10323 відвідувача онлайн
18 307 34

Розвідник 10 ОГШБ Кирило Недін помер від раку

Про смерть Кирила Недіна журналістам розповів його побратим, боєць 24 механізованої бригади імені Короля Данила Максим Ємець, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на "Суспільне".

"Ми служили з ним протягом восьми років. Він був моїм найближчим другом. Це — навіть більше, ніж побратим, набагато більше".

"Кирило народився в Одесі. До армії був моряком. Був учасником Майдану в Одесі, брав участь у подіях 2 травня 2014 року, коли горів Будинок профспілок. Із серпня 2014 року став військовослужбовцем Збройних сил України. Вступив у добровольчий батальйон УНСО. Потім усі дружно підписали контракт у 54 окремий розвідувальний батальйон. Тоді поїхали на Схід", — пригадує Максим Ємець.

Боєць розповідає, що з 14 жовтня 2014 року Кирило Недін виконував бойові завдання в зоні АТО/ООС, зокрема, упродовж 2014-2015 років — поблизу Маріуполя, на річці Кальміус. Кирило Недін служив у 131 окремому по розвідувальному батальйоні, 34 батальйоні тероборони.

"У 2014 році, коли ми тільки з ним познайомилися, він розмовляв російською мовою. А вже в останні дні спілкувався чистою українською. Він дуже вболівав за українську мову".

"Згодом він пішов служити у моє підпорядкування, у 108 гірсько-штурмовий батальйон 10 окремої гірсько-штурмової бригади. Я був командиром взводу. Відтоді й до січня 2019 року Кирило служив у нас", — розповідає Максим Ємець.

Опісля Кирило Недін перейшов у 24 механізовану бригаду імені Короля Данила. Там служив до січня 2021 року. Згодом пішов на контракт у 10 гірсько-штурмову бригаду.

"Хотів ближче до дому, до Івано-Франківська (він навіть продав квартиру в Одесі, аби придбати тут). Потім у нього почалися проблеми зі здоров'ям, виникло якесь новоутворення на плечі. Він пішов у госпіталі — Сєвєродонецький, Харківський, Київський. У столиці йому діагностували онкологію. Він пройшов три курси хімієтерапії, добре себе почував. Цьогоріч у жовтні я був у нього в гостях. Кирило мав гарний настрій, він готовий був далі виконувати бойові завдання", — пригадує Максим Ємець.

"Надзвичайно талановитий військовий, ніколи не вживав алкоголь. Мав дуже запальний характер. У нього навіть позивний був Адєса. Всі казали навмисно через "А". Кирила видавав його одеський гонор".

Максим Ємець розповідає, що востаннє спілкувався із другом 26 грудня.

"Він телефонував мені й позавчора, кожного дня дзвонив. Розповідав про протоколи лікування, казав, що іде на покращення. Сьогодні зранку мені зателефонувала його дівчина і сказала, що мого друга не стало... Кажуть: "Герої не вмирають". А вони вмирають... Це — найбільший удар для мене з 2014 року, коли я втратив двох найближчих друзів", — каже Максим Ємець.

Кирила Недіна поховають 29 грудня у рідній Одесі.

Топ коментарі
+38
Вічна пам'ять...
Царство Небесне.
показати весь коментар
27.12.2021 20:55 Відповісти
+32
Тільки подумати скільки учасників війни вмирає від раку. Молоді люди ж..
Щось з цим не так.
показати весь коментар
27.12.2021 20:55 Відповісти
+31
Дякую за захист, спочивай з миром. Хай Небо прийме ще одного воїна.
Батькам велика дяка за сина.
показати весь коментар
27.12.2021 21:01 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Вічна пам'ять...
Царство Небесне.
показати весь коментар
27.12.2021 20:55 Відповісти
Тільки подумати скільки учасників війни вмирає від раку. Молоді люди ж..
Щось з цим не так.
показати весь коментар
27.12.2021 20:55 Відповісти
Рак це лотерея... У будь кого та у будь якому віці...
показати весь коментар
27.12.2021 21:03 Відповісти
Ні, там явно ще щось.
показати весь коментар
27.12.2021 21:06 Відповісти
Ні, просто не публікують загальну статистику.
показати весь коментар
27.12.2021 21:10 Відповісти
Ну що,Ksenia VB,трохи примирилися після після спору про вакцинацію? Я вважаю що так... Сам вакцинувався пфайзером, але ж це під примусом,з огляду на захворювання в минулому році! Але ж це зовсім інша тема... Ксенія,пишіть,мені завжди цікаво.
показати весь коментар
27.12.2021 21:23 Відповісти
Надто багато військови,волонтерів,помирають від онкології.Потрібно передати на передову дозиметри.Можливо кацорилі використовують опромінення.
показати весь коментар
27.12.2021 21:40 Відповісти
Постійна напруга.
показати весь коментар
27.12.2021 22:40 Відповісти
Ksenia VB - дійсно не так! Рак,це псіхогенна хвороба,на жаль..(одна з псіхогенних). Чим більше стресів, тим більше ризику...
показати весь коментар
27.12.2021 21:10 Відповісти
Це перш за все хвороба імунної системи. На яку побіжно може впливати стрес і умови життя. Але непрямо. І такий вплив потребує значногчасу.
показати весь коментар
27.12.2021 22:05 Відповісти
Харчування плюс стрес,от вам і хвороба.
показати весь коментар
27.12.2021 21:40 Відповісти
Були люди, хто з початковими стадіями з самого початку війни узявся за зброю, свідомий свого статусу. З наміром встигнути прихопити з собою вороженьків. Знав одного дядка, що так і сказав, коли пішов добровольцем, мовляв маю ще до смерті прислужитися. З 17 року це стало помітно в статистиці звільнених з лав, тож, гадаю, він був не сам такий.
показати весь коментар
27.12.2021 22:13 Відповісти
Вічна пам'ять і слава всім справжнім Героям України!
показати весь коментар
27.12.2021 21:01 Відповісти
Дякую за захист, спочивай з миром. Хай Небо прийме ще одного воїна.
Батькам велика дяка за сина.
показати весь коментар
27.12.2021 21:01 Відповісти
Як боляче ...
Хлопці-хлопці, що ж ви так ...

Воїни, герої, відчайдухи, але підступна хвороба безжально забирає вас ...

Спочивай, Друже. Ще б жити й жити.
Глибокі співчуття рідним.
показати весь коментар
27.12.2021 21:04 Відповісти
Хай зустріне на Тому Світі тільки душі добрих людей... Царство Небесне Герою України...
показати весь коментар
27.12.2021 21:05 Відповісти
Царство Небесне. Але ні! Ти не вмер, ти перейшов в Воїнство небесне, яке захища ,нашу Україну разом з Архангелом Михаїлом і його Воїнством
показати весь коментар
27.12.2021 21:10 Відповісти
Кітруда недешева...
показати весь коментар
27.12.2021 21:13 Відповісти
Гибнут стада, родня умирает,
Cмертен ты сам;
Hо смерти не ведает
Громкая слава деяний достойных.
показати весь коментар
27.12.2021 21:17 Відповісти
Нехай Всемилостивий Господь прийме Його світлу та щиру Душу і оселить там, де праведні спочивають. Царство Небесне…! Вічна і світла пам'ять

показати весь коментар
27.12.2021 21:22 Відповісти
R.I.P. Солдату
Герою Слава !
показати весь коментар
27.12.2021 21:30 Відповісти
Очень скоротечный,вероятно, саркома. Настоящий ветеран. Герои не вмирають.Еще и не пожил,не долюбил.
показати весь коментар
27.12.2021 21:32 Відповісти
R.I.P
показати весь коментар
27.12.2021 21:38 Відповісти
Людина - це істота соціальна! Для того,що б жили наші Герої,від нас вимагається зовсім мало: увага,подяка,шана при їх героїчному житті. Як що наш ветеран наливає чарку за свої кошти - відмовся! Налий за свої!!!
показати весь коментар
27.12.2021 21:47 Відповісти
Нехай покійному земля буде пухом, а Господь дарує Царство Небесне та вічний спокій його душі!
показати весь коментар
27.12.2021 21:52 Відповісти
Царство небесное Кириллу. Война дает о себе знать. Переживания, стрессы., походные условия. Очень жаль. Спасибо. что защищал нас. Соболезнование родным и близким.
показати весь коментар
27.12.2021 22:00 Відповісти
Щось багато молодих військових від раку помирають. А москальське лайно живе і жере.Де ж та справедливість?
показати весь коментар
27.12.2021 22:03 Відповісти
PREDATOR PREDATOR,не хвилюйся: - вони,негідники,смертні ще й як! Здихають падлюки,як клопи! Тільки за їх душі жодна **** доброї пам'яті не матиме. Хіба що **** кредит сплатить!
показати весь коментар
27.12.2021 22:17 Відповісти
Та це зрозуміло,але такі молоді,не мають так помирати.Крім того це наші військові і захищали Україну від московських покидьків.Якось несправедливо це все.
показати весь коментар
27.12.2021 22:22 Відповісти
А що ж ми зробимо...Не справедливо...Де ж та справедливість,бл@дь... Але ж кінцевий результат таки справедливим буде: орда перестане існувати!
показати весь коментар
27.12.2021 22:32 Відповісти
Зі святими упокой,Господи,душу Кирила и втіш рідних його...