10949 відвідувачів онлайн

Єрмак вилікувався від COVID-19: Усі плани на цей тиждень в силі

Про це він повідомив у фейсбуці, інформує Цензор.НЕТ.

"Отримав негативний тест, і сьогодні вже вирушу на роботу. Максимально використав вихідні, щоб підлікуватися. Три дні інтенсивної терапії, і це враховуючи, що я був вакцинований. Всіх закликаю вакцинуватись. Це дуже допомагає. Усі плани на цей тиждень в силі. Роботи багато, але енергії ще більше. Потужного всім імунітету та міцного здоров'я!" - зазначив Єрмак. 

Єрмак вилікувався від COVID-19: Усі плани на цей тиждень в силі 01

Топ коментарі
+11
Одужав. Жаль.
показати весь коментар
07.02.2022 09:53 Відповісти
+11
Выздоровел за 5 дней???!!! Как *** такое возможно!!! Суки лживые
показати весь коментар
07.02.2022 09:53 Відповісти
+10
лучше б он сдох
показати весь коментар
07.02.2022 09:55 Відповісти

Завантаження...