США та Канада обговорили можливості стримування російської агресії проти України

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Європейську правду", про це йдеться у комюніке Держдепу.
"Сторони домовилися продовжити тісну координацію задля стримування подальшої російської агресії проти України. Вони також закликали Росію почати деескалацію та підкреслили відданість дипломатичним шляхам.
Сторони домовилися, що будь-яка нова агресія проти України призведе до масштабних наслідків і великої ціни, включно зі скоординованими економічними обмеженнями проти РФ", - зазначають у комюніке.
Нагадаємо, Венді Шерман була ключовою представницею США на останніх переговорах з Росією. Марта Морган представляла Канаду на зустрічі Росія-НАТО 12 січня у Брюсселі.
Топ коментарі
дідусь, звісно ж з Києва.
призвисько одержала за вміння хитро та жорстко відстоювати інтереси США
Коростильов вже другий рік просить 40 (всього сорок !!!!!!!) міліонів доларів на розробку ПВО середньої дальності !!!
відповідь - мовчання та саботаж ЗЕ-льоних
а якщо хочете "Петріоти", то не треба було красти на Будівництві!
9 млрд. долярів і система ПВО та ПРО !!! - ваша, як це зробили поляки
ви виходить "Байден, чому ми не в НАТО ?"
Нелох обговорив подальшу підтримку Щевченка
"та какая разніца"
Зеленский 9-й день отдыхает на курорте, игнорируя оккупацию Казахстана и российскую угрозу - Бутусов
Журналист указал на провал поставки боеприпасов и топлива в ВСУ
по пиці ЗЕ-льоной видно