Якщо РФ визнає "ЛДНР", Рада засудить це рішення, - Арахамія

Про це, як повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ, на брифінгу в понеділок сказав керівник фракції Слуга народу Давид Арахамія.
В той же час він зауважив, що Верховна Рада не може вплинути на рішення Держдуми, тому що "це не пов’язані структури".
"Наскільки я пам’ятаю, Держдума декілька разів намагалася поставити це питання на голосування й проголосувати, але ніколи цього не було", - сказав нардеп.
Вы полегче там, а то с )(уйла так лапти слептят