10402 відвідувача онлайн

Нині "викупити" людину з полону окупантів на Донбасі майже неможливо, - активісти

Про це в інтерв’ю Громадському радіо розповіла Анна Мокроусова - голова ГО "Блакитний птах", яка допомагає родинам полонених та колишнім полоненим, передає Цензор.НЕТ.

"Немає такої процедури, як викуп. Шахраї є, але людей не відпускають за гроші. Так, були роки, коли іноді це вдавалося, але це не сьогоднішні реалії", - зазначила Анна.

Вона радить рідним людей, які потрапили у полон, звертатися до українських правоохоронних органів. Зокрема, написати заяву до поліції про зникнення чи незаконне позбавлення волі людини.

"Цього року був випадок, коли батьки чекали понад рік, перш ніж звернутися (до правоохоронців. - Ред.), щоб подати людину на звільнення. Дуже жахлива ситуація, коли діти допомагали або були патріотами, відстоювали інтереси вільної України, а після їхнього потрапляння у полон батьки з якихось своїх причин не подають їх у списки (на обмін. - Ред.)", - додала Анна Мокроусова.

За її словами, якщо окупанти беруть людину у полон і висувають обвинувачення, то немає шансів, що людину просто так відпустять.

Топ коментарі
+7
показати весь коментар
25.12.2021 19:34 Відповісти
+5
та було б бажання - їх тут сепарського та кротів , що мишей недотравлених...
показати весь коментар
25.12.2021 20:52 Відповісти
+4
Был план ГРУ Украины по захвату тюрьмы "Изоляция" в Донецке. Но 8 июля 2020 года сотрудники СБУ задержали всю группу ГУР МО, которая планировала операцию по захвату "Изоляции". Вся спецоперация была рассекречена, засвечены все участники.
П.С. А могли бы и убить разведчиков, СБУ уже обстреливала разведку. Видно в жопе СБУ активно действует рука Кремля.
показати весь коментар
25.12.2021 22:22 Відповісти

Завантаження...