10956 відвідувачів онлайн
6 477 19

Карачунівське водосховище на Дніпропетровщині повернули державі, - Офіс Генпрокурора

Карачунівське водосховище на Дніпропетровщині повернули державі, - Офіс Генпрокурора

Карачунівське водосховище, що знаходиться поблизу Кривого Рогу, повернули державі.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Офісу Генпрокурора, повернення домоглися прокурори Спеціалізованої екологічної прокуратури.

Господарський суд Дніпропетровської області задовольнив позовні вимоги прокуратури і заборонив товариству з обмеженою відповідальністю використовувати водосховище площею 4500 га вартістю майже 407 млн грн для рибогосподарської діяльності.

Крім того, товариство зобов’язано повернути водний об’єкт державі.

Топ коментарі
+6
Значит не будет...
показати весь коментар
28.12.2021 14:04 Відповісти
+3
після такої ж операції на водосховищі в радушному, місто кривий ріг з усім металургійним комплексом буде у продавців води в заложниках
показати весь коментар
28.12.2021 14:16 Відповісти
+3
Повернули,щоб віддати Юзіку.Може хоча б там його срака вміститься,раз у депутатське крісло не влазить.
показати весь коментар
28.12.2021 14:32 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
отже, риби там вже не буде
показати весь коментар
28.12.2021 14:01 Відповісти
Буде , але державна , по розумних цінах
показати весь коментар
28.12.2021 14:03 Відповісти
Значит не будет...
показати весь коментар
28.12.2021 14:04 Відповісти
Естемтвенно!
Директор естественно государственную рыбу украдёт и по чёрному на базаре будет толкать по дешёвке
показати весь коментар
28.12.2021 17:46 Відповісти
И нафига Зеленскому столько воды?
показати весь коментар
28.12.2021 14:10 Відповісти
після такої ж операції на водосховищі в радушному, місто кривий ріг з усім металургійним комплексом буде у продавців води в заложниках
показати весь коментар
28.12.2021 14:16 Відповісти
Онегин. Лучше застрелись. Чем задавать такие глупые вопросы.
показати весь коментар
28.12.2021 16:29 Відповісти
Застрелись сам. А еще лучше утопись в собственной желчи.
показати весь коментар
28.12.2021 16:36 Відповісти
Онегин. Это не по тексту. По тексту. Застрелят тебя.
показати весь коментар
28.12.2021 16:38 Відповісти
Твоим пуком?
показати весь коментар
28.12.2021 17:27 Відповісти
Каким , каким пуком? Онегин. Если бы тебя Пушкин услышал, он бы застрелился. И лишил этой чести Дантеса.
А может...? Да какой ты Онегин? Так. Халтура. Поддделка. Дешеееевая.
показати весь коментар
28.12.2021 19:29 Відповісти
Повернули,щоб віддати Юзіку.Може хоча б там його срака вміститься,раз у депутатське крісло не влазить.
показати весь коментар
28.12.2021 14:32 Відповісти
Газодобывающте скважины пусть вернут государству.
Мафия наигралась, дайте людям тепло по нормальной цене.
показати весь коментар
28.12.2021 15:11 Відповісти
не надо было собаку породистую продавать , с ней было-бы теплей
показати весь коментар
28.12.2021 17:21 Відповісти
навіть калюжі зараз мають своїх хазяїв і орендаторів. половити рибку пенсіонерам вже не по кишені.
показати весь коментар
28.12.2021 15:22 Відповісти
это водохранилище не "вблизи" Кривого Рога, а в самом городе! p.s. и да, упоминать водохранилище "в Днепропетровской области" не корректно - Карачуновское водохранилище находится в Кривом Роге и служит городу!
показати весь коментар
28.12.2021 16:16 Відповісти