Колишніх поліцейських запрошує на роботу Інспекція з паркування, - заступник мера Усов

Про це повідомив у фейсбуці заступник голови КМДА Костянтин Усов, повідомляє Цензор.НЕТ.
"Прочитав про масові обурення, "тихі" страйки і звільнення поліцейських через невиплату зарплати перед Новим роком. Якщо це правда, Інспекція з паркування Києва радо запрошує до себе всіх фахових поліцейських, які хочуть наводити порядок на вулицях міста", - вказав він.
За словами Усова, у перші місяці 2022 року київська влада сподівається заповнити в Інспекції з паркування ще 50 вакансій.
Зацікавлені можуть звертатися за номерами +380443666308, +380632483313.
"Передайте всім хорошим поліцейським, яких знаєте: хлопці, пані, не треба страйків! Просто приходьте працювати в мерію і за будь-яких умов лишайтесь в Україні! Ви тут потрібні!", - підсумував він.
Топ коментарі
+14 Орест Орест
показати весь коментар
30.12.2021 20:16 Відповісти Посилання +7 Piter Kandy
показати весь коментар
30.12.2021 20:37 Відповісти Посилання +5 Михаил Сомов #454446
показати весь коментар
30.12.2021 20:17 Відповісти Посилання