5807 відвідувачів онлайн
16 885 61

Гройсман - нардепу Шевченко: Їдьте в Білорусь та не повертайтесь

Колишній прем'єр-міністр України Володимир Гройсман порадив нардепу Євгенію Шевченку, який називає себе "другом Лукашенка", поїхати до Білорусі та не повертатися.

Це сталося в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера", повідомляє Цензор.НЕТ.

"Після подій 2020 року більше ніякої незалежної Білорусі, незалежного президента в Білорусі немає. "Батька" здувся, його немає. Він, на превеликий жаль, я дуже сумую від цього, – він став ґвалтівником білоруського братнього народу. Це правда", – сказав Гройсман.

Він нагадав, що Білорусь та Росія мають спільну військову доктрину. А це означає, "що більше немає жодних збройних сил Білорусі, все управління збройними силами Білорусі буде здійснюватися генеральним штабом РФ".

"Тому їдьте в Білорусь і не повертайтеся", - сказав Гройсман Шевченку.

Той у відповідь запропонував їхати до Білорусі разом.

Топ коментарі
+13
Мы Москву крестили, мы ее и отпоем
показати весь коментар
11.02.2022 23:51 Відповісти
+11
ооо!.. концепция "чюмадан - вокзал - Рассия", получила новую форму..
нет бы, просто сказать: трыздуй нафиг!
показати весь коментар
11.02.2022 23:48 Відповісти
+10
як війною запахло, то зебіли вилізли з тік-тока і полізли новини читати) Тепер тут такі перли часто)
показати весь коментар
12.02.2022 00:03 Відповісти

Завантаження...