Гройсман - нардепу Шевченко: Їдьте в Білорусь та не повертайтесь

Колишній прем'єр-міністр України Володимир Гройсман порадив нардепу Євгенію Шевченку, який називає себе "другом Лукашенка", поїхати до Білорусі та не повертатися.
Це сталося в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера", повідомляє Цензор.НЕТ.
"Після подій 2020 року більше ніякої незалежної Білорусі, незалежного президента в Білорусі немає. "Батька" здувся, його немає. Він, на превеликий жаль, я дуже сумую від цього, – він став ґвалтівником білоруського братнього народу. Це правда", – сказав Гройсман.
Він нагадав, що Білорусь та Росія мають спільну військову доктрину. А це означає, "що більше немає жодних збройних сил Білорусі, все управління збройними силами Білорусі буде здійснюватися генеральним штабом РФ".
"Тому їдьте в Білорусь і не повертайтеся", - сказав Гройсман Шевченку.
Той у відповідь запропонував їхати до Білорусі разом.
нет бы, просто сказать: трыздуй нафиг!