11331 відвідувач онлайн
4 976 73

Сьогодні важливо зберігати спокій та позитивний настрій, - "слуга народа" Арахамія

Про це, як повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ, на брифінгу в понеділок сказав керівник фракції "Слуга народу" Давид Арахамія.

За його словами, ситуація на кордоні України нагадує ту, яка була навесні минулого року.

"З військової точки зору вона (ситуація. - ред.) ні краща, ні гірша. З інформаційної - разів в 10 гірше. Кожного дня відбувається нагнітання", - зазначив голова фракції СН.

Арахамія нагадав, що сьогодні на засіданні фракції СН депутати заслухали міністра оборони Олексія Резнікова та командувача Сил територіальної оборони ЗСУ Юрія Галушкіна.

"Ми отримали всю інформацію… Наші військові знаходяться в стані бойової готовності, вони розгортають усі необхідні ресурси. В принципі, зараз немає ніякої великої загрози", - зауважив нардеп і додав, що ситуація може змінитися, тому що від Росії можна "очікувати будь-яких сюрпризів".

Топ коментарі
+28
Ви уявляете собі оце чмо в ролі людини ,готової стати на захист України ? Я ні!
показати весь коментар
24.01.2022 21:29 Відповісти
+23
Не смотрите вверх, короче говоря
показати весь коментар
24.01.2022 21:22 Відповісти
+23
Глянешь на морду этой арахамии, ну вот какой позитивный настрой?? Ладно он бы *********** на рынке торговал, я б просто посмеялся на прикольной харей дегенерата..а оно во власти- что то нифига не позитивно от этого
показати весь коментар
24.01.2022 21:27 Відповісти

Завантаження...