"Підкарпатську магістраль" від кордону з Польщею будують на Закарпатті, - ОДА

Про це повідомив у Facebook перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький, інформує Цензор.НЕТ.
За його словами, частину доріг на маршруті уже відремонтували. Роботи ведуться у рамках програми "Велике будівництво".
"Автошляхів державного значення на маршруті майже 110 км, з яких відремонтовано понад 60 км, місцевого - 108 км, з яких відновлено понад 12 км", - розповів Білецький.
Крім того, на маршруті "Підкарпатська магістраль" є ще ділянка лісової дороги у напрямку "Лопухів – Ясіня" протяжністю 46 км. Зараз триває процедура передачі її з лісового фонду на баланс Служби місцевих автомобільних доріг у Закарпатській області.
Загальна вартість ремонтних робіт у рамках проєкту - 4,580 млрд грн.
Білецький також повідомив, що на Закарпатті за рік ввели в експлуатацію 222 км відремонтованих доріг державного значення. Ціль на наступний рік – відновити за програмою "Велике будівництво" ще 245 км автошляхів.
Нагадаємо, президента Володимир Зеленський раніше повідомив, що за два останні роки в межах програми "Велике будівництво" оновлено й побудовано понад 40% основної мережі доріг України - понад 14 тис. км.