10518 відвідувачів онлайн

Симптоми "Омікрону" часто схожі на ГРВІ, - Кузін

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "ТСН", про це заявив головний санлікар Ігор Кузін.

За його словами, штам "Омікрон" дуже швидко передається, але й дуже швидко згасає.

"Захворювання минає легше, ніж, наприклад, інфікування "Дельтою. Симптоми "Омікрону" трішки відрізняються. Йдеться перш за все про чхання. Воно є найбільш поширеним. Майже 75% людей скаржаться на це. Крім того, загальна втома, головний біль. Температуру фіксують лише у чверті випадків. Втрата смаку і здатності розрізняти запахи - це лише 19% випадків. Тобто більш схоже на протікання ГРВІ", - пояснив Кузін.

Водночас, додав головний санлікар, попри навіть незначні симптоми захвоювання, які схожі до ГРВІ, тест на коронавірус потрібно робити. Адже захворювання "відбувається в період циркуляції СOVID-19".

Топ коментарі
+9
- Чем выгоден чай?
- Тем, что его можно пить на работе.
- А чем выгоден "Jack Daniels"?
- Тем, что он выглядит, как чай (с)
показати весь коментар
14.01.2022 10:36 Відповісти
+7
Если нечто выглядит как утка, плавает как утка и крякает как утка, то это, вероятно, и есть утка.(c)

Если симптомы ОРВИ...значит это и есть ОРВИ...
показати весь коментар
14.01.2022 11:49 Відповісти
+6
диагноз - заболели на "ковид", похожим на ОРВИ, с симптомами "омикрон"...
показати весь коментар
14.01.2022 10:43 Відповісти

Завантаження...