8688 відвідувачів онлайн

У Росії падає ринок акцій через очікування нових санкцій

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

Зокрема, індекси МосБіржі та РТС впали нижче 3 400 і 1 400 пунктів, оновивши мінімуми з лютого-березня минулого року. Повідомляється, що це сталося на негативному геополітичному тлі після безрезультатних переговорів зі США та НАТО.

У Росії падає ринок акцій через очікування нових санкцій 01

Падіння індексу МосБіржі з рівня історичних максимумів у вівторок уже перевищило 20%, підрахували аналітики. Це важливий рубіж для багатьох трейдерів, оскільки вважається, що він відокремлює ринок акцій від переходу у "ведмежу" фазу (різке падіння), зазначають експерти.

Падіння посилилося після закінчення переговорів глави МЗС Росії Сергія Лаврова та глави МЗС ФРН Анналени Бербок. Російські індекси продовжили зниження, оскільки інвестори продовжували розпродувати папери, не отримавши хороших геополітичних новин. 

На думку експертів, для того, щоб цей емоційний розпродаж завершився або хоча б припинився, потрібні сигнали про нормалізацію відносин РФ із Заходом. Однак поки що дипломати з обох боків зберігають мовчання, а інвестори на фондовому ринку Росії рятуються від ризиків втечею з активів.

Топ коментарі
+40
навальня 2.0 вчора не прокатіла, от шо

показати весь коментар
18.01.2022 19:01 Відповісти
+37
Сльози заважають навіть писати...
показати весь коментар
18.01.2022 18:44 Відповісти
+32
показати весь коментар
18.01.2022 18:44 Відповісти

Завантаження...