Віцепрем'єрка Стефанішина захворіла на COVID-19

Про це вона заявила в онлайн-виступі на конференції державних органів влади "Комунікаційна кампанія EUКраїна: звіт та аналіз" у четвер у Києві, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна".
"На жаль, не можу бути з вами фізично – COVID нещадний до всіх", - сказала Стефанішина.
У пресслужбі віцепрем'єра підтвердили, що Стефанішина наразі перебуває на самоізоляції з підтвердженим COVID-19.
Не дуже й хотілося.