7993 відвідувача онлайн

Одним із симптомів зараження "Омікроном" може бути втрата апетиту, - вчені

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це повідомляє Daily Express.

Експерти медичної компанії ZOE та аналітики Королівського коледжу Лондона вважають, що Омікрон викликає класичні симптоми коронавірусу, такі як температура, кашель і втрата нюху, лише в 50% випадках.

Серед найпоширеніших проявів інфекції вчені назвали нежить, головний біль, стомлюваність, чхання і біль в горлі. А в нового варіанту інфекції присутній ще й некласичний симптом - втрата апетиту.

Раніше повідомлялося, що експерти з Південної Африки, де було вперше виявлено штам Омікрон, радять звернути увагу на такі симптоми, які спостерігаються у хворих на Омікрон: першіння в горлі, сухий кашель, сильна втома, легкі болі в м’язах, нічна пітливість.

Топ коментарі
+18
мне вот интересно, наблюдали ли аналитики чудовищный всплеск аппетита у любого человека с температурой (не только от короны)?...
показати весь коментар
19.12.2021 13:03 Відповісти
+14
відсутність апетиту це так незвичайно для хвороби
показати весь коментар
19.12.2021 13:05 Відповісти
+11
Можно подумать что при обычном ОРВИ человек жрет как не в себя...😀
показати весь коментар
19.12.2021 13:53 Відповісти

Завантаження...