6644 відвідувача онлайн
1 970 14

Волонтерка Толмачова просить про допомогу в придбанні квадрокоптера для українських воїнів

Українським добровольцям на Донбасі дуже потрібен квадрокоптер з телевізійною камерою для нічної роботи.

Про це у Facebook повідомила волонтерка Юлія Толмачова, інформує Цензор.НЕТ.

"Здається, тільки дивом можна знайти кошти на дуже потрібний квадрокоптер з тепловізійною камерою для нічної роботи,ціна якого 150 000 грн., для підрозділу добровольців", - йдеться в повідомленні.

За словами волонтерки, залишилося зібрати 110 000 грн.

Реквізити: 

"ПриватБанк" - 4149 6293 5130 2674. Толмачова Юлія.

Для юрідичних осіб:

БФ "Всесвіт за Майбутнє", ЄДРПО 37019766, Р/р UA883077700000026008010018248, АТ "А- Банк".

Волонтерка Толмачова просить про допомогу в придбанні квадрокоптера для українських воїнів 01
Волонтерка Толмачова просить про допомогу в придбанні квадрокоптера для українських воїнів 02

Топ коментарі
+11
А чо зелупа с 95м кварталом после корпоративов в сауне у бабушки Бени не мугот скинуться армии на дрон?
показати весь коментар
07.01.2022 10:02 Відповісти
+5
Стидоба зелюкам, щоб військові в такій ситуації на фронті звертались до волонтерів
показати весь коментар
07.01.2022 10:12 Відповісти
+4
********* уже модернизировала свои дроны увеличив потолок до высоты 5500м, которые теперь вне зоны поражения. А у нас продолжают просить скинуться на китайские квадрокоптеры-игрушки. Ну зато у нас есть книги, *зельоные тарифы* и велыке крадивныцтво
показати весь коментар
07.01.2022 10:13 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Восемь лет войны...А волонтеры просят ? Чем Зеля тогда лучше Пороха ?
показати весь коментар
07.01.2022 10:01 Відповісти
А я думал добровольцев уже и нету в зоне ООС.
показати весь коментар
07.01.2022 10:12 Відповісти
Тим, що в 2014 армія була голодна і боса, беззбройна. В 2019-нагодована, одягнена, озброєна. В 2022- голодна, боса, беззбройна.
показати весь коментар
07.01.2022 11:45 Відповісти
А чо зелупа с 95м кварталом после корпоративов в сауне у бабушки Бени не мугот скинуться армии на дрон?
показати весь коментар
07.01.2022 10:02 Відповісти
Так то армия защищает от войны и квартальных аниматоров тоже. Предлагаю в таком случае в следующий раз поменять их на таксистов и маргиналов из ордло, как любит верховноглавнокоммандующая ******!!!!
показати весь коментар
07.01.2022 10:03 Відповісти
Книгами возьмете?
показати весь коментар
07.01.2022 10:10 Відповісти
Стидоба зелюкам, щоб військові в такій ситуації на фронті звертались до волонтерів
показати весь коментар
07.01.2022 10:12 Відповісти
********* уже модернизировала свои дроны увеличив потолок до высоты 5500м, которые теперь вне зоны поражения. А у нас продолжают просить скинуться на китайские квадрокоптеры-игрушки. Ну зато у нас есть книги, *зельоные тарифы* и велыке крадивныцтво
показати весь коментар
07.01.2022 10:13 Відповісти
С алика его дешевле можно взяять
показати весь коментар
07.01.2022 10:23 Відповісти
Організуй збір коштів на цю справу.
показати весь коментар
07.01.2022 10:49 Відповісти
З магазину "Comfy", це там де такі накрутки, що ціни майже вдвічі більші ніж в і-неті? Враження, що волонтери крутять бізнес на процентах від продаж.
показати весь коментар
07.01.2022 10:37 Відповісти
це не враження