8% нардепів фракції "Слуга народу" хворіють на коронавірус, - Арахамія

Про це, як повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ, на брифінгу в понеділок сказав керівник фракції "Слуга народу" Давид Арахамія.
"Тобто багато людей. Хвороба прогресує. Як нам кажуть медики, наближається велика хвиля", - зауважив він.
Арахамія пояснив, що "слуги народу" формують порядок денний, зважаючи на цю обставину, а також на можливий наступ Росії.
Топ коментарі
+17 Имярек
показати весь коментар
24.01.2022 21:39 Відповісти Посилання +10 Don Bessam #359417
показати весь коментар
24.01.2022 21:38 Відповісти Посилання +10 mrSmith
показати весь коментар
24.01.2022 21:42 Відповісти Посилання