4241 відвідувач онлайн
2 370 14

Зустріч Зеленського з Макроном і Шольцом - важливий політичний сигнал, - Кулеба

Зустріч Зеленського з Макроном і Шольцом - важливий політичний сигнал, - Кулеба

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба вважає зустріч президента України Володимира Зеленського з президентом Франції Емманюелем Макроном та канцлером Німеччини Олафом Шольцом, що відбулася у Брюсселі, важливим політичним сигналом.

Про це він написав у твітері, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Зеленський чітко довів нашу позицію і наголосив: Україна за будь-яких обставин боротиметься за свої інтереси. Партнери бачать, що саме РФ загострює ситуацію та блокує врегулювання. Спільними зусиллями повертаємо РФ за стіл переговорів", - вказав Кулеба.

Ця зустріч — важливий політичний сигнал. @ZelenskyyUa чітко довів нашу позицію і наголосив: Україна за будь-яких обставин буде боротися за свої інтереси. Партнери бачать, що саме РФ загострює ситуацію і блокує врегулювання. Спільними зусиллями повертаємо РФ за стіл переговорів. https://t.co/yqGoQZSDuV

— Dmytro Kuleba (@DmytroKuleba) December 15, 2021

Топ коментарі
+5
Оманський хоч щось зрозумів із зустрічі))
показати весь коментар
15.12.2021 20:17 Відповісти
+2
Зрозумів, що треба навідатись в Оман.
показати весь коментар
15.12.2021 20:35 Відповісти
+2
Каким местом же зеледент так отчаянно сигналил? Из его природного источника звуков всегда исходит хрипловатый звук бессвязных слов, которые ну никак не похожи на отчаянные сигналы...
показати весь коментар
15.12.2021 21:11 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Оманський хоч щось зрозумів із зустрічі))
показати весь коментар
15.12.2021 20:17 Відповісти
Он не с теми встречается. Не с озабоченными надо встречаться, а с Китаем. РФ для Китая враг. Земля от дальнего Востока до Урала китайская по мнению китайцев. Эта земля фактически пустая, там живет до 7 млн человек на все то пространство - эти ничего, торричелева пустота. Границу нечем обозначить, нет пограничников, граница пустая, территория пустая. Вот что нужно китайцам, у которых крайне тяжелая ситуация с землей и вот что надо украинцам, чтобы рос. спесь сбить и освободить свои земли. Не могут зеленые клоуны заниматься внешней политикой, не могут находить единомышленников с одинаковыми интересами, не могут стратегически мыслить.
показати весь коментар
15.12.2021 21:48 Відповісти
Зрозумів, що треба навідатись в Оман.
показати весь коментар
15.12.2021 20:35 Відповісти
Тот путину в очко заглядывал в поисках мира, этот сигналит кому то!
показати весь коментар
15.12.2021 21:04 Відповісти
Каким местом же зеледент так отчаянно сигналил? Из его природного источника звуков всегда исходит хрипловатый звук бессвязных слов, которые ну никак не похожи на отчаянные сигналы...
показати весь коментар
15.12.2021 21:11 Відповісти
Роман Цимбалюк... Джо Байден и Борис Джонсон должны поклясться на крови,что не нападут на дремучую РАБссию....https://youtu.be/x_FptPcRDxc https://youtu.be/x_FptPcRDxc угораюс быдла КГБшного...
показати весь коментар
15.12.2021 21:21 Відповісти
Вопрос один...а куда делось вяличие РАБссии? Кот Матроскин сожрал?
показати весь коментар
15.12.2021 21:23 Відповісти
Зеля мабуть скаже їм що він згоден на все.
показати весь коментар
15.12.2021 21:35 Відповісти
рашист дав команду своїм німецько- французьським васалам починати діяти ,що би не допустити США до врегулювання війни в Україні і тримати шлагбаум НАТО ,та постачання зброї до України закритими
показати весь коментар
15.12.2021 21:36 Відповісти
зе продемонстрировал вялый си-бемоль...
показати весь коментар
15.12.2021 22:37 Відповісти
всё верно.
показати весь коментар
16.12.2021 03:14 Відповісти
...Кулеба наверное пьёт валериану от возбуждения от встречи оманского вислюка с Титанами, держащими небесный свод.
показати весь коментар
16.12.2021 04:42 Відповісти