8229 відвідувачів онлайн
5 182 10

Двоє людей загинули на Львівщині внаслідок наїзду потяга, - ОДА

Двоє людей загинули у Львівській області внаслідок наїзду поїзда минулої ночі,

Як інформує Цензор.НЕТ, про це у фейсбуці повідомляє департамент з питань цивільного захисту населення Львівської ОДА.

За даними департаменту, інцидент стався о 02:15 у місті Пустомити на перегоні "Щирець-Глинна Наварія".

"Потяг №46 сполученням "Ужгород-Лисичанськ" травмував двох людей: 41-річну мешканку Пустомит, яка загинула на місці інциденту, та 52-річного жителя Пустомит, який помер від отриманих травм у лікарні", – зазначено у повідомленні департаменту.

Обставини інциденту встановлюються.

Топ коментарі
+5
Щодо того за скільки чути поїзд ви помиляєтеся. Вантажний поїзд чути з більшою відстані, а пасажирський і за двісті не почуєте. Рейки без стиків, колеса ледь шелестять а шум в основному в сторони, а не вперед. А ці двоє думаю ще і розмовляли . У мене був випадок коли я ледь не збив чотирьох - дві бабусі і двоє онуків років шести - восьми. Я їх помітив за декілька! кілометрів і відразу став сигналити. Швидкість 120 щоб до них доїхати декілька десятків секунд. Коли я зрозумів що вони не почують я став гальмувати і тільки за метрів 200 сигнали почуло одне дитя і всі четверо вискакували буквально з під колес.
показати весь коментар
29.01.2022 12:22 Відповісти
+3
Були би молодші ,то можна було би висунути версію ,що були в навушниках.
показати весь коментар
29.01.2022 11:05 Відповісти
+2
До речі чому сигнали почуло дитя, а не жінки. По перше жінки були зайняті розмовою а по друге, жінки були в платках. Тому їх і врятувало дитя
показати весь коментар
29.01.2022 15:41 Відповісти

Завантаження...