7974 відвідувача онлайн

Нежить, головний біль, втома: В МОЗ назвали основні симптоми штаму "Омікрон"

Про це у Telegram повідомляє пресслужба МОЗ, інформує Цензор.НЕТ.

​​"Звіти на основі підтверджених випадків нового штаму свідчать, що у хворих на "Омікрон" найчастіше спостерігають:

- нежить (73%)
- головний біль (67,5%)
втому (63,5)
чхання (60%)
біль у горлі (59,6%)", - йдеться в повідомленні.

Водночас, зазначили в МОЗ, не виявлено суттєвої відмінності від симптомів штаму "Дельта", який наразі домінує в Україні.

У разі зараження на цей штам, разом із вказаними вище симптомами, також спостерігається кашель (43,5%), хриплий голос (35,7%), озноб чи тремтіння (30%), лихоманка (29,4%), втрата/спотворення нюху та/або смаку (23,7%) тощо.

"Попри те що симптоми "Омікрону" здаються схожими на застуду, новий штам також може спричиняти тривалі наслідки для здоров’я, госпіталізацію та летальні випадки. Через стрімке поширення "Омікрону" у небезпеці перебувають ті, хто не пройшов принаймні базового курсу вакцинації проти COVID-19", - наголосили в міністерстві.

Топ коментарі
+21
Втома, нежить ,чхання .. В мене омікрон з дєтства.
показати весь коментар
18.01.2022 10:18 Відповісти
+7
80% симптомов подходит под штамм "зеленский".
показати весь коментар
18.01.2022 10:25 Відповісти
+7
Моз пора ізолювати в концтабір для психічно хворих расом з зесранню!
показати весь коментар
18.01.2022 10:26 Відповісти

Завантаження...