6164 відвідувача онлайн
4 095 75

З нетерпінням чекаємо перших фото, зроблених новим українським супутником, - Зеленський

Як інформує Цензор.НЕТ про це йдеться у президентському твіттері. 

"Вперше за 10 років у космос відправлено український супутник "Січ-2-30", який виготовили у Дніпрі в межах Національної космічної програми. Доправила апарат ракета від SpaceX

З нетерпінням чекаємо перших фото, зроблених новим українським супутником", - підкреслив Зеленський.

Топ коментарі
+31
Пів-шостий до цієї програми ніяк не доторкнувся.
Але зараз в черговий раз виліз.
Гидко.
показати весь коментар
13.01.2022 18:23 Відповісти
+23
Жалко, шо тебя вместе с Дерьмаком к этому спутнику не привязали, дерьмо зеленое.
показати весь коментар
13.01.2022 18:23 Відповісти
+22
Противно на эту рожу смотреть!
показати весь коментар
13.01.2022 18:25 Відповісти

Завантаження...