10179 відвідувачів онлайн

Випадки захворювання на штам "Омікрон" зафіксовано у Києві, - Поворозник

Випадки захворювання на штам "Омікрон" зафіксовано у Києві, - Поворозник

Сьогодні, 28 грудня, у Києві вже зафіксовані випадки захворювання на новий штам коронавірусу "Омікрон".

Про це повідомив у фейсбуці заступник голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) Микола Поворозник, інформує Цензор.НЕТ.

"Фахівці стверджують, що цей вірус має більшу контагіозність, ніж штам "Дельта". За словами медиків, вакциновані пацієнти хворіють у легкій формі", - нагадує він.

"Будь ласка, бережіть себе і своїх близьких! Не забувайте про елементарні правила безпеки, які ви всі знаєте: дотримуйтеся маскового режиму, тримайте дистанцію, користуйтеся антисептиками! А якщо почуваєтеся хворими, залишайтеся вдома", - додав Поворозник.

Він також зазначив, що від сьогодні у столичних навчальних закладах розпочалися канікули.

"Завершаться канікули 9 січня. І всі ми хочемо, щоб діти здоровими долучилися до навчального процесу. Для цього усі ми маємо дотримуватися елементарних правил та обмежень, які діють у Києві у зв’язку з перебуванням міста в "жовтій зоні" епіднебезпеки", - додав заступник голови КМДА.

Випадки захворювання на штам Омікрон зафіксовано у Києві, - Поворозник 01

Топ коментарі
+7
Не раньше! Сначала буковели, а ужо только потом вирусец.
показати весь коментар
28.12.2021 14:43 Відповісти
+2
Головне, шоб люди залишились без штанів поступово і мало помітно, хоча те, шо до цього йде, вже помітно дуже сильно.
показати весь коментар
28.12.2021 14:44 Відповісти
+2
Это хорошо или плохо??
Судя по вот этой новости...и тому что от Омикрона смертность мизерная...наверное первое...


28.12.21 10:47 1239РАНІШЕ ПО
показати весь коментар
28.12.2021 14:56 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Наконецто. Теперь всё валим на омикрон.
показати весь коментар
28.12.2021 14:39 Відповісти
на убегать из Киева!
показати весь коментар
28.12.2021 15:08 Відповісти
понеслось...через месяц будет новая волна....
показати весь коментар
28.12.2021 14:40 Відповісти
Не раньше! Сначала буковели, а ужо только потом вирусец.
показати весь коментар
28.12.2021 14:43 Відповісти
буковель и корпоративы 95го это святое
показати весь коментар
28.12.2021 15:49 Відповісти
Головне, шоб люди залишились без штанів поступово і мало помітно, хоча те, шо до цього йде, вже помітно дуже сильно.
показати весь коментар
28.12.2021 14:44 Відповісти
Не довго тішились зниженням, вже завезли.
показати весь коментар
28.12.2021 14:43 Відповісти
Главный инфекционист Южной Африки Салим Абдул Карим заявил, что вспышка заболевания штаммом коронавируса "Омикрон" спадает так же быстро, как росла.

Об этом сообщает https://www.washingtonpost.com/world/2021/12/22/south-africa-omicron-coronavirus-cases/ The Washington Post .
показати весь коментар
28.12.2021 14:48 Відповісти
Только будет пик (по украинским реалиям - это где-то 50 тыс. в день). А это значит, что через 2-3 недели после пика будут умирать 500 чел. в день. И пик продлится где-то месяц. И сойдёт на нет...

PS. Великобритания переживает сейчас как раз пик...
показати весь коментар
28.12.2021 14:59 Відповісти
Это хорошо или плохо??
Судя по вот этой новости...и тому что от Омикрона смертность мизерная...наверное первое...


28.12.21 10:47 1239РАНІШЕ ПО
показати весь коментар
28.12.2021 14:56 Відповісти
Познайомтесь - новий епідеміОлух. Тепер модно.
показати весь коментар
28.12.2021 15:00 Відповісти
Нарешті, чим швидше перехворіють тим краще.
показати весь коментар
28.12.2021 15:02 Відповісти
Круг сжимается. Между прочим, следом за омикроном в греческом алфавите идёт буква "пи"...
показати весь коментар
28.12.2021 15:34 Відповісти
"Будь ласка, бережіть себе і своїх близьких! Не забувайте про елементарні правила безпеки, які ви всі знаєте: дотримуйтеся маскового режиму, тримайте дистанцію, користуйтеся антисептиками! А якщо почуваєтеся хворими, залишайтеся вдома", - додав Поворозник. Однак, дебили знаходяться в кожному вагоні метро.
показати весь коментар
28.12.2021 15:58 Відповісти
зараз зешмаркля скажэ- цэ пэрэмога!
показати весь коментар
28.12.2021 17:16 Відповісти
Интересно вот только, каким это волшебным образом у нас научились определять, каким именно штаммом болен человек? У нас пцр тест-то приходится людям за свой счет делать. Есть ли В Украине хотя бы чисто техническая возможность определять штамм? Или отсылают куда-то за бугор? Тогда сразу вопрос, а чьи именно анализы решают отсылать?
показати весь коментар
28.12.2021 18:13 Відповісти
Долбанные турЫсты уже завезли