11397 відвідувачів онлайн
8 201 12

"Підкарпатську магістраль" від кордону з Польщею будують на Закарпатті, - ОДА

Про це повідомив у Facebook перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький, інформує Цензор.НЕТ.

За його словами, частину доріг на маршруті уже відремонтували. Роботи ведуться у рамках програми "Велике будівництво".

"Автошляхів державного значення на маршруті майже 110 км, з яких відремонтовано понад 60 км, місцевого - 108 км, з яких відновлено понад 12 км", - розповів Білецький.

Крім того, на маршруті "Підкарпатська магістраль" є ще ділянка лісової дороги у напрямку "Лопухів – Ясіня" протяжністю 46 км. Зараз триває процедура передачі її з лісового фонду на баланс Служби місцевих автомобільних доріг у Закарпатській області.

Загальна вартість ремонтних робіт у рамках проєкту - 4,580 млрд грн.

Білецький також повідомив, що на Закарпатті за рік ввели в експлуатацію 222 км відремонтованих доріг державного значення. Ціль на наступний рік – відновити за програмою "Велике будівництво" ще 245 км автошляхів.

Нагадаємо, президента Володимир Зеленський раніше повідомив, що за два останні роки в межах програми "Велике будівництво" оновлено й побудовано понад 40% основної мережі доріг України - понад 14 тис. км.

Топ коментарі
+5
Нужны заходы узкой колеи в приграничные районы Украины для перегрузки грузов из-в Запад.Наш основной торговый партнер ЕС.И в Украине главные жд ходы переводить на узкую колею.Это важно и в целях безопасности от бабушки Бамбилы.
показати весь коментар
30.12.2021 14:01 Відповісти
+3
А якою б класною була Україна , якби просто не крали всі ці 30 років . Яка ж все таки наволоч доривалася до влади всі ці роки
показати весь коментар
30.12.2021 14:04 Відповісти
+2
Их выбирали люди, это показатель IQ населения.
показати весь коментар
30.12.2021 14:27 Відповісти

Завантаження...