6935 відвідувачів онлайн
13 020 43

Байден заявив про ліквідацію лідера "Ісламської держави": Зробили світ безпечнішим

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Білого дому.

"Минулої ночі за моєю вказівкою Збройні сили США на північному заході Сирії успішно провели контртерористичну операцію, щоб захистити американський народ і наших союзників та зробити світ безпечнішим. Завдяки майстерності та хоробрості наших Збройних сил ми ліквідували Абу Ібрагіма аль-Хашімі аль-Курайші - лідера ІДІЛ", - йдеться в заяві Байдена.

Усі військові США благополучно повернулися з операції.

Топ коментарі
+29
показати весь коментар
03.02.2022 15:31 Відповісти
+13
Амерам-черговий респект,бабусі в бункєрє-сладкіх снов...
показати весь коментар
03.02.2022 15:34 Відповісти
+10
В порівнянні з Зесцклом , двоє перших фізики-ядерщики
показати весь коментар
03.02.2022 16:06 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
03.02.2022 15:31 Відповісти
у четвертфіналі українці вирвали перемогу у драматичному матчі з Казахстаном, який значно вище у рейтингу і складається з натуралізовани х бразильців
показати весь коментар
03.02.2022 15:35 Відповісти
У 18 годині гра, а не в 21
показати весь коментар
03.02.2022 16:38 Відповісти
насправді там все не дуже добре
рейтинг Байдена провалився як порошенко у 2016, а сам Байден давно плутає імена своєї онучки і собаки
показати весь коментар
03.02.2022 15:33 Відповісти
Порошенко теж плутає тому і рейтинг провалився,чи була якась інша причина?
показати весь коментар
03.02.2022 15:47 Відповісти
В порівнянні з Зесцклом , двоє перших фізики-ядерщики
показати весь коментар
03.02.2022 16:06 Відповісти
показати весь коментар
03.02.2022 16:10 Відповісти
та невже, навіть нижче за всратого зелебобу?
показати весь коментар
03.02.2022 15:51 Відповісти
Американский народ можна понять, они как и зелебобы, хотят достойный уровень жизни, такой как в глубинке России под руководством мудрого Путина!
показати весь коментар
03.02.2022 15:59 Відповісти
*****
показати весь коментар
04.02.2022 20:29 Відповісти
ДЕ ТВОЇ ВИБАЧЕННЯ? Тобі докази твоєї брехні представили Ти поклявся вибачиться коли вони будуть! Чекаю!!!
показати весь коментар
03.02.2022 16:41 Відповісти
Амерам-черговий респект,бабусі в бункєрє-сладкіх снов...
показати весь коментар
03.02.2022 15:34 Відповісти
Уже. Ельцина. Скоро и до х*йла очередь дойдет.
показати весь коментар
03.02.2022 16:29 Відповісти
В Кремле расстроились , такого кадра потеряли !
показати весь коментар
03.02.2022 15:55 Відповісти
и немного напряглись - какой террорист будет следующим ? а вдруг следующий наш?
показати весь коментар
03.02.2022 16:08 Відповісти
там на лідера рюської держави квота вже є ?
показати весь коментар
03.02.2022 16:01 Відповісти
Есть пострашнее террорист. С ядерным оружием.
показати весь коментар
03.02.2022 16:02 Відповісти
Слушай. Фигня это. Любая страна, включая нашу, имеющая ядерные АЭС, может легко сделать "грязную бомбу". Распыляется всё это добро с большой высоты, и территории становятся непригодными для жизни на сотни лет. Дудаев в своё время ящик с 15кг Цезия137 показал, и сказал что у них такого добра как грязи.
Махание полувековыми боеголовками в ржавых шахтах - то такое. Вопрос что куда начнёт "утекать" с началом распада империи - вот что беспокоит Запад.
показати весь коментар
03.02.2022 17:24 Відповісти
Какой ещё "империи"? Или я что-то пропустил? Вы о недостране-помойке Парашии?
показати весь коментар
03.02.2022 21:20 Відповісти
Лучше б вы Асада замочили
показати весь коментар
03.02.2022 16:09 Відповісти
зАсасда нельзя,он -"Легитимный"
показати весь коментар
03.02.2022 16:24 Відповісти
такой же легитимный как муаммар или саддам или владімір
показати весь коментар
03.02.2022 20:27 Відповісти
или путина
показати весь коментар
03.02.2022 21:08 Відповісти
Крутые Чуваки!!!! Это не то ,что Немцова в спину, или Политковскую расстрелять!!!
Вот так и Путина и кадырова и лукошенко - поймают и ...... в Суд!!!
показати весь коментар
03.02.2022 16:19 Відповісти
в Суд Божий )))
показати весь коментар
03.02.2022 18:19 Відповісти
Хорошая операция. 13 трупов все формально гражданские. 4 женщины и 6 детей. Собственно это семья этого курайши. Он бомбу подорвал. У них традиция видно такая.

Американцы потеряли вертолёт. Вероятно получил повреждения и был взорван на месте самими американцами.
показати весь коментар
03.02.2022 16:20 Відповісти
Что интересно, предыдущего лидера игил убили примерно втом же месте вблизи турецко-сирийской границы. Наверное они не обучаемые.
показати весь коментар
03.02.2022 16:22 Відповісти
А коли вже на московії буде знищений терорист № 1 в світі?
показати весь коментар
03.02.2022 16:28 Відповісти
Ну знищать. Ну прийде Кадиров. Або Золотов. Або Жирік. Легше стане?
показати весь коментар
03.02.2022 17:25 Відповісти
Так с них и надо начинать
показати весь коментар
03.02.2022 18:09 Відповісти
согласен. так сказать, проверить соответствие практики теории
показати весь коментар
03.02.2022 20:29 Відповісти
В кремле приспустят флаги и пустят по кругу "дедовско-фронтовую" флягу с боярышникомъ...
показати весь коментар
03.02.2022 16:47 Відповісти
Будь-ласка, проведіть КОНТР-ТЕРОРИСТИЧНУ операцію в Україні. Ліквідуйте хтось Зеленю і Ермака-ФСБ-Козиря... а краще усіх СЛУГ УРОДА.... Світ УКРАЇНИ стане набагато безпечнішим!!!!
показати весь коментар
03.02.2022 16:59 Відповісти
А з електоратом що робити? Іншого в нас нема. Зє - це похідна, а не причина.
показати весь коментар
03.02.2022 17:26 Відповісти
Думаю має спрацювати Природній відбір. Дебіли мають або вимерти - або найгірше, витіснити всіх адекватних українців за кордон. Тоді лишиться одна вата і кацапсячі жопопідтирачі раїськи мацьковськай. Тоді й України може не буде як такової, станеться те ж саме що й у Білорусії або в Криму. Там же дійсно всі обожнюють МОРДОР (окрім татар).
показати весь коментар
03.02.2022 17:31 Відповісти
Почему до сих пор не изобрели бомбы,
которая работает в пределах периметра кремля ?
показати весь коментар
03.02.2022 17:08 Відповісти
Вот США как цивилизованная страна всегда показвает рожи преступников, а у нас замазывают, что б никто их на улице не дай Бог не узнал
показати весь коментар
03.02.2022 17:11 Відповісти
Респект.
показати весь коментар
03.02.2022 19:06 Відповісти
А тепер ще б ***** ліквідувати- і весь світ зітхнув би з величезним полегшенням.
показати весь коментар
03.02.2022 19:56 Відповісти