"Ковідна тисяча": вакциновані українці витратили вже понад 1,3 млрд грн, - Шмигаль

Фото: Рейтер
Станом на 15 січня українці витратили понад 1,3 мільярда гривень, отриманих у рамках програми "єПідтримка", спрямованої на заохочення до щеплення проти коронавірусу.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це у фейсбуці написав прем'єр-міністр Денис Шмигаль
"Вже понад 1,3 млрд гривень витратили українці в рамках президентської програми єПідтримка. Найпопулярнішими напрямками залишаються книги, кіно та залізничні квитки", — написав Шмигаль.
Він також поінформував, що 8,2 мільйона українців відкрили картки в банках для отримання коштів за цією програмою. При цьому 7 мільйонів громадян подали заявки до "Дії" на отримання 1000 гривень за вакцинацію.
Топ коментарі
+13 Sergey Stolyarenko
показати весь коментар
16.01.2022 16:35 Відповісти Посилання +7 Super Gut
показати весь коментар
16.01.2022 16:42 Відповісти Посилання +7 Олег Носков
показати весь коментар
16.01.2022 16:50 Відповісти Посилання