15367 відвідувачів онлайн

Західні ЗМІ вкидують фейки, ситуація на Донбасі нічим не гірша за ту, яка була навесні 2021, - "слуга народу" Арахамія

Західні ЗМІ вкидують фейки, ситуація на Донбасі нічим не гірша за ту, яка була навесні 2021, - "слуга народу" Арахамія

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що ситуація на Донбасі нічим не гірша за ту, яка була навесні минулого року.

Про це парламентар заявив виданню "Фокус", інформує Цензор.НЕТ.

"Загроза з боку є завжди. Але! Пам'ятаєте, була ескалація навесні минулого року? Ситуація станом на сьогодні нічим не гірша за ту, вона приблизно в цьому ж діапазоні. Навіщо нагнітають західні ЗМІ? Складно сказати. Зараз триває великий переговорний процес і ми є на цьому полі, це привід для переговорів, щоб уникнути війни в Європі. Від РФ можна очікувати будь-яких сюрпризів, ми повинні бути готовими до всього, але не розвивати паніки", - сказав голова фракції "Слуга народу".

За словами Арахамії, вторгнення РФ може не бути, а "економіка ляже".

"Коли починають вкидати фейки, що російське посольство відкликає сім'ї, ми ж бачимо, як це вже впливає на економічну ситуацію", - додав він.

Арахамія зазначив, що профільний комітет Ради регулярно спілкується з Міністром оборони, Генштабом та іншими силовими відомствами, і причин для панічних настроїв у суспільстві немає.

Водночас, зазначив нардеп, на новому пленарному тижні, який розпочинається з 25 січня, порушуватиметься тема безпеки України на тлі військової загрози з боку Росії. Паралельно відбуватиметься діалог із депутатами-мажоритарниками, які представлені у всіх регіонах України. Також на засіданні фракції "Слуга народу" планують заслухати голову територіальної оборони Юрія Галушкіна.

Топ коментарі
+88
Пипец млять. Ты еще скажи Бритам не нагонять панику и прекратить поставки вооружения.
показати весь коментар
19.01.2022 13:01 Відповісти
+79
показати весь коментар
19.01.2022 13:00 Відповісти
+77
показати весь коментар
19.01.2022 13:02 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
Ось так і лопають російські консверви. Його треба буде першим стратити за державну зраду у випадку повернення росії до активних бойових дій в найближчий час.
показати весь коментар
19.01.2022 17:07 Відповісти
После нападения РФ надо сразу арестовывать Арахамию и всю зеленую шоблу.
показати весь коментар
19.01.2022 17:09 Відповісти
Вот это заявление уже статьЯ.
показати весь коментар
19.01.2022 17:40 Відповісти
Не треба . Це чудо, урахамія, хороший кандидат у коміки, йому й грати не треба -- глянеш на його фізіономію і вже смішно.
показати весь коментар
19.01.2022 18:03 Відповісти
Ну не комик этот Чиполлино. Аферист и проходимец это да. Под дурака косит для амплуа.
показати весь коментар
19.01.2022 18:27 Відповісти
Неправда! Він не косить під дурня -- він таким є. А що ви чекали від гарненької мавпочки і її прибитого господаря?
показати весь коментар
19.01.2022 18:35 Відповісти
Яка ж це **гарненька *мавпочка це не дуже освічений навіть потрібного слова не підібрати шоб не образити того хто тим словм називається
показати весь коментар
29.01.2022 18:40 Відповісти
Якщо , не дай Бог , таке станеться арахноїдів не арештовувати а розстрілювати потрібно без суду і слідства .
показати весь коментар
19.01.2022 18:17 Відповісти
Дядя, в какой то мере он прав !
Але ж я розумію хто промив тобі мізки той і цар, ви нічим не кращі за путіноїдів. Паніка та постійні "данні розвідки" то є найгірший сценарій для викидів в інформаційний простір ! Ви я бачу мало знайомі і з військовою справою та й з стратегією !!?
показати весь коментар
23.01.2022 21:52 Відповісти
Что ж он не эволюционирует то никак?
показати весь коментар
19.01.2022 17:14 Відповісти
тут, по-ходу, деградация...
показати весь коментар
19.01.2022 17:44 Відповісти
недаремно вони хочуть Порошенка знищить, легше буде путіну Україну загарбать
показати весь коментар
19.01.2022 17:23 Відповісти
"спасибо" 73% зебилам, что благодаря вам, теперь чуть ли не каждый день, приходится выслушивать очередной бред от "слуг урода". что они предприняли, чтобы эта ситуация стала лучше чем годом ранее? - ни-че-го. заботятся только о своем кармане, и больше их ничего не интересует. понавыбирали...
показати весь коментар
19.01.2022 17:39 Відповісти
Красиво вскрылась фсбешная консерва
показати весь коментар
19.01.2022 17:56 Відповісти
Ну так розкажи про ФСБ та інше ! Дуже прошу від вас показів у суді та фактів ! Плювати на всіх і все але дайте факти, будь-ласка ! Чи то Петро так наказав говорити ?
показати весь коментар
23.01.2022 21:57 Відповісти
Я даже злиться на эту обезьяну уже не могу!
Только один вопрос - зевыборцы сейчас довольны уже или еще всё мало вам???
показати весь коментар
19.01.2022 17:57 Відповісти
Хламидия - свинособака.
показати весь коментар
19.01.2022 18:05 Відповісти
Дайте йому банан...Може попустить його.)))
показати весь коментар
19.01.2022 18:06 Відповісти
И все равно мудрый украинский нарид з огыдою знову обэрэ гетьмана Зеленського. Козацькому роду нэма пэрэводу!
показати весь коментар
19.01.2022 18:07 Відповісти
А мені чого Петра вибирати чи Пастора ?! Зеля мені так же до бантіка та не викликає захвату але й інших варіантів поки що не маємо адекватних
показати весь коментар
23.01.2022 21:55 Відповісти
Арахамия народился в России и вырос в Израиле. Ни капли украинской крови, ему наверное пофиг окупируют нас или нет. Ему гражданство ни за что дал Порох а Зеля сразу дал высокий пост. Его заявления напоминают заявления политиков и экспертов на всех телеканалах относительно постройки поста в Крым. Тогда тоже все утверждали что нужно успокоится, мост никогда не достроят, мол вон Гитлер строил и не построил то куда тогда Путину, мол там почва непригодна для свай. А потом...опсь..построили. Арахамия в случае чего соберет вещи и уедет на свою родину в Тель-авив, как и Зеля. Вот такую мы выбрали власть. И да я не за Порошенка..Петя тоже еще тот бырыга
показати весь коментар
19.01.2022 18:17 Відповісти
Тупое черножопое чмо! Как оно попало в Украину? Сук
показати весь коментар
20.01.2022 07:49 Відповісти
Та скільки вас тут стратегів та політиканів !
Так є дурня від "розвідок" іноземних - чого тільки коштує інфа про мураева )))
Потрібно просто робити свою справу мовчки та без паніки ! Досить пагубної дурні часів 2014-15 років !
показати весь коментар
23.01.2022 21:54 Відповісти
Якщо не хочете ніччого робити то хоч сидіть тихенько або йдіть нахрен куди неьудь