Єрмак вилікувався від COVID-19: Усі плани на цей тиждень в силі

Про це він повідомив у фейсбуці, інформує Цензор.НЕТ.
"Отримав негативний тест, і сьогодні вже вирушу на роботу. Максимально використав вихідні, щоб підлікуватися. Три дні інтенсивної терапії, і це враховуючи, що я був вакцинований. Всіх закликаю вакцинуватись. Це дуже допомагає. Усі плани на цей тиждень в силі. Роботи багато, але енергії ще більше. Потужного всім імунітету та міцного здоров'я!" - зазначив Єрмак.
Топ коментарі
+11 Владимир Иванец
показати весь коментар
07.02.2022 09:53 Відповісти Посилання +11 oleg1966
показати весь коментар
07.02.2022 09:53 Відповісти Посилання +10 Alex 13 #490634
показати весь коментар
07.02.2022 09:55 Відповісти Посилання 