10323 відвідувача онлайн
3 045 22

Пропозицію української делегації щодо позачергового засідання ТКГ відкинуто, - Костін

Про це повідомив в.о. першого заступника делегації Андрій Костін, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

Раніше Костін надсилав листа на адресу ОБСЄ з проханням провести таке засідання через порушення російськими найманцями режиму припинення вогню на сході України.

"Пропозицію нашої делегації про проведення сьогодні позачергового засідання ТКГ з огляду на порушення режиму припинення вогню було відкинуто", - розповів Костін.

Він додав, що в Українській делегації в ТКГ, як і раніше, віддані необхідності дотримання заходів щодо посилення режиму припинення вогню, узгоджених у ТКГ у липні 2020 року, і докладатимуть усіх необхідних зусиль до деескалації ситуації на лінії розмежування.

Наступне чергове засідання ТКГ відбудеться 26 січня 2022 року.

Топ коментарі
+8
Це мазохізм якийсь !!! Невже цій владі подобається коли москалі харкають їм в обличчя ?
показати весь коментар
29.12.2021 15:04 Відповісти
+6
10 кроків капітуляції запропонували. Жодної вимоги до загарбника. А він ще й комизиться? Може на коліна станьте.
показати весь коментар
29.12.2021 15:20 Відповісти
+5
хватит метать бисер перед свиньями. ваше совковое правительство неинтересно уже даже совку
показати весь коментар
29.12.2021 14:58 Відповісти

Завантаження...