8486 відвідувачів онлайн
8 198 92

Зеленський доручив розробити план продовольчої трансформації України

Зеленський доручив розробити план продовольчої трансформації України

Президент Володимир Зеленський доручив Кабінету Міністрів розробити план продовольчої трансформації України.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу ОП, про це йдеться в Указі президента №41/2022 від 7 лютого.

Так, з метою "сталого економічного розвитку України, забезпечення національних інтересів у сфері продовольчої безпеки та подальшого утвердження нашої держави як одного зі світових лідерів постачання окремих видів сільськогосподарської продукції та продовольчих товарів" Зеленський доручив Кабміну у двомісячний строк розробити за участю провідних вітчизняних і міжнародних експертів та з урахуванням Цілей сталого розвитку України на період до 2030 року, визначених Указом Президента України від 30 вересня 2019 року № 722, та затвердити план заходів щодо трансформації продовольчих систем в Україні на період до 2030 року, передбачивши, зокрема:

1) визначення національних пріоритетів трансформації продовольчих систем в Україні на період до 2030 року, у тому числі за такими напрямами, як здорове харчування, дружнє до довкілля виробництво, стійкість до ринкової нестабільності та доступність харчових продуктів для всіх груп населення;

2) забезпечення реалізації національних пріоритетів трансформації продовольчих систем в Україні на період до 2030 року, зокрема, під час розроблення проєктів прогнозних і програмних документів та проєктів нормативно-правових актів, насамперед у сферах сільського господарства, з питань продовольчої безпеки, безпечності та якості харчових продуктів;

3) запровадження системи моніторингу реалізації національних пріоритетів трансформації продовольчих систем в Україні на період до 2030 року з обов'язковим оприлюдненням результатів такого моніторингу щороку до 1 березня року, який настає за звітним.

Також зазначається, що Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Топ коментарі
+43
Раз Вова взявся за продовольство, значить потрібно запасатись харчами
показати весь коментар
07.02.2022 13:07 Відповісти
+28
показати весь коментар
07.02.2022 13:18 Відповісти
+25
мля.. квартальне попандопуло добралося й до продовольства..
не здивуюсь голодомору через рік..
показати весь коментар
07.02.2022 13:14 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Жрать давай ,мать вашу так ...
показати весь коментар
07.02.2022 13:05 Відповісти
показати весь коментар
07.02.2022 13:11 Відповісти
показати весь коментар
07.02.2022 13:16 Відповісти
мля.. квартальне попандопуло добралося й до продовольства..
не здивуюсь голодомору через рік..
показати весь коментар
07.02.2022 13:14 Відповісти
"Згідно продовольчої програми Зеленського - населення вимушено переходить на триразове харчування : в понеділок-четвер і суботу"
показати весь коментар
07.02.2022 13:25 Відповісти
показати весь коментар
07.02.2022 13:41 Відповісти
Якщо за це взявся сам зелох, той який не "мальчик", то буде голод. Ти більш його же єдинокровні вже українцям три Голодомору зробили.
показати весь коментар
07.02.2022 14:09 Відповісти
🐲🦠🤡🐛,ЧТОБ. ВЫ ГНДЫ ЗДОХЛИ
показати весь коментар
07.02.2022 15:31 Відповісти
круглі миші потираюсть лапки...
показати весь коментар
07.02.2022 13:05 Відповісти
показати весь коментар
07.02.2022 13:18 Відповісти
Раз Вова взявся за продовольство, значить потрібно запасатись харчами
показати весь коментар
07.02.2022 13:07 Відповісти
А когда он поручит разработать программу правительства в конце концов !?
показати весь коментар
07.02.2022 13:08 Відповісти
Мене інше цікавить, якого хріна воно про 2030 рік базікає?
показати весь коментар
07.02.2022 13:14 Відповісти
Ну як. Хто буде з нього що запитувати?
показати весь коментар
07.02.2022 13:29 Відповісти
юзіку та стефанчуку..
а, щн цей є... "аналтабу", який пожрав всю піццу на якісь зустрічі
показати весь коментар
07.02.2022 13:18 Відповісти
Готовімся к земле.
показати весь коментар
07.02.2022 13:08 Відповісти
Значить вивезуть продовольство.
показати весь коментар
07.02.2022 13:08 Відповісти
трансформируют в кеш ))))
показати весь коментар
07.02.2022 13:43 Відповісти
Уже. Зерно 3 класса практически все вывезли.
показати весь коментар
07.02.2022 13:44 Відповісти
показати весь коментар
07.02.2022 13:09 Відповісти
А кто-то задумывался , как будет орда грабить супермаркеты и торговые центры?

опыт лугандона показал , что развороваливсе .
МОЖЕТ НАДО СТРАХОВАТЬ ИМУЩЕСТВО в западных страховых компаниях , чтобы потом выставить счета кацапам и белорусам?
показати весь коментар
07.02.2022 13:09 Відповісти
"продовольственная трансформация" будет осуществляться через "продовольственные карточки"
показати весь коментар
07.02.2022 13:09 Відповісти
знову жабу тОркнуло....
показати весь коментар
07.02.2022 13:12 Відповісти
Вова взявся за продукти. Торба продуктам
показати весь коментар
07.02.2022 13:13 Відповісти
так, срочно всем покупать хавку долгосрочного хранения
показати весь коментар
07.02.2022 13:15 Відповісти
унівєр ім. голобородова підготує розрахунки для конала рада.
показати весь коментар
07.02.2022 13:15 Відповісти
после лярда дерев и 20 новых бригад, зелье взялось за продовольствие)
показати весь коментар
07.02.2022 13:16 Відповісти
деревья нужны для того, что бы всегда можно было потихоньку уйти в лес.
показати весь коментар
07.02.2022 13:42 Відповісти
в лес уже иди, трансформатор
показати весь коментар
07.02.2022 13:18 Відповісти
тем более мульярд ужеж насадил )))
показати весь коментар
07.02.2022 13:45 Відповісти
Це щось буде аналогічно з меню в шкільних столових?
показати весь коментар
07.02.2022 13:18 Відповісти
після того,як вчителі вже отримують обіцяні "зе" по 4 тисячі "зеленими зарплатні і пенсіонери отримують по 600 доларів пенсії наступним кроком стане " зелений продовольчий геноцид"
показати весь коментар
07.02.2022 13:19 Відповісти
Оце чеше по вухах зедібілів. Яка трансформація? Ти, Осляра, вже аеропорти в кожному місті побудував? Університет ослів, найбільшу в світі авіакомпанію, космодром, мильярд дерев, в кожному дворі -спртивний майданчик, мангал і шаурмятню запустив?
показати весь коментар
07.02.2022 13:20 Відповісти
Це зелене непорозуміння щось утне, можемо бути на порозі нового голодомору.
показати весь коментар
07.02.2022 13:23 Відповісти
заберіть у нього кооооооооооокс
показати весь коментар
07.02.2022 13:24 Відповісти
ЗелеБоб хоче перевести населення на споживання зеленої трави, ну щоб обличчя не стали як морда найЗеленішого.
показати весь коментар
07.02.2022 13:24 Відповісти
Значит это пистец!
показати весь коментар
07.02.2022 13:28 Відповісти
Это звучит как угроза...
показати весь коментар
07.02.2022 13:29 Відповісти
А Цензор не может поставить табло с отсчётом дней до конца срока верхоглавноверховного ?
показати весь коментар
07.02.2022 13:29 Відповісти
це найкрутіша ідея, яку я чув за останні роки.
велике табло і щоб не зникало.
показати весь коментар
07.02.2022 13:35 Відповісти
типа... табло отсчета конца апокалипсиса...
хотел написать - дембеля... но то доя зельца непонятное слово))))
показати весь коментар
07.02.2022 13:47 Відповісти
мля,это ж сколько работы будет новой ВР и новому кабмину....полсрока придется только отменять зеленые нововведения
показати весь коментар
07.02.2022 13:30 Відповісти
в турборежиме...
показати весь коментар
07.02.2022 13:55 Відповісти
..и пакетно..
показати весь коментар
07.02.2022 14:38 Відповісти
о! ну вот и до аграриев добрались.
скоро под ОПой:
показати весь коментар
07.02.2022 13:32 Відповісти
Верю приЗЕденту. На завтрак можно смотреть Сватов, на обед Папика, а на ужин Голобродько или 95 квартал. А вот цены на газ, свет и воду нужно обязательно поднять. Во первых это удар под дых путену, а во вторых приобритение ахметовым,пинчуком, суркисами, коломойским новых вилл и недвижняка в Швейцарии/испании/Монако - это укрепление международного имеджа Украины как успешной и богатой европейской супердержавы. И вообще, кто плохо пишет за приЗЕдента тот - агент кремля, неофашист и антисемит.
показати весь коментар
07.02.2022 13:32 Відповісти
для початку трансформації продовольчої програми, треба було вивезти та продати все зерно.
почати купувати борошно в турції,
а тепер почати розвивати продовольчу безпеку.
показати весь коментар
07.02.2022 13:33 Відповісти
25 й съезд КПСС, Продовольстенная программа, Лёня Брежнев, дежа вю
показати весь коментар
07.02.2022 13:33 Відповісти
Я читал материалы 22,2324,25 съезда и план развития Украины зели это просто детский лепет
показати весь коментар
07.02.2022 13:47 Відповісти
Задолбал этот трансформатор. За что ни возьмется все в унылое зеленое говно превращается.
показати весь коментар
07.02.2022 13:33 Відповісти
Украинцы стали поголовно безземельными. Только раклы -латифундисты типа Богдана ,сольского,косюков и других.Плюс раклы из местной властной шпаны с повадками кремлевского карлика..Реформа по обезземеливанию в разгаре.
показати весь коментар
07.02.2022 13:34 Відповісти
вот оно че, просто двух месяцев и трускавецких специалистов не хватало, чтобы обеспечить устойчивое развитие, а щас все попрет
показати весь коментар
07.02.2022 13:34 Відповісти
миллиард калорий
показати весь коментар
07.02.2022 13:36 Відповісти
"как одного из мировых лидеров поставок отдельных видов сельскохозяйственной продукции"
т.е. нам надо выращивать для него больше кустов коки???
показати весь коментар
07.02.2022 13:38 Відповісти
Зелю завтра народ на вилы посадит ,а он планы до 30 года строит...
показати весь коментар
07.02.2022 13:43 Відповісти
Ну все п$%#ц, не будет еды теперь. И сюда своими ручками кривыми тянется.
показати весь коментар
07.02.2022 13:43 Відповісти
Я человек с опытом длительного проживания в СССРе.
Когда государство и КПСС занимались решением продовольственных вопросов и выполняли продовольственную программу, харчей в магазинах становилось всё меньше, пока они исчезли почти совсем.
Как только развитой социализм накрылся медным тазом, КПСС почила в Бозе, а решением продовольственного снабжения населения стал заниматься частный бизнес, всё и везде появилось в изобилии.
Ну при СССРе хотя бы руководство было более-менее вменяемое, и то не справлялось с обеспечением продуктами, а уж что будет, если наш дурачок, избранный мудрым народом на свою голову в президенты начнёт заниматься вопросами обеспечения посполитых продовольствием, страшно даже подумать.
Может, проще поменять дурачка на кого-то более вменяемого, чем давать ему возможность экспериментировать по своему разумению.
А то ведь и без жратвы можем остаться.
показати весь коментар
07.02.2022 13:43 Відповісти
показати весь коментар
07.02.2022 15:52 Відповісти
Цей трансформатор зламаний. Треба шукати новий!
показати весь коментар
07.02.2022 13:46 Відповісти
показати весь коментар
07.02.2022 13:46 Відповісти
Запланированный голод. Зерно уже вывезли все.
показати весь коментар
07.02.2022 13:47 Відповісти
Где то в параллельной реальности...
Рыночная экономика? Не, не слышал.
Госрезерв? Не, не слышал.
Вот прям счас все фермеры изучают трансформацию, а что им сеять.
А народ изучит, а что ему жрать.
Какая такая трансформация?...
показати весь коментар
07.02.2022 13:47 Відповісти
Результатом продовольчої програми зеленого шмуля буде збільшення імпорту продуктів харчування з Польші та Туреччини...
показати весь коментар
07.02.2022 13:49 Відповісти
Vot skazhite pazhalusta , pachemu mne , staronnemu zritelju , prazhitav takije ZEnovosti , hochetsa rzhatj.....hmm
показати весь коментар
07.02.2022 13:56 Відповісти
Тобто на ринкову економіку зєлєнскі не покладаються? Тягне на планову? Ринкова їм не подобається тому, що є НЕрегульованою і розвивається, спираючись на ринок і кон'юнктуру, вчасно реагуючи і перебудову чиїсь під запити споживачів. Але любителям жити за чужий кошт таке не підходить. Тому їм потрібно все зарегулювати законами, розпорядженнями, приписами, які дають змогу чинвнику заробляти, нічого не виробляючи.
показати весь коментар
07.02.2022 13:57 Відповісти
показати весь коментар
07.02.2022 14:04 Відповісти
Вова и Лена Селёдкины нагреваются продавая зерно а потом покупая его в виде муки, это бизнес такой....
показати весь коментар
07.02.2022 14:05 Відповісти
покращення від Су Народа

В Украине хотят взыскать налоги за подработки: список профессий

https://inforesist.org/goto/https://inforesist.org/ InfoResist

https://inforesist.org/ua/v-ukra%d1%97ni-hochut-styagnuti-podatki-za-**********-spisok-profesij/ Читать материал на украинском

Фото: autocentre.ua

В Украине готовится проект налоговой реформы, согласно которому более 20 видов профессиональной деятельности обяжут платить налоги. Об этом пишет https://inforesist.org/goto/https://www.epravda.com.ua/publications/2022/02/7/682095/ ЭП .

Речь идет о налогах с подработки. Так, к примеру, если человек в свободное время работает таксистом, репетитором или маляром, ему придется платить налог. Для этого гражданам необходимо будет зарегистрироваться в налоговой и использовать кассовый аппарат. Ставка налога на подобные доходы составит 5,5%.

Согласно проекту, сумма дохода от подработки за год не должна превышать 153 минимальных зарплат, в 2022 году это 994,5 тыс грн в год или 82 875 грн в месяц. За более высокие доходы налог составит 18%.

Благодаря кассовому аппарату налоговая будет считать сумму его дохода и сумму налога, которую нужно будет уплатить в бюджет. Указанные отчеты налоговая будет посылать через «Дію». Уплачивать этот налог нужно будет ежемесячно по итогам предыдущего месяца.

показати весь коментар
07.02.2022 14:10 Відповісти
Звучит угрожающе, если чмо взялось за продовольствие, жди Голодомора
показати весь коментар
07.02.2022 14:12 Відповісти
Просто голода. До Голодомора, надеюсь, уже никогда не дойдёт. Слишком много вменяемого и умеющего пользоваться оружием в Украине.
показати весь коментар
07.02.2022 14:27 Відповісти
По задания своих кураторов хочет похоронить наш агропромышленный сектор. И это в стране-одном из ведущих экспортеров продовольствия.
показати весь коментар
07.02.2022 14:19 Відповісти
"продовольствЄнная_проґрамма" Брежнєва... В травні 1982р ухвалено на пленумі цк, а в листопаді Брежнєв вирушив на лафеті в свою подорож до ями..
показати весь коментар
07.02.2022 14:24 Відповісти
Держрезерв трансформували, наступне не важко передбачити. Говнокомандуючий трансформатор. Ну як можна було обирати таку потвору?
показати весь коментар
07.02.2022 14:25 Відповісти
В 1933 одноплемінники Вовіка вже робила продовольчу трансформацію українцям..
показати весь коментар
07.02.2022 14:30 Відповісти
малоПИД,,,роский, бенин Нарко-Дегенерат после того как его Сброд растянул госрезерв чем создал дефицит внутреннего рынка, что привело к охренительному скачку цен на большинство продуктов в частности подс.масло решил "заняться" продовольственной трансформацией, но это не Х,,,М по роялю стукать да ЗЕБилы....???
показати весь коментар
07.02.2022 14:38 Відповісти
Прочитал текст . Да уж , одни наркоманы указ составляют , другой подписывает.
показати весь коментар
07.02.2022 14:49 Відповісти
показати весь коментар
07.02.2022 14:51 Відповісти
Вот теперь можно закупаться продуктами.
показати весь коментар
07.02.2022 15:06 Відповісти
Ясно. Мышей занесут в Красную книгу и они будут подчиняться только ДБР.
показати весь коментар
07.02.2022 15:10 Відповісти
А шо там на счет скумбрии? Будет по 8?
показати весь коментар
07.02.2022 15:13 Відповісти
Ждём начало голодомора. Зе и его ЗЕшобла - враги украинцев. ***** капитулировать не получается, так они решили заморить Украину голодом
показати весь коментар
07.02.2022 15:47 Відповісти
с эпохой бедности наборолся уже
пора браться за эпоху передания....

пора закупать продукты мешками впрок
показати весь коментар
07.02.2022 15:49 Відповісти
Только тепер чекати голоду?
показати весь коментар
07.02.2022 16:00 Відповісти
План прост и гениален!
Высаживаем миллиард хлебных деревьев и запускаем группировку украинских спутников, которые круглогодично будут облучать деревья теплом.
показати весь коментар
07.02.2022 17:14 Відповісти
пистец.... это продразвертка?)
показати весь коментар
07.02.2022 19:37 Відповісти
пидступная зрадулька.
показати весь коментар
07.02.2022 22:54 Відповісти
Зеленський нас обкраде й звалить в свій Ізраїль