На Прикарпатті оновлюють дороги для прочан, - ОДА
Про це інформує пресслужба ОДА.
"Заходи з покращення доступності духовних центрів важливі як для вірян, паломників, так і для туристів, зацікавлених пізнати історію, духовність та культуру Івано-Франківщини", - каже голова обласної адміністрації Світлана Онищук.
В облдержадміністрації навели перелік оновлених доріг, якими можна дістатися до відомих паломницьких і відпустових місць.
Зокрема, відремонтованою Н-10 Стрий – Мамалига можна дістатися до села Гошів Калуського району, де на Ясній Горі розміщений Василіянський монастир та Духовний центр.
"Об’їзна Тисмениці (частина дороги Н-18 Івано-Франківськ — Тернопіль) приведе до села Погоні, де розміщений монастир Успіння Матері Божої. Уздовж дороги Р-24 Татарів — Кам’янець-Подільський є чимало сакральних пам’яток архітектури. Це часто відвідувані дерев’яні храми Верховинського району в селах Криворівня, Ільці та інші. Неподалік у храмі села Красник — відпустове місце із цілющою водою", - перераховує ОДА.
Також дорогою Р-38 Богородчани — Гута через село Солотвин можна дістатися Великого Хрестовоздвиженського Манявського Скиту, а шлях Р-62 Криворівня — Чернівці приведе до старовинних дерев’яних церков у селах Тюдів та Великий Рожин. У селі Верхній Ясенів можна піднятися до найвисокогірнішої церкви України, яка давно стала місцем паломництва.
Як повідомляв координатор "Великого будівництва" і заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко, за перші 2 роки реалізації президентської інфраструктурної програми було відремонтовано і збудовано 14 тисяч км доріг.

Чи ти людей за тупих тримаєш?. Чи Люди забули. як розікрали кошти з ковідного фонду . та все велике крадівництво будується тільки беніними компаніями . Чи Забули. як обкоадають зелені армію ? Та під час загрози заблокували 50 млрд грн , що могли б зняти сз відкатних схем гугндосої самоусуванки ?