9670 відвідувачів онлайн

МОЗ розглядає три сценарії, як Україна житиме з COVID-19, - Кузін

МОЗ розглядає три сценарії, як Україна житиме з COVID-19, - Кузін

Головний санітарний лікар Ігор Кузін розповів, як Україна житиме з коронавірусом. За його словами, у Міністерства охорони здоров'я є три сценарії.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на слова головного санітарного лікаря України Ігоря Кузіна в інтерв'ю "Фокусу".

"По-перше, в США продовжують розробляти універсальну вакцину, яка охоплюватиме всі можливі штами. Вони проаналізували ті варіанти коронавірусу, що вже були, і знайшли фрагменти, які є незмінними й можуть викликати імунну відповідь, якщо стануть елементом вакцини. Тому весь світ може перейти до використання такої вакцини з доволі тривалим періодом ефективності. Потенційно це може бути вакцинація один раз на два роки з широким спектром імунної відповіді", - розповів він.

"Другий напрямок, про який можна сказати, — це використання варіанту специфічних бустерів. Інакше кажучи, коли ми розуміємо, що Україні загрожує конкретний штам, наприклад, той же "омікрон", то використовуємо омікроноспецифічний бустер. Це ситуативне рішення, воно також непогане. Але проблема в тому, що розробка специфічного бустера потребує значного проміжку часу, і країни можуть не встигати своєчасно отримувати такі препарати", - додав Кузін.

"Третій сценарій — вакцина проти ковіду буде умовним компонентом протигрипозної вакцини, яку ми радимо використовувати перед початком епідемічного підйому. Зараз у нас є трикомпонентні та чотирикомпонентні вакцини проти грипу. Як варіант туди додаватиметься ще й коронавірусний компонент. Але зараз важко спрогнозувати, яка конкретна тактика буде обрана, все залежатиме від результатів наукових досліджень", - зазначили в МОЗ.

Відповідаючи на питання, чи будуть вакцину від коронавірусу і надалі надавати за кошт держави, Кузін заявив: "У нас є підтверджене фінансування на 2022–2023 роки, тобто найближчим часом держава точно забезпечуватиме громадян вакциною. ... Думаю, що рано чи пізно мова дійсно піде про комерційний продукт, однак спрогнозувати часові рамки цього вкрай важко".

Топ коментарі
+6
троллина ковидная, нет бесплатных "вакцин".. на шмурдяк ежедневно из бюджета выделяют миллионы народных денег, которые потом разворовываются..
в этом и смысл "вакцинации" - продолжать воровать из бюджета, прикрываясь лжепандемией..
шлюшко, крадуцкий, кузин и прочая перхоть будет арестована и судима! .
показати весь коментар
07.02.2022 17:35 Відповісти
+6
Для украинцев есть только один вариант развития событий, который гарантирует их выживание, это свернуть в бараний рог всех этих тварей из МОЗ, которые получили от МБРР ссуду и взяли под нее обязательства обдолбать 17 миллионов украинских граждан экспериментальной жижей.
показати весь коментар
07.02.2022 18:41 Відповісти
+5
вариант правильный - послать нахрен кузиных, крадуцких, шляшко и тп..
пусть на нарах беснуются..
показати весь коментар
07.02.2022 17:38 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
- А от коли в нас закінчилися патрони, ми викрали з фашистського штабу план евакуації під час пожежі, а потім підпалили будівлю... - І що? - І жоден німець не зумів вибратися!
показати весь коментар
07.02.2022 16:30 Відповісти
Думаю, що рано чи пізно мова дійсно піде про комерційний продукт Джерело:

Вот к этому все и подводили два года...в этом весь смысл...и цель...
показати весь коментар
07.02.2022 16:31 Відповісти
нет, смысл - это выводить миллионы бюджетных денег, денег налогоплательщиков, под прикрытием лжепандемии, а потом их разворовывать..
не зря же кодла шлюшко засекретили "расходы" на покупку, транспортировку, хранение "вакцин"и тд..
из бюджета выделяются миллионы.. и все расходы - через однодневные фирмы прокладки..
упыри будут до последнего держаться за такую кормушку, нагнетать обстановку, накручивать цифры, валить медицину.. им нужна "вакцинация"населения, как предлог для распила бюджета.. а это миллионы денег, которые невозможно отследить..
показати весь коментар
07.02.2022 17:54 Відповісти
Короче,замес мух с котлетами... И будет всем счастье.
показати весь коментар
07.02.2022 16:34 Відповісти
А шо там рассматривать те сценарии... 1:1000, в пользу ваксеров.
показати весь коментар
07.02.2022 16:36 Відповісти
Бред...
показати весь коментар
07.02.2022 16:43 Відповісти
Ну. прикиньте, невакцинированных ковид забирает от 2-х до 3-х%. Вакцинированных - 0.001%.
показати весь коментар
07.02.2022 16:48 Відповісти
У меня есть четвёртый вариант: забить хрен на все ваши три.
показати весь коментар
07.02.2022 16:42 Відповісти
Вот третий вариант и выберут. Наклепали столько вакцин от гриппа, потратили кучу бабла, а они, гады, не хотят вакцинироваться. Непорядок. Теперь мы им втюхаем их под видом борьбы с ковидом...
показати весь коментар
07.02.2022 16:47 Відповісти
Маячня.В світі вже знімають обмеження.
показати весь коментар
07.02.2022 16:49 Відповісти
Потому что провакцинировались. Вакцины помогают, не смотря что самые упоротые продолжают в них не верить.
показати весь коментар
07.02.2022 21:02 Відповісти
Америкосы, чи евреи - знают счет деньгам. Вот шо понту им наклепать уйму вакцин, шобы потом бесплатно колоть.
показати весь коментар
07.02.2022 16:51 Відповісти
А где сняли ограничения - там резкий ковид всплеск.
показати весь коментар
07.02.2022 16:52 Відповісти
показати весь коментар
07.02.2022 17:35 Відповісти
Без МОЗговнюків життя краще!!
показати весь коментар
07.02.2022 16:58 Відповісти
3 сценария: колоться, колоться и колоться
показати весь коментар
07.02.2022 17:38 Відповісти
вариант правильный - послать нахрен кузиных, крадуцких, шляшко и тп..
пусть на нарах беснуются..
показати весь коментар
07.02.2022 17:38 Відповісти
Пора тебя,ляшка и шупрун на сухой корм
показати весь коментар
07.02.2022 17:53 Відповісти
Я где слово "здоровье" в этом всём? Может нас стоит как-то оздоравливать. Например, качественной едой, отсутствием стрессов. Стратегий много, а здоровья мало.
показати весь коментар
07.02.2022 18:25 Відповісти
Для украинцев есть только один вариант развития событий, который гарантирует их выживание, это свернуть в бараний рог всех этих тварей из МОЗ, которые получили от МБРР ссуду и взяли под нее обязательства обдолбать 17 миллионов украинских граждан экспериментальной жижей.
показати весь коментар
07.02.2022 18:41 Відповісти
Колоться, колоться и колоться - это один сценарий!
Какие еще два?
показати весь коментар
07.02.2022 21:17 Відповісти