9120 відвідувачів онлайн

"Ковідна тисяча": вакциновані українці витратили вже понад 1,3 млрд грн, - Шмигаль

Станом на 15 січня українці витратили понад 1,3 мільярда гривень, отриманих у рамках програми "єПідтримка", спрямованої на заохочення до щеплення проти коронавірусу.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це у фейсбуці написав прем'єр-міністр Денис Шмигаль 

"Вже понад 1,3 млрд гривень витратили українці в рамках президентської програми єПідтримка. Найпопулярнішими напрямками залишаються книги, кіно та залізничні квитки", — написав Шмигаль.

Він також поінформував, що 8,2 мільйона українців відкрили картки в банках для отримання коштів за цією програмою. При цьому 7 мільйонів громадян подали заявки до "Дії" на отримання 1000 гривень за вакцинацію.

Топ коментарі
+13
Краще б ці кошти витратили на обороноздатність України (на ЗРК"Нептун", "Вільху", ударні БППЛа, глибоку модернізацію танків та іншу зброю та ******* **********).
показати весь коментар
16.01.2022 16:35 Відповісти
+7
У верховного говнокомандующего нет 40 млн на разработку суперсовременных ракет от кб "луч", зато потратить 1 млрд на тупой пиар - всегда деньги есть. Кому там не хватало доказательств, что мародер зе-лох дорвался до власти исключительно для личного обогащения?!
показати весь коментар
16.01.2022 16:42 Відповісти
+7
Да ладно, назовите хоть что-то в армии что количественно увеличилось в несколько раз за последние 2,5 года.
показати весь коментар
16.01.2022 16:50 Відповісти

Завантаження...