8070 відвідувачів онлайн

Єрмак обговорив безпекову ситуацію з помічником держсекретаря США Донфрід

Єрмак обговорив безпекову ситуацію з помічником держсекретаря США Донфрід

Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак 5 січня обговорив безпекову ситуацію довкола України з помічником держсекретаря США з питань Європи та Євразії Карен Донфрід.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на твіттер голови ОП.

"Обговорили актуальну ситуацію навколо українських кордонів та безпекові аспекти. Важливо, що Україна та США завжди на постійному контакті, як і має бути у відносинах справжніх стратегічних партнерів та друзів", - написав Єрмак.

Голова ОП підкреслив, що відносини та комунікація між Україною і США "стали ще більш регулярними і вийшли на якісно новий рівень".

Топ коментарі
+13
Єрмак знову поклав на указ піськограя і обговорив безпеку України з представником Держдепу США
показати весь коментар
06.01.2022 00:42 Відповісти
+13
Дерьмак, ты картриджи заправил, мудень? Вовочка опять свои сценарии на рабочем принтере печатал...
показати весь коментар
06.01.2022 00:55 Відповісти
+12
ЗЕчмо опять обдолбаное валяется, шо Ермак исполняет обязанности призидента. У Ермака есть доступ до гостайн? Какого завхоз лезет в большую политику? ЗЕшобле в полном составе пора уже на выход из ОПы, бо народ насмотрится на казахов и сделает так же
показати весь коментар
06.01.2022 01:02 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Єрмак знову поклав на указ піськограя і обговорив безпеку України з представником Держдепу США
показати весь коментар
06.01.2022 00:42 Відповісти
Не зовсім так - зебіл указом вказав що робити офіційні заяви по зовнішній політиці України може тільки він, прем'єр-міністр, та міністр закордонних справ. А дерьмак може робити що завгодно в зовнішній політиці, адже в нього нема на це "полномочий".
показати весь коментар
06.01.2022 00:55 Відповісти
"Російська агресія це історія, вигадана від початку до кінця".
показати весь коментар
06.01.2022 07:21 Відповісти
кацап, досить бухать бо білочка вже близько!
показати весь коментар
06.01.2022 09:26 Відповісти
Абсурд ! Неадекватный 🤢🤡🐲, полностью передал бразды правления пособнику ***** ! Секретут управляет Украиной и внедряет капитуляцию в стойло гулага
показати весь коментар
06.01.2022 09:30 Відповісти
Дерьмак, ты картриджи заправил, мудень? Вовочка опять свои сценарии на рабочем принтере печатал...
показати весь коментар
06.01.2022 00:55 Відповісти
ЗЕчмо опять обдолбаное валяется, шо Ермак исполняет обязанности призидента. У Ермака есть доступ до гостайн? Какого завхоз лезет в большую политику? ЗЕшобле в полном составе пора уже на выход из ОПы, бо народ насмотрится на казахов и сделает так же
показати весь коментар
06.01.2022 01:02 Відповісти
картошку посадим и бум делать
показати весь коментар
06.01.2022 01:20 Відповісти
Певно є доступ - взвгалі усе, чого торкається Єрмак стає держтаємницею яку від суспільства охороняє щільна завіса брехні.
показати весь коментар
06.01.2022 01:20 Відповісти
Небезпекову! И шо такое "ермак"?
показати весь коментар
06.01.2022 01:05 Відповісти
А кого избрали на должность президента 73% в 2019 году?
Что - то с памятью моей стало! Вроде не Ермака,или я ошибаюсь?
показати весь коментар
06.01.2022 01:07 Відповісти
всьо правильно у Вас с памятью.
показати весь коментар
06.01.2022 01:18 Відповісти
Зебиленыши! Так шо такое вот это Дерьмак?
показати весь коментар
06.01.2022 01:07 Відповісти
дерьмо
показати весь коментар
06.01.2022 01:18 Відповісти
ЗЕленое.
показати весь коментар
06.01.2022 07:29 Відповісти
Цей чувак навіть не держслужбовець!
показати весь коментар
06.01.2022 01:09 Відповісти
"Влияние 49-летнего Ермака на Зеленского - комика, ставшего политиком и уже третий год находящегося на посту президента Украины, - вызвало недоумение как в Вашингтоне, так и в Киеве." - сказал "Радио Свобода" Адриан Каратницкий, эксперт по Украине и старший научный сотрудник базирующегося в Вашингтоне Атлантического совета.
показати весь коментар
06.01.2022 01:24 Відповісти
Сподобалося: "находящегося на посту" Не Президент, а знаходиться десь там хрін знає де
показати весь коментар
06.01.2022 01:29 Відповісти
- Ваш вахтер идиот!
- Да, но он находится на посту!
("Гараж", Рязанов)
показати весь коментар
06.01.2022 01:59 Відповісти
Можна не сумніваючись сказати що президента в Україні нема.
показати весь коментар
06.01.2022 01:29 Відповісти
- Видишь суслика?

- Нет.

- Вот и я не вижу. А он есть.
(с)
показати весь коментар
06.01.2022 01:31 Відповісти
Лучше б уж сразу в маскву информацию отправляли.
показати весь коментар
06.01.2022 02:27 Відповісти
Державний департамент в США відповідає тільки за міжнародну політику цієї країни. Адміністрація президента в будь-якій країні слугує для президента як відділ кадрів та господарча служба (канцтовари, офісне обладнання, ремонт приміщень, і т.п.) Міністерство закордонних справ США та завгосп Президента України - що вони можуть обговорювати? Невже виробництво олівців для офісу Президента України неодмінно у Пенсільванії? Там багато людей втратили роботу після закриття місцевих шахт.
показати весь коментар
06.01.2022 03:00 Відповісти
ермак_Козырь_Михайлов_Лолита, ты не Кулеба и даже не зе_никчемность, вали к своим хозяевам в москву.
показати весь коментар
06.01.2022 04:30 Відповісти
а зачем МИД в Украине? чем занимается министр с фамилией кулеба... собачку по вечерам выгуливает в центре Киева?
показати весь коментар
06.01.2022 05:14 Відповісти
Нееее, он выгуливает бубу криворогого. На поводке и в наморднике.
Почему в наморднике? Потому что чем меньше собаченка, тем гавкучее.
показати весь коментар
06.01.2022 07:32 Відповісти
Кульоба, ау, ти де дівся?
показати весь коментар
06.01.2022 05:28 Відповісти
Все агенты Кремля. Кого то застукали за белой дорожкой, а ктото на службе. Борис Ермак рассказал, что в конце 1980-х занимал высокий пост в посольстве СССР в Афганистане и там же познакомился с влиятельным российским банкиром Рахамимом Эмануиловым. Сейчас он через религиозную общину связан с другом Владимира Путина Ильгамом Рагимовым. С ним Борис Михайлович познакомился в Афганистане - Ермак помогал создавать там систему профтехобразования, а Эмануилов работал переводчиком в аппарате экономического советника и в торговом представительстве СССР.
показати весь коментар
06.01.2022 06:33 Відповісти
30 часов видео на брата Ермака. И шо? Потому что писюнаграя держат на коротком поводке
показати весь коментар
06.01.2022 06:35 Відповісти
походу глаМный трепломат Зеля совсем недееспособен..
выбрали, блин, наркомана-аниматора на нашу голову..(
показати весь коментар
06.01.2022 07:11 Відповісти
Секретарша по поручению?
показати весь коментар
06.01.2022 07:59 Відповісти
Не нужно учить Госдеп США , с кем им контактировать в Украине . Ермак - доверенное лицо президента .
показати весь коментар
06.01.2022 08:13 Відповісти
Сам позвонил какому-то помощнику. Сам написал об этом. А был вообще разговор или нет, то таке. А теперь вопрос, был ли ярмак в теме когда братела бабло греб за должности. Или братела сам все решал. Ярмак член ОПг, неЛоха
показати весь коментар
06.01.2022 08:36 Відповісти
Зелеблевотное...Что это за должность такая "доверенное лицо" ?
показати весь коментар
06.01.2022 09:20 Відповісти
довіреність покажи ?
показати весь коментар
06.01.2022 09:31 Відповісти
Тьі из Госдепа и фамилия Блинкен ?
показати весь коментар
06.01.2022 10:13 Відповісти
я Громадянин України ! в Конституції не написано що прибиральниця президента може щось обговорювати від імені держави !
показати весь коментар
06.01.2022 10:18 Відповісти
А в США нет завхоза Оффиса Президента ?
показати весь коментар
06.01.2022 08:41 Відповісти
Ермак агент кремля геть з України
показати весь коментар
06.01.2022 08:55 Відповісти
показати весь коментар
06.01.2022 09:15 Відповісти
Зе с Беней в Буковеле......Зе-ЕРМк ПНХ!!!
показати весь коментар
06.01.2022 09:19 Відповісти
Сколько еще этот ФСБшный завхоз будет корчить из себя типа президента???
показати весь коментар
06.01.2022 11:22 Відповісти
Полотёр все «дипломатит»😁 А хрипатый где?
показати весь коментар
06.01.2022 13:06 Відповісти
Два питання.1 Чому цей Ермак порушує закон зеленського про осіб, правомочних коментувати міжнародну політику. 2. Більш суттєве: Чому ЧОМУ інстанції уряду США ЛЕГІТИМІЗУЮТЬ цього дьермака, проведенням з ним перемовин? Ну на фіга,Держдеп????
показати весь коментар
06.01.2022 13:28 Відповісти
кто мне обяснит,что этот мудак делает в администрации президента