11265 відвідувачів онлайн
6 487 38

Сутички біля Ради: постраждали троє протестувальників та 18 правоохоронців, - Нацполіція

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва, інформує Цензор.НЕТ.

"18 поліцейських та 3 учасників акції отримали тілесні ушкодження різного ступеню тяжкості. ... Окрім того у мережі інтернет поширилась інформація про те, що один із мітингувальників помер. Вказана інформація не відповідає дійсності. Повідомляємо, що чоловіку, якому стало погано, поліцейські надали першу медичну допомогу", - йдеться у повідомленні.

Поліцейські зазначили, що протестувальники намагалися прорватися крізь кордон правоохоронців на територію Верховної Ради.

"За даними фактами розпочаті кримінальні провадження за ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу України – хуліганство, та за ч. 2 ст. 345 Кримінального кодексу України - погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу. Тривають слідчі дії", - зазначили в поліції.

Топ коментарі
+12
Зебил, тебе хоть платят за такие унижения?
показати весь коментар
25.01.2022 23:02 Відповісти
+11
Клавіші протестують.
показати весь коментар
25.01.2022 22:08 Відповісти
+9
Зеленский - Янукович №2.
показати весь коментар
25.01.2022 21:59 Відповісти

Завантаження...