10105 відвідувачів онлайн

Майже 100 тисяч українців отримали бустерну дозу вакцини проти COVID-19

Майже 100 тисяч українців отримали бустерну дозу вакцини проти COVID-19

Станом на сьогодні майже 100 тисяч громадян України отримали третє щеплення від коронавірусної хвороби.

Про це йшлося на селекторній нараді щодо протидії поширенню коронавірусу, яка відбулася під головуванням президента Володимира Зеленського, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу глави держави.

За інформацією Міністерства охорони здоров’я, минулого тижня було щеплено 552 тис. громадян, а від початку кампанії з вакцинації зроблено 29,37 млн щеплень. Вакцинацією охоплено 15 млн українців, з яких 14,28 млн отримали дві дози.

"Володимир Зеленський наголосив на важливості проведення чіткої роз’яснювальної роботи серед громадян щодо необхідності вакцинації бустерною дозою. Так, на сьогодні майже 100 тис. українців зробили третє щеплення", - йдеться у повідомленні.

МОЗ рекомендує зробити бустерне щеплення через 6-9 місяців після основного курсу. 

Топ коментарі
+2
https://www.bbc.com/ukrainian/news-60022841?xtor=AL-73-%5Bpartner%5D-%5Bukr%5D-%5Bheadline%5D-%5Bukrainian%5D-%5Bbizdev%5D-%5Bisapi%5D Наслідки карантину .
Статки 10 найбагатших людей світу подвоїлися, новий мільярдер майже щодня, а 160 мільйонів людей приєдналися до найбідніших верств з денним прибутком в 5 доларів. "Те, що відбувається цього року, виходить за будь-які межі"- Денні Сріскандараджа, виконавчий директор Oxfam GB
показати весь коментар
17.01.2022 17:05 Відповісти
+1
Мабуть, це тому, що в Італії медицина гірша, ніж у нас? І чому ізраїльські медики при такій чудовій медицині все олдно ставку роблять саме на вакцинацію?
показати весь коментар
17.01.2022 19:08 Відповісти
+1
Мабуть в Італії були проблеми не з медициною, а з політикою. Точно так само в США зараз йдуть судові розборки з губернатором, який загнав хворих на ковід в будинки пристарілих, що викликало скажений ріст захворюваності і смертності.
показати весь коментар
18.01.2022 10:43 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
https://www.bbc.com/ukrainian/news-60022841?xtor=AL-73-%5Bpartner%5D-%5Bukr%5D-%5Bheadline%5D-%5Bukrainian%5D-%5Bbizdev%5D-%5Bisapi%5D Наслідки карантину .
Статки 10 найбагатших людей світу подвоїлися, новий мільярдер майже щодня, а 160 мільйонів людей приєдналися до найбідніших верств з денним прибутком в 5 доларів. "Те, що відбувається цього року, виходить за будь-які межі"- Денні Сріскандараджа, виконавчий директор Oxfam GB
показати весь коментар
17.01.2022 17:05 Відповісти
Вы все чужие деньги считаете...
Лично я ничего за это не заплатил (я понимаю, что за все уплачено с налогов).
Зато уверен, с вероятностью 99%, что если заболею, то не загнусь.
В Израиле смертность от короны бывает 1-2 человека максимум в пик пандемии. А у нас счет на сотни, из которых 99% вообще не вакцинированных.
показати весь коментар
17.01.2022 17:20 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=ipHa6vbXgfE Надежда Жолобак: Когда вакцинирование может запускать процесс самоуничтожения собственных клеток? - YouTube
показати весь коментар
17.01.2022 17:25 Відповісти
Ну, ви завжди коливалися з лінією партії.
показати весь коментар
17.01.2022 17:25 Відповісти
Ви настільки впевнені у власній величі що, навіть не розумієте, що відповідаєте не на ті питання.
А стосовно Ізраїля, так там і до пандемії медицина була краще ніж у нас. Те, що ізрахльська медицина рятує більше людей говорить тільки про рівень ізраїльської медицини.
Згадайте гвалт, який підняли в Італії початком 2019 року. Ніде такого не було, навіть в Швеції та Білорусі де не було ніякого карантину. Хвіст таки крутить собакою.
показати весь коментар
17.01.2022 17:31 Відповісти
Мабуть, це тому, що в Італії медицина гірша, ніж у нас? І чому ізраїльські медики при такій чудовій медицині все олдно ставку роблять саме на вакцинацію?
показати весь коментар
17.01.2022 19:08 Відповісти
Мабуть в Італії були проблеми не з медициною, а з політикою. Точно так само в США зараз йдуть судові розборки з губернатором, який загнав хворих на ковід в будинки пристарілих, що викликало скажений ріст захворюваності і смертності.
показати весь коментар
18.01.2022 10:43 Відповісти
Десь вакцинують поголовно, а в інших країнах і одною дозою і половину не перекололи але ні там, ні там немає обіцяних трупів на вулицях. Випадок з Італією не повторився в жодній країні.
показати весь коментар
18.01.2022 10:49 Відповісти
Не знаю, хто саме Вам обіцяв трупи, давайте логічно проаналізуємо. Скажіть, Ви десь бачили трупи на вулицях від інфарктів або інсультів? Ні? Це, по-вашому, значить цих хвороб не існує? Така у Вас логіка?
показати весь коментар
18.01.2022 10:54 Відповісти
Ось тільки не потрібно впадати в несознанку. Весною 2019 галасу про неймовірну небезпеку та кадри з Італії критилися на всіх каналах. Навіть показували, як дядько вмасці з Китаю падає на вулиці. І всіх лякали карами небесними.
показати весь коментар
18.01.2022 12:33 Відповісти
Весною 2019? Цікаво-цікаво. Дайте хоч одне посилання.
показати весь коментар
18.01.2022 12:40 Відповісти
ВВС 28 січня 2020
https://www.bbc.com/ukrainian/vert-fut-51271777 Оскільки населення світу за минуле століття збільшилося більш ніж у чотири рази, ******* пандемія забере набагато більше життів. Якщо 1918 року грип вбив 50 мільйонів, сьогодні він може знищити понад 250, зазначає Остерхольм.

https://www.bbc.com/ukrainian/vert-fut-51271777 "Мішків для трупів точно не вистачить", - додає він.

"Система охорони здоров'я Сполучених Штатів цього року погано справлялася навіть із сезонним грипом, хоча ситуація була не надто складною", - каже фахівець.

"Це свідчить насправді про те, що ми не здатні реагувати на велику кількість хворих".
показати весь коментар
18.01.2022 13:39 Відповісти
Ви читати вмієте? Я просив посилання за весну 2019, як Ви написали в пості А Ви за 2020 рік тулите.
показати весь коментар
18.01.2022 13:51 Відповісти
а це щось міняє в плані розгону паніки серед населення?
показати весь коментар
18.01.2022 14:13 Відповісти
А хто розганяв паніку навесні 2019?
показати весь коментар
18.01.2022 14:16 Відповісти
показати весь коментар
18.01.2022 13:43 Відповісти
Яка дата розміщення цих картинок?
показати весь коментар
18.01.2022 13:55 Відповісти
2020
показати весь коментар
18.01.2022 14:10 Відповісти
Ну, а де Ваші посилання на весну 2019?
показати весь коментар
18.01.2022 14:17 Відповісти
Згоден стосовно того, що допустив описку стосовно року. Малася на увазі весна 2020 року
показати весь коментар
18.01.2022 14:37 Відповісти
"
1 in every 500 US residents have died

of Covid-19
" CNN 16 вересня 2021
Я вже не кажу про загальний тон статей ООН в стилі "ми всі помремо!" Одна справа написати що, смертність становить 0,2%, а друга- кожен з 500
показати весь коментар
18.01.2022 14:07 Відповісти
А коли буде наступна тисяча , за третє щеплення ?
показати весь коментар
17.01.2022 19:38 Відповісти