9851 відвідувач онлайн

Кожна нова агресія Росії матиме велику ціну, - Бербок

Кожна нова агресія РФ проти України матиме велику ціну.

Про це заявила глава МЗС Німеччини Анналена Бербок, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

Бербок наголосила на готовності провести серйозний діалог із РФ.

"Кожна нова агресія матиме велику ціну. Ми готові провести серйозний діалог із Росією, оскільки дипломатія - це єдиний шлях, придатний шлях для того, щоб розрядити дуже напружену ситуацію зараз", - зазначила вона на спільній пресконференції з главою МЗС України Дмитром Кулебою.

Топ коментарі
+5
А когда от слов к делу перейдете, господа европейцы?
показати весь коментар
17.01.2022 14:12 Відповісти
+3
Молотов-Рібентроп теж була дипломатія. Нагадати чим ТА "дипломатія" скінчилась?
показати весь коментар
17.01.2022 14:13 Відповісти
+2
От этого пустого базара в Украине уже ВСЕ устали ..
показати весь коментар
17.01.2022 14:14 Відповісти

Завантаження...