8392 відвідувача онлайн
1 541 19

COVID-19 виявлено ще у 6 нардепів "Слуги народу", - речник політсили Палійчук

слуга,народу

Серед "Слуг народу" наразі хворіють на коронавірус 23 народних депутати.

Про це повідомила в телеграм-каналі речник політсили "Слуга народу" Юлія Палійчук, інформує Цензор.НЕТ.

"Станом на ранок 27 січня у фракції "Слуга Народу" COVID-19 виявлено ще у 6 народних депутатів. В підсумку, станом на зараз хворіє 23 депутати. Це найвищий показник у фракції за весь період пандемії", - написала вона. 

Топ коментарі
+7
А сифилиса у них не выявлено???
показати весь коментар
27.01.2022 10:43 Відповісти
+5
та какой там ковид..
первый день показав - що монобільшості вже немає, щури побігли від клована - і не хочуть голосувати за їх проекти.
Ні, вони ен стали розумними, навпаки - ще більше ссикливими, тому навіть гроші не спонукають їх голосувати..
тому треба або збільшувати платню слугам урода, або.. відправляти їх у відпустку))
що стефанчук й зробив - поки в ОП(Г) "будут думать"
показати весь коментар
27.01.2022 10:46 Відповісти
+5
показати весь коментар
27.01.2022 10:56 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А сифилиса у них не выявлено???
показати весь коментар
27.01.2022 10:43 Відповісти
клоака и рассадник ковидный
показати весь коментар
27.01.2022 10:43 Відповісти
Вангую: пора і найвеличнішому на лікарняний, запрацювався сердешний.....
показати весь коментар
27.01.2022 10:44 Відповісти
Только на пару с его дерьмаком в квартирки на Бейкер ст
показати весь коментар
27.01.2022 10:51 Відповісти
Лишать мандатов за отсутствие ТРЕХ прививок.
показати весь коментар
27.01.2022 10:45 Відповісти
ЗАРАЗА до ЗАРАЗИ не пристає Так макаки зелені?
показати весь коментар
27.01.2022 10:45 Відповісти
та какой там ковид..
що стефанчук й зробив - поки в ОП(Г) "будут думать"
показати весь коментар
27.01.2022 10:46 Відповісти
Ось реальна причина. Дякую!)
показати весь коментар
27.01.2022 10:48 Відповісти
Зекономите на конвертах))
показати весь коментар
27.01.2022 10:48 Відповісти
Звичайнісіньке "запалення хитрощів" монозброду. Переміна клімату після відпочинку.
показати весь коментар
27.01.2022 10:51 Відповісти
Их надо на карантин отправлять в окопы Донбасса - и бесплатный фитнесс на рытье окопов и там вроде карантина и пандемии нет.
показати весь коментар
27.01.2022 10:52 Відповісти
Уявіть собі такий вислів: На лінії зіткнення почалась пандемія, воїни пішли на карантин, на удальонку.)
показати весь коментар
27.01.2022 11:14 Відповісти
показати весь коментар
27.01.2022 10:56 Відповісти
Это наверное какой-то специальный штам, передающийся сугубо половым путём...
показати весь коментар
27.01.2022 11:00 Відповісти
показати весь коментар
27.01.2022 11:02 Відповісти
Кабыздохлы захребетники
показати весь коментар
27.01.2022 11:23 Відповісти
Захворів я два дні назад Омікроном (дуже заразна фігня).

Симптоми: боліла трохи голова, потім різко стало холодно, почало трусити не міг зігрітися, температура була 39,8 хоча я якось там не відчував такої температури, випив аспірін 1,5 таблетки температура впала до 38,8 і так трималась через 5 год випив ще 1 т аспіріну температура не падала.
Потім мені купили Немісид температура зразу впала до 37,5 і більше не піднімалась.
На другий день міряю температуру а там понижена 36,2 але через пару год стала 36,6.
Погано було 1 день, а вже на другий день почував себе повністю здоровим.
3 міс назад робив 1-ну прививку Файзером.
показати весь коментар
27.01.2022 13:09 Відповісти