У Миколаєві реконструювали радіологічний корпус обласного онкоцентру, - ОДА. ФОТО
У Миколаївському обласному онкологічному центрі підходить до завершення реконструкція радіологічного корпусу, яку проводяться за програмою "Велике будівництво".
Про це повідомляє Миколаївська ОДА, інформує Цензор.НЕТ.
Оновили не лише саму будівлю, а й системи водопроводу, каналізації, опалення та вентиляції, влаштували силове електрообладнання, заземлення, електроосвітлення, пожежну сигналізацію.
"Жителі області зможуть отримувати високоякісну спеціалізовану медичну допомогу на сучасному рівні та в комфортних умовах перебування", — йдеться у повідомленні ОДА.
Станом на зараз будівельники уже встановлюють медобладнання. Підрядна організація наводить останні штрихи з облаштування радіологічного корпусу, проводить ремонтні роботи в приміщеннях другої черги будівництва для встановлення апарату брахітерапії "SagiNova HDR" та завершує ремонт відділення УЗД у приміщеннях третьої черги.
Загальна вартість проєкту– більше 122 млн гривень.
Нагадаємо, що в межах програми "Велике будівництво" цього року планується розпочати реконструкцію 24 обласних багатопрофільних дитячих клінічних лікарень, 24 обласних лікарень для дорослих та 24 центрів реабілітації ветеранів.




Годі дискредитувати попередню владу!☝
На фига пандус прилепили не сбоку, а по центру - обычным людям негде и зайти, через дупу.
Цветы стоят на тумбочках. на ТУМБОЧКАХ. То есть для красивого снимка вытащили тумбочки из палат. На фига?
вот у нас не могу без показухи.
Что касается высера товарища Запорожского - информирую, что переоборудование больниц, строительство фельдшерских пунктов, были запланированы при Порохе.
Нравится он мне или нет - люби Боже правду.