10489 відвідувачів онлайн
3 723 16

Міністр оборони Резніков вдруге захворів на коронавірус

Про це він повідомив у фейсбуці, інформує Цензор.НЕТ.

"Доповнив статистику... Почуваюся добре, на самоізоляції, але в робочому режимі. За майже два роки пандемії та карантинів і завдяки всім сучасним засобам зв'язку робочий режим безперервний 24/7. Та й новий штам завдяки своєчасній вакцинації не так важко переноситься, як у першу хвилю", – написав Резніков.

Міністр також нагадав про важливість вакцинації.

Як повідомлялося, 11 листопада 2020 року Резніков інформував, що отримав позитивний результат ПЛР-тесту та перебував на самоізоляції.

Топ коментарі
+4
Очень похоже на банальный уход от ответственности.
показати весь коментар
08.02.2022 23:03 Відповісти
+3
Українські ЗМІ: Нам знов потрібен коментар Міністра оборони Рєзнікова!
ЗСУ: Еее… А може не тре? А то ми ето… ще від попередніх коментарів не відійшли.
Россия: Украинцам раздают ПЗРК! Тем, кому не хватит - тех заставляют приносить охотничьи ружья! Видите, ни одна адекватная страна не может поддерживать этих агрессивных безумцев! Ни один лидер страны не будет иметь дела…
Ердоган: Слава Україні!
ЗСУ: Героям слава!
Россия: ******!
Українці (закривають новини): Їбать як цікаво розвиваються події. А ну, мала, набери старшину, шо там, хватить мені ПЗРК, чи зі своїм «калашматом» йти?
показати весь коментар
08.02.2022 23:39 Відповісти
+2
надо еще одну дозу Спутника бахнуть
показати весь коментар
08.02.2022 22:23 Відповісти

Завантаження...