецил с клиническим диагнозом. Чего еще ждать от любителя *****? Все закономерно.
показати весь коментар
15.12.2021 19:32 Відповісти
Ну вот опять киву обижают.....
Приличный человек, до недавнего времени докторскую, или там любительскую защищал.
Тошо ватник, так все знают.

Тошо закономерно, то опять согласен
показати весь коментар
15.12.2021 22:37 Відповісти
после того как кива с дуба впав, у него начался тик в руке и провалы в памяти, "тут помню-тут не помню"
показати весь коментар
15.12.2021 19:34 Відповісти
Его мама в детстве с 5-го этажа уронила. ДВАЖДЫ. ГОВНО всегда всплывает.А уже должен на нарах париться и дрочить.
показати весь коментар
15.12.2021 20:44 Відповісти
у ківи залишились лише рефлекси-пхати до рота,та мастурбувати...
показати весь коментар
15.12.2021 19:35 Відповісти
...доречі,Мокрику-респект...
показати весь коментар
15.12.2021 19:44 Відповісти
В нас в радянській армії {а я в будбаті був.під Москвою, доречі, 87-89) мій старшина роти прапорщик Жемна казав (російською звісно): в таких два інстинкти. Жувальний і ********
показати весь коментар
15.12.2021 22:31 Відповісти
показати весь коментар
15.12.2021 19:35 Відповісти
Оце так донавибиралися "смєтуни" собі законодавців з палати №6! Яке НАТО, який ЄС буде звати нас в свої ряди!
показати весь коментар
15.12.2021 19:36 Відповісти
один Кива то фігня, а ось весь моносброд це проблема
показати весь коментар
15.12.2021 21:40 Відповісти
Треба це виправляти, - підсумував Мокрик.
показати весь коментар
15.12.2021 19:42 Відповісти
а в это время животное уколось 7-й раз:
https://korrespondent.net/world/russia/4427823-zhyrynovskyi-sdelal-sedmuui-pryvyvku-ot-COVID-19 Жириновский сделал седьмую прививку от COVID-19 - 15:31
показати весь коментар
15.12.2021 19:48 Відповісти
...воно таке дурне,так хоче ще пожити,але це його не врятує-тітка з косою прийде за ним вчасно...
показати весь коментар
15.12.2021 19:51 Відповісти
бум надеяться. я в твои слова верю.
показати весь коментар
15.12.2021 20:04 Відповісти
Ну в цього хоч ксіва з дурки є ,а решта кремлівських гнид недосліджена !!!))))
показати весь коментар
15.12.2021 19:49 Відповісти
А Нестор Шуфрич вже скільки часу не#изженим ходить?! Неподобство!
показати весь коментар
15.12.2021 19:58 Відповісти
Шуфричу в плане дебилизма до кивы еще расти и расти - Шуфрич далеко не дурак
показати весь коментар
15.12.2021 20:32 Відповісти
Враг
показати весь коментар
16.12.2021 00:11 Відповісти
если ты про шуфрича то это однозначно - но недооценивать врагов большая ошибка
показати весь коментар
16.12.2021 16:46 Відповісти
Кикивару добитися позбавлення акредитації
показати весь коментар
15.12.2021 20:00 Відповісти
Я офигив Валера ! , поц этот кива ******* - ****** редкий ******* которого посадили на жопу с одного удара и он потом мусорнулся все что о нем нужно знать , а Денис и Богдан нормальные типы смотрю ваше шоу Moc rec , достойный проект с хорошим юмором на нашу ************** реальность
показати весь коментар
15.12.2021 20:01 Відповісти
Російськомовного варіанту цієї новини ще немає...
Але якщо прізвище цього дрочуна українською "КИВА", то російською мабуть буде "КЫВА"?

Майже як "кит" та "кіт"...
показати весь коментар
15.12.2021 20:01 Відповісти
Вже є... а чому не Кыва?
показати весь коментар
15.12.2021 20:04 Відповісти
Це парадокс україно-російського(російсько-українського ) перекладу ,для цього ніяких правил не існує !!!)))
показати весь коментар
15.12.2021 20:14 Відповісти
Це дуже важливо для розуміння сутності цього суб*єкта.
P.S. ПІБ не перекладаються. Ви знаєте, як він записаний у паспорті?
показати весь коментар
16.12.2021 00:53 Відповісти
Прізвище:КИВА
Ім'я:ІЛЛЯ
По батькові (за наявності):ВОЛОДИМИРОВИЧ





Місце роботи:
Місце роботи або проходження служби:Верховна Рада України

Займана посада:народний депутат України
показати весь коментар
16.12.2021 17:44 Відповісти
Цей недоумок вже давно повинен сидіти в божевільні ,це відвертий ворог, став чуть не "зіркою" у скабеєвоі , де повторяє ті слова які несутся з того пропогандиського дурдому ,де саме цей чорт закликає рашистів до наступу на Украіну. А де так звапне СБУ ,чи повинен цей чорт сидіти у ВР ? чи є в цій краіні націоналісти що б в цієі наволочі земля під ногами горіла ,на жаль всі мовчать.
показати весь коментар
15.12.2021 20:03 Відповісти
Это нападение КиваМокроШуфа на свободу слова в Украине. Трехглавый дракон совка в Украине.
показати весь коментар
15.12.2021 20:10 Відповісти
Я до сих пор не понимаю ПОЧЕМУ Аваков в свое время назначил Киву руководителем Департамента по борьбе с наркопреступностью МВД Украины . Аваков то точно не идиот... Все это очень странно. Возникает очевидный вопрос, а как ранее были связаны Кива и Аваков, а также не был ли Кива поставщиком "белого витаминного жома" для бизнесмена Авакова ?
показати весь коментар
15.12.2021 20:30 Відповісти
Вы совершенно правы,Кива действительно отвечал за контрабанду и поступление "колумбийской муки" на том же участке где быковал уже бык Зеленского шпили-вили. Вот только Киве Аваков не мог пообещать пост зам министра,ведь даже Порох мог оху*ть от шока подписывая документы на утверждение на должности зам министра МВД дурака со справкой. Поэтому Кива и бегал на блокпостах в звании подполковника лишь. А вот Зеленский не пожалел погон и своего курьера сразу произвёл в зам министры МВД что соответствует званию не ниже генеральского надеясь что с таким статусом будет гарантией что курьера нигде не будут досматривать и так и было бы но этот баран горный решил побыковать и взять на бздо воинов на блокпосту не учёв при этом что парни такого за свою службу и войну насмотрелись что напугать их было трудно чем а не то что этой жирной быдлядской рожей. И Зеленскому пришлось срочно избавляться от этого тупого барана что бы обрубить концы связывающие этого абрека с ним самим. Но думается это ему припомнят в любом случае кто бы не пришёл к власти после него. Слишком много вопросов появилось по поводу этого швили и его бабёнки которая крутится в ОП не имея никакого статуса.
показати весь коментар
15.12.2021 21:08 Відповісти
є інвалідом 2 групи, має хворобливий стан здоров'я внаслідок перенесених закритих черепно-мозкових травм". Джерело:
ххх
Пля, это где же ему так в башню настучали(закрыто-черепно-мозгово), что оно стало инвалидом второй группы?
Цуко, какое-то зазеркалье: наркоман становится президенктом самой крупной страны Европы, умственно отсталый в результате перенесенных травм, депутатом законодательного органа!!!

Где еще такое возможно?
показати весь коментар
15.12.2021 20:31 Відповісти
закрыто-черепно-мозгово - ну это может быть элементарное сотрясения мозга а в 90 - 00 да и сейчас наверно - если дать на лапу то оформят групу на раз
показати весь коментар
15.12.2021 20:36 Відповісти
Теперь Мокрик поимеет его и вдоль и вширь!
показати весь коментар
15.12.2021 23:42 Відповісти
А ну раз так тогда все ясно почему Кива такие коники мочит