11640 відвідувачів онлайн

8% нардепів фракції "Слуга народу" хворіють на коронавірус, - Арахамія

Про це, як повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ, на брифінгу в понеділок сказав керівник фракції "Слуга народу" Давид Арахамія.

"Тобто багато людей. Хвороба прогресує. Як нам кажуть медики, наближається велика хвиля", - зауважив він.

Арахамія пояснив, що "слуги народу" формують порядок денний, зважаючи на цю обставину, а також на можливий наступ Росії.

Топ коментарі
+17
А на голову - 100%
показати весь коментар
24.01.2022 21:39 Відповісти
+10
оно даже не понимает,шо любое его появление в сми гробит рейтинг и бубы,и его псевдопартии,,,
показати весь коментар
24.01.2022 21:38 Відповісти
+10
Там все смешалось: бараны, наркоманы, аферисты...
показати весь коментар
24.01.2022 21:42 Відповісти

Завантаження...