Кожна нова агресія Росії матиме велику ціну, - Бербок

Кожна нова агресія РФ проти України матиме велику ціну.
Про це заявила глава МЗС Німеччини Анналена Бербок, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна".
Бербок наголосила на готовності провести серйозний діалог із РФ.
"Кожна нова агресія матиме велику ціну. Ми готові провести серйозний діалог із Росією, оскільки дипломатія - це єдиний шлях, придатний шлях для того, щоб розрядити дуже напружену ситуацію зараз", - зазначила вона на спільній пресконференції з главою МЗС України Дмитром Кулебою.
Топ коментарі
+5 Александр Петров #434213
показати весь коментар
17.01.2022 14:12 Відповісти Посилання +3 Evgeny N
показати весь коментар
17.01.2022 14:13 Відповісти Посилання +2 Мистер Икс #492862
показати весь коментар
17.01.2022 14:14 Відповісти Посилання