8955 відвідувачів онлайн
40 757 234

США і ЄС передумали відключати Росію від SWIFT, - Handelsblatt

США та ЄС більше не розглядають варіант відключення Росії від міжнародної платіжної системи SWIFT у разі посилення агресії проти України. Замість цього вони готують інші санкції.

Про це повідомляє німецьке видання Handelsblatt із посиланням на урядові джерела, пише Цензор.НЕТ з посиланням на "Європейську правду".

"Відключення Росії від системи SWIFT є дуже делікатним для учасників переговорів. Цей крок може призвести до дестабілізації фінансових ринків у короткостроковій перспективі та сприяти розвитку альтернативної платіжної інфраструктури, в якій Захід більше не домінуватиме у середньостроковій перспективі", - пише видання.

Газета зазначає, що натомість готуються адресні економічні санкції проти найбільших російських банків.

"Переговори між європейцями та США зараз зосереджені на формуванні санкцій проти великих російських банків. Німеччина наполягає на винятках, щоб можна було оплачувати імпорт газу та нафти із Росії", - йдеться у публікації.

Нагадаємо, раніше Європарламент закликав у разі нових військових дій РФ проти України відключити агресора від SWIFT.

Тим часом, майбутній лідер Християнсько-демократичного союзу Фрідріх Мерц застеріг від потенційного відключення Росії від міжнародної платіжної системи SWIFT у разі нової агресії проти України.

Топ коментарі
+58
Достаточно выразить "ОБЕСПОКОЕННОСТЬ"
показати весь коментар
17.01.2022 19:04 Відповісти
+54
Мда.Полная потеря яиц дорого обойдется выделятелям озабоченности
показати весь коментар
17.01.2022 19:06 Відповісти
+49
Цей крок може призвести до дестабілізації фінансових ринків у короткостроковій перспективі та сприяти розвитку альтернативної платіжної інфраструктури, в якій Захід більше не домінуватиме у середньостроковій перспективі", - пише видання. Джерело:

ну то подождите предложений свежих искандеров и восстановления ГДР
показати весь коментар
17.01.2022 19:06 Відповісти

Завантаження...