5614 відвідувачів онлайн
7 624 87

У Києві на три дні скасують низку рейсів міської електрички. ПЕРЕЛІК

У Києві на три дні скасують низку рейсів міської електрички. ПЕРЕЛІК

У Києві в понеділок, вівторок та середу (17, 18 і 19 січня) з технічних причин скасують низку рейсів міської електрички.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомила пресслужба "Київпастрансу" в телеграм-каналі.

"Увага! 17, 18 і 19 січня 2022 року скасовується курсування таких рейсів міської електрички", - йдеться в повідомленні.

Зокрема, вранці в понеділок, 17 січня, не ходитимуть електрички №7307 від ст. Дарниця, №7308 від ст. Київ-Волинський, №7315 від ст. Дарниця, №7316 від ст. Київ-Волинський.

Увечері скасують маршрути №7416 від ст.Борщагівська, №7423 від ст. Дарниця, №7424 від ст. Борщагівська, №7431 від ст. Дарниця.

Вранці у вівторок, 18 січня, скасують маршрути №7307 від ст.Дарниця, №7308 від ст. Київ-Волинський, №7315 від ст. Дарниця, №7316 від ст. Київ-Волинський.

Увечері скасують маршрути №7416 від ст. Борщагівська, №7423 від ст. Дарниця, №7424 від ст. Борщагівська, №7431 від ст. Дарниця.

Також у середу, 19 січня, скасують ранкові маршрути №7307 від ст. Дарниця, №7308 від ст. Київ-Волинський, №7315 від ст. Дарниця, №7316 від ст. Київ-Волинський.

І вечірні - №7416 від ст. Борщагівська, №7423 від ст. Дарниця, №7424 від ст. Борщагівська, №7431 від ст. Дарниця.

Топ коментарі
+56
Техническая причина одна - возвращение Пороха.
показати весь коментар
16.01.2022 13:15 Відповісти
+30
Ще метро закрийте і зв'язок відрубайте, техніки.
показати весь коментар
16.01.2022 13:17 Відповісти
+27
... і перекопайте злітну смугу аеропорту Жуляни... )
показати весь коментар
16.01.2022 13:19 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Техническая причина одна - возвращение Пороха.
показати весь коментар
16.01.2022 13:15 Відповісти
Приезд Алиева - детская прогулка по сравнению с прилетом Порошенко)
показати весь коментар
16.01.2022 13:19 Відповісти
А при чём тут приезд Ильхама Алиева?
показати весь коментар
16.01.2022 13:28 Відповісти
Подготовка к визиту. Перекрывали же дороги при приезде азербайджанского президента. И тут началось.
показати весь коментар
16.01.2022 13:33 Відповісти
Да ладн6о. Я живу на Шелковичной, и НИ КАКИХ неудобств не испытал в день приезда Алиеваа, от перекрытия дорог.
показати весь коментар
16.01.2022 13:35 Відповісти
А СМИ писали что перекрывают.
показати весь коментар
16.01.2022 13:38 Відповісти
И что что писали?
Да и АПорох не с визитом прилетает, а ДОМОЙ.
показати весь коментар
16.01.2022 13:39 Відповісти
Ну вы же пишите, никто с вас за это денег не берет, вот и censor писал. А Порошенко да - не с визитом приехал, с чего вы так подумали?
показати весь коментар
16.01.2022 13:47 Відповісти
Да, писпл и цензор. Я кажется ясно изложил свою мысль, что НИКАКОГО дискомфорта не испытывал. А про подготовку к визиту вы написали.
показати весь коментар
16.01.2022 13:53 Відповісти
Я писал про визит Алиева. У вас действительно очень ясные мысли)
показати весь коментар
16.01.2022 13:55 Відповісти
И я вам ясно ответил про отсутствие неудобств при визите Алиева.
При подготовке редких визитов Янелоха, на своё рабочее место в ОПе, неудобств возникает гораздо больше.
показати весь коментар
16.01.2022 14:04 Відповісти
Не расстраивайтесь вы так. Вам комфортно - это главное.
показати весь коментар
16.01.2022 14:06 Відповісти
А с чего бы мне расстраиваться? И с чего вы взяли, что я расстроился?
показати весь коментар
16.01.2022 14:23 Відповісти
Це характерна особливість зелених - видавати бажане за дійсне. 😊
показати весь коментар
16.01.2022 14:31 Відповісти
Он на электричке приедет?
показати весь коментар
16.01.2022 13:34 Відповісти
А кто вам такое сказал? Кто то из ОПы ***********?
показати весь коментар
16.01.2022 13:36 Відповісти
Конечно на електричке. Жуляньі - ето отвлекающий маневр. На самом деле он прилетит Гостомель. Далее електричкою. Но т. к. Зеленский раскусил его коварньій план, то придется брать дрезину
показати весь коментар
16.01.2022 14:25 Відповісти
Ни какой дрезины. Лисапет!
Самый вЯличайшай и тут его раскусил. Все дрезины ставят на капремонт.
показати весь коментар
16.01.2022 14:37 Відповісти
Старьій зольдат, а размьішляешь как маладой. Вот далі посдказку Зепе, теперь все велодоріжки на ремонт станут
показати весь коментар
16.01.2022 14:40 Відповісти
Лисапет, как опция. Скорее всего Порох воспользуется дирижбальделем. Либо порохоботы уже роют тонели от Майдана Незалежности и в Гостоель, и в Жуляны, и в Борисполь, а Вофка роет в сторону Ростова что на том Дону.
показати весь коментар
16.01.2022 14:45 Відповісти
Насправді, мені здається, що відміняють ліпіздрічки та можливо будуть перекривати - у зв'язку з ПЕРЕЛЯКОМ - що будуть люди їхати з усієї України на підтримку Порошенка. Він ще не прилетів - а Бубочка вже перебздєл. Бояться ОПа та Найвеличніший демонстрантів... Може знову пердне в калюжу - про підготовку ПЕРЕВАРОТУ.
показати весь коментар
16.01.2022 15:06 Відповісти
А я про, что и о чём в своём первом коменте? И люди уже выехали.
показати весь коментар
16.01.2022 15:12 Відповісти
Да и ментам вчера пообещали их ЗРЯплату на 10% увеличить. Совпадение?
показати весь коментар
16.01.2022 15:13 Відповісти
Не думаю
показати весь коментар
16.01.2022 16:01 Відповісти
А хто чий вирок ? Я шось не доганяю.
показати весь коментар
16.01.2022 13:45 Відповісти
Зачетный бред))
показати весь коментар
16.01.2022 13:52 Відповісти
Ще метро закрийте і зв'язок відрубайте, техніки.
показати весь коментар
16.01.2022 13:17 Відповісти
... і перекопайте злітну смугу аеропорту Жуляни... )
показати весь коментар
16.01.2022 13:19 Відповісти
Сциклива зелена гнида. Боїться навіть "політичного трупу" )))))
показати весь коментар
16.01.2022 13:19 Відповісти
А шо таке - Порошенко знову заважає ? 😀😀
показати весь коментар
16.01.2022 13:29 Відповісти
Кому, Кличко? Ведь электричку отменило КП (коммунальное предприятие) Киевпастранс.
показати весь коментар
16.01.2022 13:32 Відповісти
залізниця до комунальних не належить, це виключно державна власність. Кличку/мерії можуть належати лише вагони та тягловий локомотив (і то не факт). Чи ти вважаєш, що всі вагони одночасно потрібно поставити на ремонт?
показати весь коментар
16.01.2022 13:39 Відповісти
Ремонт и закукупку подвижного состава финансирует Кличко.
По сравнению с Черновецким-Поповым количество подвижного состава уменьшилось в три раза из-за отказа Кличко финансировать их содержание.
показати весь коментар
16.01.2022 14:15 Відповісти
дякую за уточнення. Значить, вагони - все ж таки на балансі мерії.
Але те, що саме їх ВСІХ вирішили зняти з лінії для ремонту - не повірю ніколи!
показати весь коментар
16.01.2022 14:38 Відповісти
Эти рейсы не ходят уже полгода.
Можешь полистать и убедиться.
https://kpt.kyiv.ua/changes-in-traffic
показати весь коментар
16.01.2022 14:53 Відповісти
А что тогда отменили по твоему? Неходящие рейсы?
показати весь коментар
16.01.2022 15:13 Відповісти
Именно.
Это типа для успокоения киевлян, что о них помнят и отменили не окончательно, как туеву кучу других.
показати весь коментар
16.01.2022 15:38 Відповісти
показати весь коментар
16.01.2022 13:30 Відповісти
Да кто бы сомневался)))

Зедебил обосрался. ЗекоМАНДА старается вытереть ему жопу таким образом))
показати весь коментар
16.01.2022 13:30 Відповісти
СКОРО
показати весь коментар
16.01.2022 13:38 Відповісти
Скажите а можно это сделать в выходные
чтобы избавить людей от неудобств
показати весь коментар
16.01.2022 13:30 Відповісти
Ніззя! Хитрий Порошенко прилітає після вихідних!
показати весь коментар
16.01.2022 13:33 Відповісти
А зачем в выходные? Порох прилетает в понедельник.
показати весь коментар
16.01.2022 13:34 Відповісти
Так рейс же не перенесли на пораньше.
показати весь коментар
16.01.2022 13:34 Відповісти
Автобусы на Жуляны не отменять, но - с целью укрепления дебилизма - заварить двери электросваркой....

Да ! ... и временно разобрать рельсы, по которым летают самолёты из Польши, для починки шпал...
Жалкие и смешные....
показати весь коментар
16.01.2022 13:31 Відповісти
Уверена, что таксисты будут возить людей бесплатно.
показати весь коментар
16.01.2022 13:31 Відповісти
Турецкие?
показати весь коментар
16.01.2022 13:37 Відповісти
У нас здесь всё еще впереди. Через 1.5 года.
показати весь коментар
16.01.2022 15:17 Відповісти
показати весь коментар
16.01.2022 13:37 Відповісти
шо за шарада?
показати весь коментар
16.01.2022 14:22 Відповісти
Написано 'совсім уху єлі'
показати весь коментар
16.01.2022 14:33 Відповісти
круто,нэдопэтрав сам
показати весь коментар
16.01.2022 14:35 Відповісти
оху - потому что 3,2,1
показати весь коментар
16.01.2022 15:18 Відповісти
показати весь коментар
16.01.2022 19:06 Відповісти
А тепер уявіть шановне товариство, як напружено і з яким запалом працює штаб оборони ні, не України від кацапської агресії, а Зєлєнского від Порошенка! Це справді заслкговувало б на повагу, якби цшл на користь державі. Але ні, це шкодить державі. Безпосередньо. Напряму. Тому штабі ти замість нагород отримають кримінальні вироки. Декому пощастить отриматиїх заочно, після втечі. Вже скоро.
показати весь коментар
16.01.2022 13:37 Відповісти
Знову ці заїжджені соєві мантри. Вже б щось нове придумали.
показати весь коментар
16.01.2022 13:42 Відповісти
Жри скумбрию по восемь гнида!
показати весь коментар
16.01.2022 13:52 Відповісти
Мені і на червону рибу вистачає. А тобі треба роботу міняти.
показати весь коментар
16.01.2022 13:57 Відповісти
А по скільки у Лєнки червона риба? 😉 І взагалі, це напевне скумбрія у бурячковому соку?
показати весь коментар
16.01.2022 14:02 Відповісти
показати весь коментар
16.01.2022 14:06 Відповісти
Щось не так? Тобі не подобається? Готовий до обговорення твоє весії. Що там у тебе у методичці? 😉
показати весь коментар
16.01.2022 13:56 Відповісти
Не збираюсь з соєвими сектантами сперечатись. Марна трата мого часу. Знайди собі співбесідника з твоїм IQ і товчи воду в ступі.
показати весь коментар
16.01.2022 14:00 Відповісти
А мені цікаво поспілкуватися з тобою. Мені цікаво, що робиться у голові людині, IQ якої менше 50.😊
показати весь коментар
16.01.2022 14:29 Відповісти
Цікаво? Глянь в дзеркало.
показати весь коментар
16.01.2022 14:32 Відповісти
Ти впевнений, що я побачу там те саме, що бачиш ти? 😉😁
показати весь коментар
16.01.2022 14:34 Відповісти
Якщо Азов і Нацгвардія не вийдуть підтримати Пороха разом з іншими патріотами, то грош їм ціна у базарний день. Ми або виступаєм єдиним фронтом, або як у прадавні часи після Ярослава, за часи батька Хмеля, за часи Мазепи, за часи УНР та Махно нас роз'їднають усобицями і подолають по одному. Україна понад усе!
показати весь коментар
16.01.2022 13:45 Відповісти
Якщо Порох не заплатить, то і не вийдуть.
показати весь коментар
16.01.2022 13:58 Відповісти
каломойше заплатил за свинок - нацжоны вышли. Не заплатил бы - никто и не пришел бы.
показати весь коментар
16.01.2022 14:17 Відповісти
Ну і сциклива ця зелень
А завтра вранці "замінують" все метро . А ще аєропорти
показати весь коментар
16.01.2022 13:58 Відповісти
Эти рейсы не ходят минимум полгода.
Ну, цензор, как всегда вовремя.
показати весь коментар
16.01.2022 14:13 Відповісти
А что тогда отменили по твоему? Неходящие рейсы?
показати весь коментар
16.01.2022 15:13 Відповісти
Обосрананная клоунская гнида уже даже электричку закрыла, чтобы порохоботы не могли приехать в жуляны поддержать пороха.
показати весь коментар
16.01.2022 14:15 Відповісти
Вже при Януковичу на майдан не пускали...
показати весь коментар
16.01.2022 14:17 Відповісти
клоуні
показати весь коментар
16.01.2022 14:18 Відповісти
Не дивлячись ні на що, Пороха будуть зустрічати десятки людей
показати весь коментар
16.01.2022 14:21 Відповісти
знову провокатор ботоферми подляка виліз...
В спам!
показати весь коментар
16.01.2022 14:40 Відповісти
Где комментарий
показати весь коментар
16.01.2022 14:22 Відповісти
Цікаво, що робитиметься у електричці на 7,32 з Троєщини? Мабуть її теж не буде, з якоїсь причини...
показати весь коментар
16.01.2022 15:01 Відповісти
Не поможет.
показати весь коментар
16.01.2022 15:02 Відповісти
Мабуть від Севастопольської доведеться іти пішки, бо і тролейбусів не буде маршрутки кудись зникнуть.
показати весь коментар
16.01.2022 15:03 Відповісти
Всего лишь 1.7 км. 20-25 мин. Не так и далеко.
показати весь коментар
16.01.2022 15:24 Відповісти
Альтернативні маршрути:
Від м. Вокзальна. Перейти через вокзал дл терміналу Південний і там сісти на тролейбус №9.
Від м. Деміївська. Пройти між будинками на пр. Лобановського до МАУП. Там зупинка автобуса 42. і купи маршруток, що довезуть до Севастопольської площі. Далі до аеропорту або тр. №9, або навіть пішки. Це всього 1,8км, швидким кроком 20 хв.
показати весь коментар
16.01.2022 15:23 Відповісти
показати весь коментар
16.01.2022 15:25 Відповісти
Перед лицом врага нам нужен Порох в пороховницах, а не зеленое недоразумение и его сучье племя, готовое предавать и продавать кого угодно и чего угодно!
показати весь коментар
16.01.2022 16:14 Відповісти
Как подло отменяют электрички… (с) Вишневский
показати весь коментар
16.01.2022 18:28 Відповісти
Terminator - I'll be back.
показати весь коментар
16.01.2022 20:31 Відповісти
Поменяйте памперс уклонисту. Тронет Пороха,до ростова добежать не успеет