4897 відвідувачів онлайн

Посольства 7 країн закликали своїх громадян "чим скоріше" покинути Україну

Посольства Великої Британії, Данії, Латвії, Ізраїлю, Норвегії, Японії та Південної Кореї офіційно оприлюднили інструкції для своїх громадян "чим скоріше" покинути Україну.

Як інформує Цензор.НЕТ, таку інформацію оприлюднили посольства Данії, сайт МЗС Японії, сайт МЗС Великої Британії, південнокорейське видання Korea Herald, МЗС Латвії, Reuters з посиланням на рішення МЗС Норвегії, ізраїльське видання Times of Israel

Також на сайтах представництв або міністерств цих країн з'явилися інструкції залишити Україну якомога швидше, бажано в проміжку найближчих двох діб. А також радять громадянам не подорожувати в Україну, через те, що консульські послуги будуть суттєво обмежені.

Топ коментарі
+18
А у нас зеленая пошесть все рассказывает про ***** и бабло на дорогах продолжает пилить как не в чем не бывало. Вместо заниматься вплотную армией и обороной страны.
показати весь коментар
11.02.2022 22:26 Відповісти
+10
А как же шашлики и инвестиции?
показати весь коментар
11.02.2022 22:25 Відповісти
+10
показати весь коментар
11.02.2022 23:20 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Чудово... Усі біжать у Львів.
показати весь коментар
11.02.2022 22:24 Відповісти
вже ходять вулицями
показати весь коментар
11.02.2022 22:32 Відповісти
сколько их вьехало в Украину-то? какую неделю требуют уехать, а всё никак - людей - не протолкнуться
показати весь коментар
11.02.2022 22:47 Відповісти
Американцев - до 30 тысяч. Остальных - хз.
показати весь коментар
12.02.2022 00:22 Відповісти
А как же шашлики и инвестиции?
показати весь коментар
11.02.2022 22:25 Відповісти
А у нас зеленая пошесть все рассказывает про ***** и бабло на дорогах продолжает пилить как не в чем не бывало. Вместо заниматься вплотную армией и обороной страны.
показати весь коментар
11.02.2022 22:26 Відповісти
Янєлох - Лох..... або зрадник.
показати весь коментар
12.02.2022 12:24 Відповісти
Хреново((
показати весь коментар
11.02.2022 22:28 Відповісти
хреново, бо земля замерзла, проблемно буде прикопувати, а нам кирки гнусявий не роздав
показати весь коментар
11.02.2022 22:34 Відповісти
А нах вам два раби , не гоже пану самому для москалів ями копати 🙂
показати весь коментар
11.02.2022 23:03 Відповісти
показати весь коментар
11.02.2022 23:20 Відповісти
Запад нам помогает и будет помогать только в случае если мы сами в большинстве своем будем оказывать сопротивление кровавым кремлёвским мародерам. Всё зависит от нас.
показати весь коментар
11.02.2022 23:38 Відповісти
Я слідкую за заявами і діями польського посольства . Вони - нормальні , не панікери , не мародерять на падінні біржових індексів і не гоняться за сенсаціями. Ну і голова на плечах у поляків є , на відміну від посольств звичайних країн в Україні
показати весь коментар
11.02.2022 23:58 Відповісти
Украина не захочет - не переводи стрелки. Это не Украина, а РФия стянула войска, перегнала все десантные корабли в Черное море и тд.
показати весь коментар
12.02.2022 00:23 Відповісти
"дигродант" ..да походу ты дыбил!
показати весь коментар
12.02.2022 00:41 Відповісти
ни хэра ты не понимаешь! ..достаточно двух процентов бойцов что бы даже у тебя ник поменялся на сифон112
показати весь коментар
12.02.2022 00:39 Відповісти
Граждан Израиля из Украины не выпускать. Израиль говорит что все хорошо
показати весь коментар
12.02.2022 00:47 Відповісти
serafon112 - по делу что то хрюкнешь? ..или только гауно на вентилятор
показати весь коментар
12.02.2022 00:52 Відповісти
Друзья познаются в беде! (с) Народ
показати весь коментар
12.02.2022 09:30 Відповісти
все для того чтоб обрушить экономику Украины.
сидят же казли в центре Киева.
какого хрена бояться???
показати весь коментар
12.02.2022 10:02 Відповісти
всі на низький старт