7706 відвідувачів онлайн
5 468 14

Україна не давала жодних письмових відповідей на документи ОРДЛО, - Гармаш

Про це у Facebook повідомив представник Донецька у ТКГ Сергій Гармаш, передає Цензор.НЕТ.

"Лист Ніканорової та Дейнего в ОБСЄ із заявою, що Україна, нібито, під час останньої зустрічі Н-4 у Парижі, взяла на себе зобов'язання письмово відповідати на документи ОРДЛО (що означало б автоматичне визнання Києвом їхньої суб'єктності як сторони конфлікту та переговорів) виявилося правдою. От тільки щодо зобов'язань Києва, московські маріонетки видали у ньому бажане за дійсне", - наголосив він.

За словами Гармаша, сьогодні відбулося засідання політичної робочої групи ТКГ. Жодних письмових відповідей на документи ОРДЛО Україна не давала.

"Представник Росії Дмитрієвський наполягав: "Єрмак говорив, що Україна реагуватиме на всі пропозиції щодо врегулювання". Так ми й реагуємо. Ми готові обговорювати всі пропозиції, які перебувають у роботі ТКГ. Але домовленості про письмову форму таких реакцій немає і не було. Читайте спільне комюніке за підсумками паризької зустрічі Н-4 – там про це жодного слова. Отже, Москва розчарована. Подивимося, що завтра буде на засіданні ТКГ", - підсумував він.

Топ коментарі
+6
Это немного искаженный кусок матерной частушки:
Спит красавица в гробу
Я подкрался и е*у
Нравится не нравится
Спи моя красавица!

Довольно точная картина того, что будет с Украиной в случае выполнения Минских соглашений в путинской трактовке
показати весь коментар
08.02.2022 17:53 Відповісти
+6
Так орки і не апелювали до ТСК. Вони говорили особисто про Єрмака. Це справа СБУ вивчити, що і від кого Єрмак отримав і чи отримав. Але, що може друг Баканов проти друга Єрмака?
показати весь коментар
08.02.2022 18:06 Відповісти
+6
ОРДЛО. -- что это такое? Какой статус, и вообще шайка присланных из Москвы бандитов . Кто их признаёт .
показати весь коментар
08.02.2022 18:15 Відповісти

Завантаження...