10931 відвідувач онлайн
1 046 12

Кабмін створив Держслужбу у справах дітей

Кабмін створив Держслужбу у справах дітей

Кабінет Міністрів України створив Державну службу України у справах дітей.

Відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду в середу, передає Цензор.НЕТ з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Зазначається, що Держслужба у справах дітей є центральним органом виконавчої влади зі спеціальним статусом, діяльність якого координує уряд, а сам він забезпечує формування та реалізацію державної політики у сфері усиновлення та захисту прав дітей.

Надалі частину відповідних повноважень буде передано новій Держслужбі від Міністерства соціальної політики та Національної соціальної служби.

Очікується, що реалізація цього рішення дасть змогу посилити кадровий потенціал у сфері захисту дітей, сприятиме забезпеченню пріоритетності питань захисту дітей на всіх рівнях відповідно до адміністративно-територіального устрою, а також створить ефективну систему органів влади, до компетенції яких належать питання захисту дітей.

Топ коментарі
+8
Вже третій орган,що займається правами дітей,не рахуючи районних комісій,та численних грантожерських організацій.
Певно,ключове,-"посилити кадровий потенціал у сфері захисту дітей". Треба прилаштувати ще кількасот безвідповідальних дармоїдів.
показати весь коментар
19.01.2022 15:59 Відповісти
+4
а ще можна створити Держслужбу з питань тварин...чиновників все більше і більше
показати весь коментар
19.01.2022 15:53 Відповісти
+2
і Слуга народу записалася туди усім складом...
показати весь коментар
19.01.2022 15:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
и бубу усыновил..мыттєво..
показати весь коментар
19.01.2022 15:51 Відповісти
і Слуга народу записалася туди усім складом...
показати весь коментар
19.01.2022 15:51 Відповісти
...і тому сьогодні на дитячий майданчик під ОП завезли дітей із санаторію, якими прикрилися від демонстрантів
московська методичка в дії

показати весь коментар
19.01.2022 16:44 Відповісти
еще одна кормушка кварталовцев...
показати весь коментар
19.01.2022 15:52 Відповісти
а ще можна створити Держслужбу з питань тварин...чиновників все більше і більше
показати весь коментар
19.01.2022 15:53 Відповісти
мож,нарешті,у буби отбєрут дєрєвянниє ігрушкі насільствєнно?
показати весь коментар
19.01.2022 15:56 Відповісти
піаніну?
показати весь коментар
19.01.2022 16:17 Відповісти
та там оба полушарія дєрєвяннЫє..нє счітая піаніно...
показати весь коментар
19.01.2022 16:19 Відповісти
Вже третій орган,що займається правами дітей,не рахуючи районних комісій,та численних грантожерських організацій.
Певно,ключове,-"посилити кадровий потенціал у сфері захисту дітей". Треба прилаштувати ще кількасот безвідповідальних дармоїдів.
показати весь коментар
19.01.2022 15:59 Відповісти
Простите, а кто такой сам jy?

, а сам jy обеспечивает формирование и реализацию государственной политики в сфере усыновления Источник:
показати весь коментар
19.01.2022 16:19 Відповісти
Уповноважений Президента України (омбудсмeн) з прав дитини для чого?
показати весь коментар
19.01.2022 16:31 Відповісти
А кадрами її наповнять із тих дітоненависниць, які зараз працюють в районних відділках СД.
показати весь коментар
19.01.2022 16:36 Відповісти