Двоє людей загинули на Львівщині внаслідок наїзду потяга, - ОДА

Двоє людей загинули у Львівській області внаслідок наїзду поїзда минулої ночі,
Як інформує Цензор.НЕТ, про це у фейсбуці повідомляє департамент з питань цивільного захисту населення Львівської ОДА.
За даними департаменту, інцидент стався о 02:15 у місті Пустомити на перегоні "Щирець-Глинна Наварія".
"Потяг №46 сполученням "Ужгород-Лисичанськ" травмував двох людей: 41-річну мешканку Пустомит, яка загинула на місці інциденту, та 52-річного жителя Пустомит, який помер від отриманих травм у лікарні", – зазначено у повідомленні департаменту.
Обставини інциденту встановлюються.
Топ коментарі
+5 Anotol
показати весь коментар
29.01.2022 12:22 Відповісти Посилання +3 Marko Lukash
показати весь коментар
29.01.2022 11:05 Відповісти Посилання +2 Anotol
показати весь коментар
29.01.2022 15:41 Відповісти Посилання