Польща готується приймати біженців з України, - глава МВС Камінський

Про це написав у твітері міністр внутрішніх справ та адміністрації Маріуш Камінський, інформує Цензор.НЕТ.
"Це очевидно, що у зв’язку з ситуацією в Україні, ми хочемо підготуватися до всіх можливих сценаріїв. Один з них - це дії голів воєводських адміністрацій, пов’язані з можливим напливом біженців з України, котрі через можливий вибух конфлікту будуть шукати безпечного притулку в нашій країні", - вказав він.
Очень хочется услышать: что в подобное время, делают за границей депутаты ВР?!