9533 відвідувача онлайн
6 207 59

Німеччина евакуює частину співробітників посольства

Про це йдеться в повідомленні Міністерства закордонних справ України, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Станом на 24 січня, лише чотири держави повідомили МЗС України про наміри здійснити евакуацію членів родин і частини співробітників або дозволити їм добровільно залишити українську територію: США, Велика Британія, Австралія та Німеччина", - повідомили в МЗС.

В міністерстві наголосили, що не збираються поки евакуювати своїх дипломатів решта держав. А також Європейський Союз, ОБСЄ, Рада Європи, ООН, НАТО та представництва інших міжнародних і регіональних організацій.

"Важливо, що такої позиції дотримуються і ті країни, дипломатичні представництва яких розташовані в регіонах нашої держави, які межують з територією Російської Федерації", - підкреслили в МЗС.

"Висловлюємо вдячність нашим міжнародним партнерам, які тверезо оцінюють ситуацію, що склалася, і не вдаються до передчасних евакуаційних заходів. Це - справжній прояв солідарності з Україною", - йдеться у повідомленні.

Топ коментарі
+39
Усіх вивозьте німчураки! Щоб вами і не смерділо тут!
показати весь коментар
24.01.2022 20:34 Відповісти
+19
Німчураки, їдьте до своїх братів, кацапів.
показати весь коментар
24.01.2022 20:36 Відповісти
+14
щось не зрозуміло..
Фуло товариш,нікому не загрожує,
а вони біжать!?
Від любимого Фуйла??
..не зрозуміло
показати весь коментар
24.01.2022 20:51 Відповісти

Завантаження...