5754 відвідувача онлайн
2 626 29

У Миколаєві реконструювали радіологічний корпус обласного онкоцентру, - ОДА. ФОТО

У Миколаївському обласному онкологічному центрі підходить до завершення реконструкція радіологічного корпусу, яку проводяться за програмою "Велике будівництво".

Про це повідомляє Миколаївська ОДА, інформує Цензор.НЕТ.

У Миколаєві реконструювали радіологічний корпус обласного онкоцентру, - ОДА 01

Оновили не лише саму будівлю, а й системи водопроводу, каналізації, опалення та вентиляції, влаштували силове електрообладнання, заземлення, електроосвітлення, пожежну сигналізацію.

"Жителі області зможуть отримувати високоякісну спеціалізовану медичну допомогу на сучасному рівні та в комфортних умовах перебування", — йдеться у повідомленні ОДА.

У Миколаєві реконструювали радіологічний корпус обласного онкоцентру, - ОДА 02

Станом на зараз будівельники уже встановлюють медобладнання. Підрядна організація наводить останні штрихи з облаштування радіологічного корпусу, проводить ремонтні роботи в приміщеннях другої черги будівництва для встановлення апарату брахітерапії "SagiNova HDR" та завершує ремонт відділення УЗД у приміщеннях третьої черги.

У Миколаєві реконструювали радіологічний корпус обласного онкоцентру, - ОДА 04

Загальна вартість проєкту– більше 122 млн гривень.

Нагадаємо, що в межах програми "Велике будівництво" цього року планується розпочати реконструкцію 24 обласних багатопрофільних дитячих клінічних лікарень, 24 обласних лікарень для дорослих та 24 центрів реабілітації ветеранів.

Топ коментарі
+5
Ти диви розходились ремонтувати/будувати лікарні, дороги, мости!
Годі дискредитувати попередню владу!☝
показати весь коментар
13.01.2022 18:55 Відповісти
+3
Ой, а как же теперь антиваксеры будут рассказывать, что кроме как на ковид деньги ни на что больше не тратят?
показати весь коментар
13.01.2022 19:21 Відповісти
+3
пандус сделали на "отстаньте". бортики - это зачем? люди которые идут ногами - будут об них спотыкаться.
На фига пандус прилепили не сбоку, а по центру - обычным людям негде и зайти, через дупу.
Цветы стоят на тумбочках. на ТУМБОЧКАХ. То есть для красивого снимка вытащили тумбочки из палат. На фига?
вот у нас не могу без показухи.
Что касается высера товарища Запорожского - информирую, что переоборудование больниц, строительство фельдшерских пунктов, были запланированы при Порохе.
Нравится он мне или нет - люби Боже правду.
показати весь коментар
13.01.2022 19:35 Відповісти

Завантаження...