З нетерпінням чекаємо перших фото, зроблених новим українським супутником, - Зеленський

Як інформує Цензор.НЕТ про це йдеться у президентському твіттері.
"Вперше за 10 років у космос відправлено український супутник "Січ-2-30", який виготовили у Дніпрі в межах Національної космічної програми. Доправила апарат ракета від SpaceX
З нетерпінням чекаємо перших фото, зроблених новим українським супутником", - підкреслив Зеленський.
Але зараз в черговий раз виліз.
Гидко.