11990 відвідувачів онлайн
1 792 19

Віцепрем'єрка Стефанішина захворіла на COVID-19

Про це вона заявила в онлайн-виступі на конференції державних органів влади "Комунікаційна кампанія EUКраїна: звіт та аналіз" у четвер у Києві, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"На жаль, не можу бути з вами фізично – COVID нещадний до всіх", - сказала Стефанішина.

У пресслужбі віцепрем'єра підтвердили, що Стефанішина наразі перебуває на самоізоляції з підтвердженим COVID-19.

Топ коментарі
+5
"На жаль, не можу бути з вами фізично"
Не дуже й хотілося.
показати весь коментар
10.02.2022 10:40 Відповісти
+3
Самоизоляция в Куршавеле?
показати весь коментар
10.02.2022 10:44 Відповісти
+3
та щоб ви там, сукі зелені всі повиздихали
показати весь коментар
10.02.2022 10:57 Відповісти

Завантаження...