7559 відвідувачів онлайн
3 885 22

Зеленський призначив Луніна та Синєгубова керівниками Полтавської та Харківської ОДА

Зеленський призначив Луніна та Синєгубова керівниками Полтавської та Харківської ОДА

Президент України Володимир Зеленський своїми указами призначив Дмитра Луніна виконувачем обов'язків голови Полтавської облдержадміністрації, а Олега Синєгубова керівником Харківської ОДА.

Як інформує Цензор.НЕТ, тексти відповідних указів розміщені на сайті Глави держави. 

Указами №№673,676 /2021, які оприлюднені на сайті глави держави у п'ятницю ввечері Олег Синєгубов звільнений з посади Полтавської ОДА і призначений керівником Харківської ОДА.

Указом №675 Олександр Скакун звільнений з посади тимчасово виконуючого обов'язки Харківської ОДА, а в указі №674/2021 говориться: "Тимчасово покласти виконання обов'язків голови Полтавської обласної державної адміністрації на Луніна Дмитра Сергійовича".

Луніна було призначено першим заступником голови Полтавської ОДА у грудні 2019 року.

Топ коментарі
+19
Кацапи якісь
показати весь коментар
24.12.2021 21:23 Відповісти
+14
Скакуна на Сінєгубова..Хто еті всє люді ? (c) Де ЗЕлупа бере цей весь "серпентарій" ?
показати весь коментар
24.12.2021 21:27 Відповісти
+10
Кагал.
показати весь коментар
24.12.2021 21:33 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Кацапи якісь
показати весь коментар
24.12.2021 21:23 Відповісти
Такі би до зелених не доєднались
показати весь коментар
24.12.2021 21:33 Відповісти
З семітським родоводом?
показати весь коментар
24.12.2021 21:34 Відповісти
Не якісь, а якісні! *)
показати весь коментар
24.12.2021 21:56 Відповісти
Хто это?
Синедупов?
показати весь коментар
24.12.2021 21:24 Відповісти
Скакуна на Сінєгубова..Хто еті всє люді ? (c) Де ЗЕлупа бере цей весь "серпентарій" ?
показати весь коментар
24.12.2021 21:27 Відповісти
Кагал.
показати весь коментар
24.12.2021 21:33 Відповісти
Вава как-то сказал-похизувався , шо он не шлепер... и тем выдал себя. И все сходится. Ща он парализовал Конституционнный Суд , в случае , как в 14-ом, сбежит, призывая муйла ввести. Но легитимной власть у нас уже не будет: КС практичкски разрушен. У муйла развязаны руки , бо у нас безвласти, а вовремя внедренные вавои свои люди затребуют помощи от муйла каждый на своем округе... Для этого и районы укрупнили... Теперь районы строго располагаются почти по прямой с севера - на юг. Хоть сейчас бери и намазывай на хлеб один пласт масла за другим...
показати весь коментар
24.12.2021 22:16 Відповісти






Георгий Тука


@tuka_george

·
https://twitter.com/tuka_george/status/1474460454546251778 33 мин
показати весь коментар
24.12.2021 21:56 Відповісти
А чьо это Журавлева(жена) побрезговала фамилией Синегубова? Чи они - в гражданском браке... и на такой должности?
показати весь коментар
24.12.2021 22:00 Відповісти
"Гражданский брак", выражаясь юридическим языком, - совместное проживание. Никакого "брака" тут нет.
показати весь коментар
25.12.2021 09:36 Відповісти
Двох акванавтів призначив Клоун на посаду. Радуймося!
показати весь коментар
24.12.2021 22:06 Відповісти
А де Петренки-Семененки і інші хлопці корінного народу?
показати весь коментар
24.12.2021 22:09 Відповісти
Синєгубова Леніна .проверте его хоромы в пуйлостане ! неужто его сюда притарабанили
показати весь коментар
24.12.2021 22:32 Відповісти
Чим ближче до роССії тим більше незрозумілих призначень! Він що готує сепарів під атаку рф?
показати весь коментар
24.12.2021 22:36 Відповісти
синедуплов и ленин -одни кацапы у зэ-лупы