11987 відвідувачів онлайн
9 847 56

США скликають засідання Радбезу ООН з приводу російської агресії

США скликають засідання Радбезу ООН з приводу російської агресії

США скликаюсь у понеділок відкрите засідання Ради Безпеки ООН для обговорення "загрозливої поведінки Росії щодо України й нарощування російських військ на кордонах України та в Білорусі".

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Укрінформ із посиланням на заяву постпреда США при ООН Лінди Томас-Грінфілд.

"Це питання має вирішальне значення для міжнародного миру і безпеки", - зазначила вона.

Постпред США нагадала, що на українському кордоні розміщено понад 100 тисяч російських військових, РФ також вдається до інших дестабілізуючих дій, спрямованих проти України, "становлячи явну загрозу міжнародному миру і безпеці" та порушуючи Статут ООН.

"Ми продовжуємо наші невтомні дипломатичні зусилля з деескалації напруженості для протистояння цій серйозній загрозі європейському і глобальному миру та безпеці. Рада Безпеки ООН є найважливішим майданчиком для дипломатії", - підкреслила Томас-Грінфілд.

Читайте також: Кислиця обговорив з Генсеком ООН, як можна запобігти подальшій агресії РФ

Також зазначається, що члени Ради Безпеки мають вивчити факти й розглянути, що чекає Україну, Росію, Європу "в разі подальшого вторгнення Росії в Україну".

"Зараз не час чекати й споглядати. Радбез повинен цілковито зосередитися на цьому питанні, і ми сподіваємося на відверте й цілеспрямоване обговорення його в понеділок", - наголосила постпред США при ООН.

Топ коментарі
+32
В Україні зараз немає президента! Є тільки дерьмак, але з ним Захід радитись не буде! 73% зробили це разом! Україну на міжнародній арені, в надзвичайно важливий для неї час, навіть немає кому представляти!!
показати весь коментар
28.01.2022 01:19 Відповісти
+25
Тому що в "В нас все добре" , ну от тільки з Харковом можуть виникнути якісь проблеми.
показати весь коментар
28.01.2022 01:21 Відповісти
+21
Два варіанти - або бубочку загнали під шконку, поки дяді будуть рішати, або воно геть в муку залипло і взагалі не відбиває, що діється. Хоча може бути і те, й інше.
показати весь коментар
28.01.2022 01:15 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Два варіанти - або бубочку загнали під шконку, поки дяді будуть рішати, або воно геть в муку залипло і взагалі не відбиває, що діється. Хоча може бути і те, й інше.
показати весь коментар
28.01.2022 01:15 Відповісти
В Україні зараз немає президента! Є тільки дерьмак, але з ним Захід радитись не буде! 73% зробили це разом! Україну на міжнародній арені, в надзвичайно важливий для неї час, навіть немає кому представляти!!
показати весь коментар
28.01.2022 01:19 Відповісти
Похоже, таки президент в Украине появился - это Байден
показати весь коментар
28.01.2022 07:06 Відповісти
Чому Америка збирає раду безпеки!?
показати весь коментар
28.01.2022 01:19 Відповісти
Тому що в "В нас все добре" , ну от тільки з Харковом можуть виникнути якісь проблеми.
показати весь коментар
28.01.2022 01:21 Відповісти
а що там в ХарковіІ?
показати весь коментар
28.01.2022 07:52 Відповісти
В Харькове всё как обычно. Просто писюанисту поступила команда начинать расшатывать...
показати весь коментар
28.01.2022 08:03 Відповісти
А в Харкові бубочка не разу не був за вісь час преЗеденства. Його сюди не пускає Коломійский.
показати весь коментар
28.01.2022 08:47 Відповісти
Тому що має таке право, як постійний член Ради безпеки.
показати весь коментар
28.01.2022 01:29 Відповісти
Здається мені, він хоче сказати чому Америка, а не ми збираємо.
показати весь коментар
28.01.2022 02:14 Відповісти
Не правда. Постійним членом Ради безпеки ООН був СРСР. РФ в ООН незаконно займає місце правонаступника СРСР, вона таким не є - не всі країни, що утворили СРСР, це визнали. Те що, рашисти кажуть, що вони віддали борги СРСР теж не правда, вони навіть вклади українців в Сбербанку СРСР вивезли з України до Москви і до цього часу не розрахувалися, не кажучи вже про відсоткі.
В https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D1%82%D0%B0%D1%82%D1%83%D1%82_%D0%9E%D1%80%D0%B3%D0%B0%D0%BD%D1%96%D0%B7%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%97_%D0%9E%D0%B1%27%D1%94%D0%B4%D0%BD%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%85_%D0%9D%D0%B0%D1%86%D1%96%D0%B9 Статуті ООН , як у основоположному акті цієї організації, є багато про особливі права в облаштуванні світового правопорядку п'ятьох прямо названих постійних членів Ради Безпеки, включно з СРСР, але при цьому - немає ніякої згадки про https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%BE%D1%81%D1%96%D0%B9%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%A4%D0%B5%D0%B4%D0%B5%D1%80%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%8F Російську Федерацію .
РФ не має законного права на вето рішень Ради безпеки ООН.
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%B0%D0%B4%D0%B0_%D0%91%D0%B5%D0%B7%D0%BF%D0%B5%D0%BA%D0%B8_%D0%9E%D0%9E%D0%9D https://uk.wikipedia.org/wiki/Рада_Безпеки_ООН
показати весь коментар
28.01.2022 02:24 Відповісти
Так чому ж українці ЩЕ ТОДІ не спромоглися зробити усе, як слід? Треба ж було домагатися поваги, а не вухами хлопати "браво, раша!"
показати весь коментар
28.01.2022 07:56 Відповісти
США, як законний постійний член Ради безпеки ООН, безумовно має законне право скликати засідання Ради Безпеки ООН.
показати весь коментар
28.01.2022 02:45 Відповісти
Ви хотіли запитати , чому Украіна не скликає засідання Радбезу ООН ?😠
показати весь коментар
28.01.2022 03:00 Відповісти
Америка зберає тому, що компанія Зе анд Ко зберуться та улетять, а під носом сплячей гейропи будуть стояти як в Криму ядерні ракети. Причому це буде сразу як тільки кацапи перетнуть кордон України.
показати весь коментар
28.01.2022 10:34 Відповісти
Гетьманцев спалився!!! Що має відношення до заробітку з РРО (касових апаратів) ...

https://www.facebook.com/groups/ukrainebusiness/permalink/2089156497913383/
показати весь коментар
28.01.2022 01:25 Відповісти
Ничего удивительного, ведь это бандиты и разбойники: грабят народ, бизнес - всю Украину.
показати весь коментар
28.01.2022 01:31 Відповісти
Ну чого ж на розвалі малого бізнесу - трохи не підзаробити. Святе діло для цього упиря.
показати весь коментар
28.01.2022 01:37 Відповісти
ØØН
показати весь коментар
28.01.2022 01:28 Відповісти
Дай Боже здоровья Байдэнну и Блинкену!
показати весь коментар
28.01.2022 02:18 Відповісти
Амеры шпилить рашу будут. Похоже Байден таки Козак Байденко
показати весь коментар
28.01.2022 02:52 Відповісти
Козак Деменченко
показати весь коментар
28.01.2022 04:04 Відповісти
Созывает Америка а должна была созыватьУкраина
показати весь коментар
28.01.2022 05:22 Відповісти
Для цього Україні потрібна українська влада. А її вже два з половиною роки немає.
показати весь коментар
28.01.2022 10:27 Відповісти
ой, а кто это согнал стотысячную толпу вонючей рязанской солдатни под границы с Украиной?
а кто же прёт десантные корабли в чёрное и азовские моря? наверное "пиндосы"!
а может твои братья-по-разуму - дегенераты кацапы?!
показати весь коментар
28.01.2022 06:15 Відповісти
Інколи завидую дурням,в них відсутне відчуття небезпеки!
показати весь коментар
28.01.2022 06:28 Відповісти
Бубочка наверное убеждал Байдена что все под контролем и Мордор нам не угрожает рассказывал наверное про шашлыки весной, но в США другое мнение-"Переговоры президентов США и Украины Байдена и Зеленского нельзя назвать удачным, пишет СNN,по информации источника издания в правительстве Украины, переговоры прошли не хорошо и были не конструктивными. Лидеры стран разошлись во мнениях относительно российской угрозы"
показати весь коментар
28.01.2022 05:34 Відповісти
- Вінні, вінні, а куди ми йдем?
- Свиню *******.
- А вона дасть?
- А хто тебе слухати буде?
показати весь коментар
28.01.2022 05:47 Відповісти
- Вінні, вінні, а куда мьі ідьом?
- Свиню *******.
- А ана даст?
- А хто тебе слухати буде, свиня узкая?
показати весь коментар
28.01.2022 09:20 Відповісти
Ну, розкажіть мені який в нас найвеличніший преЗедент **********. Він (преЗедент) просто купа лайна, усі хто за нього голосував та його довбану партію наркоманів, алкашів, бандитів та просто невігласів я вас вітаю, попали просто в золоту середину
показати весь коментар
28.01.2022 05:54 Відповісти
Вот это поворот. Получается, у нас есть президент, и это- Байден. Боже, благослави, Америку!
показати весь коментар
28.01.2022 06:57 Відповісти
Касабський мордор потрібно чавити зі всіх сторін
показати весь коментар
28.01.2022 07:22 Відповісти
колись Порох регулярно скликав радбези ООН, а зараз мудрий нарід здав Харків і чекає весни шашликів пожерти, як заповідав великий лідар квартальний
показати весь коментар
28.01.2022 07:59 Відповісти
Воно нічого не дасть: Росія і Китай заблокують любе рішення РБ ООН. ООН - то затратна і неефективна організація. Як ОБСЄ, ПАРЕ... Сила і бабло керують світом.
показати весь коментар
28.01.2022 08:24 Відповісти
В ответ РАБссиянское быдло уйдет из Приднестровья,Абхазии и Ю.Осетии,уйдет и Сирии и Ливии ЦАР и Мали...Короче крысы путлерские ИХТАМНЕТы, готовьтесь к эвакуации по примеру генерала Громова из Афганистана...
показати весь коментар
28.01.2022 08:42 Відповісти
Совдепия с Афганистана ушла достойно и организовано. А как выводили войска США и их союзники, весь мир видел.Это было феерично...
показати весь коментар
28.01.2022 10:28 Відповісти
Відповідь одна, державою правлять комерсант Коломойский та клоун Зеленскький. Вони більше думають про прибуток, ніж про безпеку або народ.
показати весь коментар
28.01.2022 08:43 Відповісти
показати весь коментар
28.01.2022 08:44 Відповісти
Красивый видос нашел за 2014 год,где псковский депутат Лев Шлосберг рассказывает как погибали десантники из Пскова Костромы Новгорода и других регионов РАБссии...Полный Атас в том, как их тайком хоронили в основном ночью и без участия родственников......Позорище пля...
показати весь коментар
28.01.2022 08:48 Відповісти
Дайте ссылочку, плиз
показати весь коментар
28.01.2022 09:00 Відповісти
Радио Свобода.Ведущий Михаил Соколов.Гость в студии Лев Шлосберг.2015 год кажись...
показати весь коментар
28.01.2022 09:05 Відповісти
Идёт игра в тёмную по противостоянию рф-нато-сша и Украина часть этой партии.
показати весь коментар
28.01.2022 08:55 Відповісти
показати весь коментар
28.01.2022 09:25 Відповісти
На Олимпиаду в Китай официальных дерегаций не будет...Геноцид китайцев против 12 млн. народа уйгуров,это вам почти ГУЛАГ Сралина...я бы ваще запретил эти позорные Олимпиады после Мильдониево дерьма РАБссии...,Ковидные игры пля...
показати весь коментар
28.01.2022 09:08 Відповісти
а наший нелошок оманський шо? скумбрію по 8 грн жере?
показати весь коментар
28.01.2022 09:16 Відповісти
Звинувачує Байдена в захисті України.
показати весь коментар
28.01.2022 10:28 Відповісти
Уже не в тренде скумбрия...главное баблосов срубить по укладке зимо-асфальта... Зимняя работа круче летней...стоять аасвальт будет с гарантией 50 лет...
показати весь коментар
28.01.2022 09:25 Відповісти
а видосики тоже из бюджета оплачиваются?
показати весь коментар
28.01.2022 20:59 Відповісти