У Росії заявляють, що "виживуть" у разі відключення від SWIFT

Відключення Росії від SWIFT - сценарій малоймовірний, але якщо це станеться, то країна це переживе.
Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на російське агентство "ТАСС", таку думку висловив глава другого за величиною російського банку "ВТБ" Андрій Костін відреагував на можливість відключення Росії від платіжної системи SWIFT у разі нової агресії щодо України.
За словами Костіна, відключення Росії від SWIFT буде серйозним кроком з боку Заходу.
"Звісно, виживемо, безумовно. Але я не думаю, що до цього дійде. Це був би дуже серйозний захід, недружній - це мало сказати", - сказав він.
SWIFT - це міжнародна міжбанківська система передачі інформації та здійснення платежів. До цієї системи підключені найбільші організації майже у всіх країнах світу.
Топ коментарі
+50 Иван Иван #488996
показати весь коментар
19.12.2021 18:59 Відповісти Посилання +42 Гыг с Вами
показати весь коментар
19.12.2021 19:02 Відповісти Посилання +39 молодой рабочий
показати весь коментар
19.12.2021 19:00 Відповісти Посилання
.хотят смерти *********** режима.а там пока новый режим вырастит-можно спокойно пожить,нефть в обмен на продовольствие